Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, BrainA είπε:

γι αποψε ειναι Δημητρη?

Κωστα ,ειναι το τελευταίο 12ωρο της δορυφορικής,  πως έχει "τρέξει".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στουπιζει στην Αθηνων - Λαμιας αλλα φαινεται οτι εχει χαθει η δυναμικη. Το κυκνειο ασμα της ιστορικης κακοκαιριας. Παιδια μη δινεται σημασια στο λιωσιμο ! Ας αντιληφθουμε που ζουμε. Να πω να ημασταν η φλωρινα ή εστω το κιλκις παει στο καλο.... Απολαυστε την ηρεμη χιονοπτωση οσοι την δειτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Αρχιζουν και τρέχουν νερά παντού ....0.4 η θερμοκρασία πλέον.....σαφώς μέγιστη ημέρας ...ελάχιστη -1.4 και μέση θερμοκρασία ημέρας -0.6

¨αστα να παν.. τα ακού κ μ σπαράζει η ψυχή. 0,6 εδώ η Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει και Κρυονέρι εδώ και 10-15 λεπτά . Μέτρια  η ένταση αλλά δεν νομίζω ότι έχει κουράγια αν και βλέπω ότι έχει βγάλει νεφώσεις και ίσως χιονίζει ασθενώς μέχρι τα σύνορα Βοιωτίας- Φθιώτιδας . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

¨αστα να παν.. τα ακού κ μ σπαράζει η ψυχή. 0,6 εδώ η Τ

Το χειρότερο μου είναι το τελείωμα ενός χιονια....Τραγωδία το λιωσιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωπ.. νιφαδίζει... κ γαλατσοκύψελο...ετσι για το ματι και την χιονοαποθεραπεία μου, που δεν την ευχαριστήθηκα το απόγευμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Χιονίζει και Κρυονέρι εδώ και 10-15 λεπτά . Μέτρια  η ένταση αλλά δεν νομίζω ότι έχει κουράγια αν και βλέπω ότι έχει βγάλει νεφώσεις και ίσως χιονίζει ασθενώς μέχρι τα σύνορα Βοιωτίας- Φθιώτιδας . 

Εντυπωση μου κανει και φαινοταν και στη δορυφορικη οτι το μπονους παει λιγο πιο δυτικα απ οτι περιμενουμε..

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...