Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνε ένα μπαμ και στο ολυμπιακό χωριό να θαφτούμε και εμείς μέχρι το πρωί 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Άραγε θα είναι γενικευμένη η μόνο πέριξ του τρελού?

.....ουλούθε (Γκιωνάκης).....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντικειμενικο ρεπορταζ στον Αντ1 για το υψος της χιονοστρωσης.Δικαιωματικα το νομπελ Α'ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΡΟΛΟΥ στον γονατιστο κυριο.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ιλιον 2,2 σε μικρη ανοδο και ριχνει κατι μυγακια.Να πω την αληθεια το απωθημενο της κακοκαιριας να στρωσει με μεγαλυτερη διαρκεια δεν νομιζω να το κανει τωρα στα χασομερια και ενω οι καλες τεμπ στα ψηλα στρωματα σταδιακα χανονται.Αλλα πραγματικα δεν πειραζει οι τελευταιες 36 ωρες ειχαν απλετο και σπανιοτατο καιρικο ενδιαφερον.Δεν χιονιζει καθε μερα στα ποδια σου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SnowExplor(lov)er είπε:

Κάνε ένα μπαμ και στο ολυμπιακό χωριό να θαφτούμε και εμείς μέχρι το πρωί 😀

Μια χαρά τα έχουμε πάει γείτονα.

Χθες ήμουν με πιτζαμούλα στις βεράντες, σήμερα τα έκλεισα όλα, τρομερό κρύο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά πως γίνεται εγώ να έχω πρώτον ολικό παγετό πράγμα που δεν είχαν μεγαλύτερα υψόμετρα απο μένα???

Δεύτερο πως γίνεται να έχω σχεδόν μόνιμα ΒΔ ρεύμα από προχθές ?????

Το ότι έχω περισσότερο χιόνι από αρκετές περιοχές με μεγαλύτερο υψόμετρο είναι κατανοητό ......

Τα υπόλοιπα όμως δεν μπορώ να τα καταλάβω.....

Γιατι εχεις το κοκκαλακι της νυχτεριδας ρε! Χαχαχα.

μπραβο Γιωργη παντα τετοια! Ειδες ο ΒΔ; Χαχα

39 λεπτά πριν, Michael είπε:

Δεν είσαι ο μόνος..η ίδια μελαγχολία μας πιάνει όλους... Τουλάχιστον το ζήσαμε..Να είμαστε καλά και τα ρεκόρ είναι για να σπάνε!!

Και επειδη απο δω αλλα και στο πατρικο ( πλησιον Αττικου Νος. ) δεν σπασανε, βουρ για το επομενο! Χαχα

25 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ειναι πολυ πιθανων Σταυρο αυτη η ζωνη να βρεθηκε στο επικεντρο της συγκλησης.Ευνοηθηκε τοσο θερμοκρασιακα με τον πολυ κλειστο καιρο επι ωρες οσο και υετικα.Απο τις πρωινες ωρες και μετα η συγκληση μεταφερθηκε απο κεντρο και ανατολικοτερα και αυτο Φαινοταν και απο τις θερμοκρασιες.Εγω και η Ελευσινα πχ ειχαμε 1c-1.5c περισσοτερο απο Νικαια,Χαιδαρι,Αιγαλεω ακομα και απο το λιμανι του Πειραια.

 Οι περιοχες του Υμηττου βρεθηκαν στο επικεντρο και γενικα ολη αυτη η νοητη γραμμη 3-5χλμ απο βορρα προς νοτο.🙂

Ισχυει για Δυτικα, εδω φτασαμε ως 3.2 μεγιστη!

-Οπως αντιστοιχα χτυπησε το χθεσινο Ελευσινα-Ασπροπυργο!

8 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Θέμα λίγων λεπτών να πέσουν παντόφλες παλι

Δε πιστευω απ´τη συζυγο!😁

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω μια επανάληψη του 1ου μισού της σημερινής ημέρας να κάνει από 9μμ έως αύριο το ξημέρωμα, ζητάω πολλά? 🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Αντικειμενικο ρεπορταζ στον Αντ1 για το υψος της χιονοστρωσης.Δικαιωματικα το νομπελ Α'ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΡΟΛΟΥ στον γονατιστο κυριο.😁

 

Τραγικοι!

μου το στειλανε και μενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Δεν έχει δυναμική εδώ προς το παρών 

ουτε εδω. μια απλη δυνατη χιονοπτωση ( γελαω γτ αυτο αλλες φορες το θεωρουσα οτι καλυτερο χααχχα και τωρα για αυτη την κακοκαιρια ειναι σαν ψιχαλες)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

ουτε εδω. μια απλη δυνατη χιονοπτωση ( γελαω γτ αυτο αλλες φορες το θεωρουσα οτι καλυτερο χααχχα και τωρα για αυτη την κακοκαιρια ειναι σαν ψιχαλες)

Αυτό ακριβώς ....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, snowmix99d είπε:

Παντόφλες, πορτοκάλια, ακτινίδια, καρέκλες, κλπ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΉΣΕΙ. Ετοιμαστείτε σας έρχεται!!!

Ποια περιοχή φίλε;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Τραγικοι!

μου το στειλανε και μενα

Εδώ ρε συ λενε ότι η Αθήνα δεν έχει ξαναδεί χιόνι!! Χαχαχα.. το Γενάρη του 2019, πριν 2 χρόνια είχε ξανά χιονίσει μέχρι το κέντρο, την Ευελπίδων, το Ζάππειο κλπ... Υπερβολές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kατι μου λεει οτι θα κλεισω τα ρολα σε λιγο μετα απο 30 ωρες .....με 2 ωρες υπνο

δεν βλεπω να ξανακαταφερνει κατι εντος των τοιχων..

καλη συνεχεια στους βορειους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια η δορυφορική τι λεει?ενα καθαρο 5ποντο δρομο θελω ζηταω πολλα?

Επεξεργάστηκε από teopap7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χωρις ρευμα , χωρις νερο , απο το μεσημερακι. Το χιονι πρεπει να'ναι ανω απο 80 εκ . Εξακολουθει να χιονιζει, αντε να δουμε πως θα τη βγαλουμε ως τοπρωι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teopap7 είπε:

Παιδια η δορυφορική τι λεει?

για 2 ωριτσες θεωρω προσωπικα θα κανει εξαρσεις που θα επιρρεαζουν κυριως το ανατολικο λεκανοπεδιο και πιο ανατολικα και αυτο. μετα χαιρεταμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Μενίδι 200μ

IMG_20210216_201003.jpg

Που βρήκες ρε φίλε αυτοκίνητο μη λεηλατημένο????

Έψαχνα να βρω σε όλο το Δήμο και δεν βρήκα....χαχαχαχα.....πραγματικά σου λέω....χιλιάδες κόσμου έξω....πήρε τα πάνω του με το χιόνι ...ξεχάστηκε από την αηδία που ζούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... περιμένωντας αυτό που θα έρθει , ας δούμε και ακόμη μιά σημερινή από γεφύρι Κοκκόρου (Ζαγόρι) ..... photo από φιλαράκι που μένει εκεί ....

Μπορεί να είναι εικόνα γέφυρα και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...