Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρω οτι μετα το περας της ΜΗΔΕΙΑΣ πρέπει να κρατηθει αυτουσιο αυτο το κομματι αναφορών να το χαζευουμε μελλοντικα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τη δάφνη για να πω και εγώ ...είναι και ανώτερος και κατώτερος του 2008 ..ανώτερος γιατί έπιασε περισσότερο χιόνι στις εύκολες επιφάνειες....κατώτερος γιατί τότε είχε χαμηλότερες θερμοκρασίες το βράδυ και είχε γίνει πάγος ο δρόμος ...για μένα είναι το ίδιο επίπεδο οι δύο χιονιαδες .... Πολύ μεγάλος χιονιάς σε εκατοστά ο μεγαλύτερος που θυμάμαι γιατί το 2004 αν και μικρός δεν είχε πιάσει τόσο...το 2 δε θυμάμαι σχεδόν τπτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης μόνο εγώ είμαι η και εσείς μετά από τόσες ώρες με τη παρακολούθηση της νιφάδας νοιωθετε ότι βλέπετε μιγακια χιονιού παντού ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 16/2/2021 at 11:29 ΜΜ, snowjohn είπε:

Επίσης μόνο εγώ είμαι η και εσείς μετά από τόσες ώρες με τη παρακολούθηση της νιφάδας νοιωθετε ότι βλέπετε μιγακια χιονιού παντού ?

ΕΓΩ!! 

Και επί τη ευκαιρία ας ποσταρω ένα βίντεο από Μικρολίμανο σήμερα το πρωί. Το χιόνι στον Πειραιά κρατάει μόνο σε πολύ εύκολες επιφανειες αλλά η μέρα ήταν απίστευτη και σίγουρα περνάει στην ιστορία!

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Επίσης μόνο εγώ είμαι η και εσείς μετά από τόσες ώρες με τη παρακολούθηση της νιφάδας νοιωθετε ότι βλέπετε μιγακια χιονιού παντού ?

Και εγω αυτο ειχα παθει στον Λεανδρο! Καθομουνα κοιτουσα τον τοιχο το βραδυ και ηταν λες και ξαναχιονιζε μπροστα μου νομιζα οτι ειχα τρελαθει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχιζουν και τρέχουν νερά παντού ....0.4 η θερμοκρασία πλέον.....σαφώς μέγιστη ημέρας ...ελάχιστη -1.4 και μέση θερμοκρασία ημέρας -0.6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Επίσης μόνο εγώ είμαι η και εσείς μετά από τόσες ώρες με τη παρακολούθηση της νιφάδας νοιωθετε ότι βλέπετε μιγακια χιονιού παντού ?

Το νιώθω και γω!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εδώ έχει μισό βαθμό και στάζουν τα πάντα...προτιμώ να κοιμηθώ παρά πολλές ώρες παρά να το δω να πεθαίνεις μπροστά μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...