Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει να την έχω ξαναανεβασει αλλά ο βράχος της δάφνης για όσους ψάχνουν πιο ψαγμενα μέρη είναι υπέροχος...μέσα σε μικρη περιοχή φαίνεται 360 όλη η Αθήνα 

PANO_20210216_081549.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδες.Σε λιγο το θεματακι θα κλειδωθει.Υπαρχουν 2 αλλα θεματα οπου μπορουμε να συνεχισουμε εκει.Στο 1ο οποιος θελει να μεταφερει τις εικονες του χωρις τσατ,και στο 2ο οτι λεει ο τιτλος και μονο.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Τελικα η Χαλκιδα δεν εκανε κατι Δευτερα προς Τριτη? @DIMITRIS

Όχι ότι έκανε Κυριακή προς Δευτέρα. Δευτέρα προς Τρίτη on off καταστάσεις που δεν έδωσαν επιπλέον χιονοστρωση. Ήμασταν πολύ άτυχοι για πολύ λίγα χιλιόμετρα που έγινε νοτιότερα η σύγκλιση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, teo_73 said:

Καλησπερα παιδες.Σε λιγο το θεματακι θα κλειδωθει.Υπαρχουν 2 αλλα θεματα οπου μπορουμε να συνεχισουμε εκει.Στο 1ο οποιος θελει να μεταφερει τις εικονες του χωρις τσατ,και στο 2ο οτι λεει ο τιτλος και μονο.

 

 

και βιντεο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Ξέρεις τι σκεφτόμουν; Σε μερικά κύματα ο καιρός ερχόταν από νοτιοδυτικά. Αν κρίνω και από την Αριάδνη με τέτοιο τύπο καιρού ευνοείται πολύ η περιοχή και του κέντρου αλλά και Ζωγράφου. Έτσι στα ψηλά που είχατε και καλύτερες θερμοκρασίες από την ευρύτερη περιοχή δώσατε ρέστα. 

Τι να σου πω.....εγώ ξέρω ότι είχα σχεδόν μόνιμα ΒΔ ρεύμα σύμφωνα με το σταθμό μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, ΧΕΛΜΟΣ said:

Τι να σου πω.....εγώ ξέρω ότι είχα σχεδόν μόνιμα ΒΔ ρεύμα σύμφωνα με το σταθμό μου

Εδώ ασχέτως ανέμων, μία χιόνιζε από νοτιοδυτικά, μία χιόνιζε από βόρεια. Μου έκανε εντύπωση η εναλλαγή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκκωφαντικό σπάσιμο 13ετίας....τα κάστρα έπεσαν! Τέλος η μιζέρια!

sintagma.jpg

150572305_10158257914177981_8324584468602906854_o.jpg

Επεξεργάστηκε από snowgiann
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, south coast είπε:

Εντελως αντικειμενικα παντως για τα 13 ολοκληρα χρονια εξισορροπηση δεν εγινε.Αναμενουμε αρχες Μαρτιου για να σπασουμε την αχιονια 10-15 ημερων😎

Ζεις στη στην Αθηναϊκή Ριβιέρα. Εσείς είστε για θαλάσσιο σκι και όχι για χιονοκαταστασεις. Διεθνές jet set με θαλαμηγούς, χρυσες αμμουδιες κτλ. 

Άσε τα χιόνια για εμάς τους αρκουδιάρηδες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...