Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας κάνει ότι κάνει γρήγορα γιατί καταρρέω ....χαχαχχαα....σέρνω το τομάρι μου μετα δυσκολίας μέχρι το παράθυρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Στάσου στο ύψος σου Χελμέ! 

Χαχαχαχα....καταβάλω υπεράνθρωπη προσπάθεια .....φερτο κάτω τώρα να αναστηθω παλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ας κάνει ότι κάνει γρήγορα γιατί καταρρέω ....χαχαχχαα....σέρνω το τομάρι μου μετα δυσκολίας μέχρι το παράθυρο

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ και βγω τα ίδια ένα βήμα πριν την αποκοιμιση είμαι

Να και και φωτογραφία για το πως είμαστε αυτή τη στιγμή 

IMG_20210217_000504.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 minutes ago, snowlover said:

Ενταξει ναι ενας πανελλαδικος χιονας με τοσο δυνατο κρυο θα ηταν ενδιαφερων σεναριο αλλα χωρις να συνδυαζοταν με χαμηλο μπορει να απεβαινε καταστροφικο οπως καλη ωρα με την αριαδνη.Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτως με τον ορο αττικος χιονιας ουτε καν προσηνεμο δεν τον λες,αν δεν κανω λαθος στους παραδοσιακους προσηνεμους χιονιζονται καλα και κυκλαδες,σποραδες,κρητη και φυσικα ολη η ευβοια.Εδω εδειχνε απιστευτη εμμονη το στριμ μονο πανω απο τον αττικο ουρανο σαν να σου λεει 13 χρονια ηταν πολλα πρεπει να εξιλεωθω.Τελος παντων πολυλογω και συνεχιζω εκτος θεματος ζητω συγγνωμη

Μα αυτά που έδειχναν τότε ήταν ο τέλειος συνδυασμός, χαμηλού (βαθύ κιόλας), θερμοκρασιών και αυλώνα. Υποθετικό σενάριο όμως, που δεν έγινε ποτέ. Αλλά, ποτέ μη λες ποτέ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ας κάνει ότι κάνει γρήγορα γιατί καταρρέω ....χαχαχχαα....σέρνω το τομάρι μου μετα δυσκολίας μέχρι το παράθυρο

Κράτα γειτονα χαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ας κάνει ότι κάνει γρήγορα γιατί καταρρέω ....χαχαχχαα....σέρνω το τομάρι μου μετα δυσκολίας μέχρι το παράθυρο

..... και εγω το ίδιο.... σε 60 h  έχω κοιμηθεί 5 ......αλλά χαλάλι του ....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μερικά βιντεάκια από Χρυοσύπολη Περιστερίου.... χθες ώρα 06:05........ γράφαμε ιστορία!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Τώρα μάλιστα. θα κάνουμε αποθεραπεία!!!!  Εκτος αν χωσει καργα και χρειαστουμε κ αλλη το πρωι χεχε

Αμαν αυτη η πλάση σημερα. 

Χαχχαχαχχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Winterlove said:

Και μερικά βιντεάκια από Χρυοσύπολη Περιστερίου.... χθες ώρα 06:05........ γράφαμε ιστορία!

Ακρίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μικροεξαρσεις θα κανει. οριακα μας πιανει το δυτικο ακρο του aegean effect οποτε δεν μπορει να κανει σιγουρα κατι αναλογο των μεσημεριανων ή των προηγουμενων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...