Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, loknta είπε:

Κοντα Βασιλοπουλο η Κρεαταγορα( δεν θυμαμαι το ονομα του);

Στο πετρινο το δημοτικο σχολείο

4 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Καλογρέζα είσαι φίλε;

Περισσό πανω απο την αγια Όλγα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν έχετε σκεπάσει τα ευαίσθητα στο κρύο δέντρα, μην τα ξεχιονίζετε τελείως. Το χιόνι προστατεύει από τον παγετό που λογικά θα έρθει τις επόμενες μέρες. Βέβαια χρειάζεται να φύγει το πολύ χιόνι μην σπάσουν τα κλαριά.

Εγώ εδώ στο σπίτι μου, (Ψαχνά-Πολιτικα Εύβοιας) με έπιασε στον ύπνο ο προχθεσινος χιονιάς κ μου έσπασαν πολλά μεγάλα κλαριά από πολλά δέντρα...

Χθες κ σήμερα που περίμενα να γίνει χαμός, η θερμοκρασία δεν λέει να κατέβει κάτω από το 0.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Μακαρι γτ πολλα προαστεια κατω των 100μ στα κεντρονοτια εχασαν ποντους ειτε λιγους ειτε πολλους..και γω στα 150 λιωνει με οριακα θετικη..αρχισε να πεφτει η τ σιγα σιγα..με καλη στουπα οσο παμε προς το βραδυ θα ξαναβαλουν παλι μεχρι και τα κεντρονοτια προαστια πιστευω

Update..τρελη στουπα χαιδαρι ξαναστρωνει παντου..ερχετε δυτικαριοι κεντρικαριοι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Εκτίμηση μου: τέλος των φαινομένων αύριο κατά τις 06:00 το πρωί. Και μια γερή στουπα μετά τις 19:00 απόψε, το λεγόμενο και τιναγμα της γατας!

...... και η δορυφορική συμφωνεί ......!!!!!!....άρε γλέντια .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω  στουπαρα δε στρώνει βέβαια από τι βλέπω λόγω Τ . Να σας πω ρε παιδια έπαιζα μέγιστη πριν λίγη ώρα 1 τώρα είμαι 0,8 λογικά παμε σιγά σιγά σε πτωση ή έχει φυγει το κρυο ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Steliosnow said:

Πωπω  στουπαρα δε στρώνει βέβαια από τι βλέπω λόγω Τ . Να σας πω ρε παιδια έπαιζα μέγιστη πριν λίγη ώρα 1 τώρα είμαι 0,8 λογικά παμε σιγά σιγά σε πτωση ή έχει φυγει το κρυο ;

Χωρις ηλιακη ακτινοβολια τσιπαει προς τα κατω η Τ. Οι θερμοκρασιες στα 850hpa ιδιες ειναι. Μετα τις 6 με χιονοσκεπες εδαφος θα παμε σε αρνητικες ολοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ομως εκει που ελεγα εγω για τελειωματα ξανακλεισε στο τσακ μπαμ και ριχνει με φανταστικο μεγεθος νιφαδας αυτη την στιγμη!Ωστοσο το λιωνει και με πιανουν τα νευρα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, snowgiann said:

Λέτε να πάμε όπως το 2002 με παρατάσεις που δεν τις είχε προβλέψει κανείς?

Σίγουρα κατά την δική μου εκτίμηση. Το Αιγαίο το βράδυ θα φέρει και άλλο πράμα. Ετοιμαστείτε.

Παιδιά εδώ Κηφισιά έχουμε θέμα, δεν έχουμε ρεύμα, τα στενά είναι απροσπέλαστα ακόμα και μετά πόδια. Πάντως είναι ότι πρέπει για ουσκάκι, σοκολάτα και χαζέμα έξω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Πωπω  στουπαρα δε στρώνει βέβαια από τι βλέπω λόγω Τ . Να σας πω ρε παιδια έπαιζα μέγιστη πριν λίγη ώρα 1 τώρα είμαι 0,8 λογικά παμε σιγά σιγά σε πτωση ή έχει φυγει το κρυο ;

Ναι φαινετε πως πεφτει. Εγω περασα αρνητικη..πριν λιγο ειχα φτασει 0.5β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ORESIVIOS είπε:

Αφίδνες εντός οικισμού είσαι φίλε ή προς τα πάνω;

Όχι πριν το χωριό , 500 μέτρα πριν την διασταύρωση για Ιπποκράτειο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσε ώρες συνεχόμενες Χιονόπτωση δεν έχω ξαναδεί στη Αθήνα.
Δεν ρίχνει χαρτοπετσέτες αλλά ρίχνει ..


ξέρουμε τι γίνετε με το ρεύμα στην Αγία Παρασκευή ;

απ τη πλευρά του Κοντόπευκου έχει απ τη πλευρά προς το Deere δεν έχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...