Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, isnow είπε:

Υπάρχει κάτι να έρχεται προς Θεσσαλία πλευρά? Δεν εξηγείται να σταμάτησα από πρωί κιόλας

Και Καρδίτσα σχεδόν έχει σταματήσει.δεν ξέρω αν έχει κάτι άλλο για κεντρικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, isnow είπε:

Εδώ έχει ώρα που σταμάτησε..πάνω στα αμάξια 20+ πόντους σε πεζοδρόμια και δρόμους 10-15 .. νορμάλ δηλαδή..

Κι εδώ παρόμοια κάνα δυο ώρες κοντά..δεν θα παίξει άλλο μπάλα η Θεσσαλία? Καλά τα πήγαμε πάντως ασπροσαμε για τα καλά καμιά σχέση με Λέανδρο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημέρα σε όλα τα παιδια.καλα χιονια σε ολους!!δεν εχω βγει εξω ,θα την κανω σε λιγο.απο χτες βραδυ  μας το γυρισε σε ΒΔ που δεν μας ευνοει αλλα κατι καναμε χαχα.αν είχαμε Α-ΝΑ θα ειχε διπλασιο.το πρωι εκλεισε καλα και εριξε με καλη ενταση.μετα εριχνε χοντρο μεν αλλα όχι πυκνο.-6.2c η ελαχιστη στους -4.2c.εκχιονιστικα μεσα στην πολη και αλατι στους δρομους(καθαρματα)βεβηλωσαν την ωραια εικονα.χαχα 25-30 εκατοστα όπως το υπολογιζω.δεν εχω βγει εξω αλλα στην ταρατσα που ανεβηκα πανω στην πλακα ειχε 25 μετρημένους ποντους(4-5 χαθηκαν λογω θερμανσης γιατι χτες ενώ ειχε 6-8 ποντους εξω στην πλακα ειχε 2-3)σε λιγο θα βγω να δω τι γινεται.

φωτο πριν 3 ωρες από το παραθυρο.(τωρα εχει 1 εκατοστο παραπανω χαχαχ)

XKmjjAY.jpg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ δύσκολο μέρος της πόλης για να στρωθεί αλλά και πάλι..... Ούτε πεζοδρόμιο καλά καλά. Μακράν, πολύ μακράν, το λιγότερο χιόνι σε όλη  την κεντροβόρεια Ελλάδα η Σαλόνικα.

Με αυτό το χιόνι κλείσαν 2 μέρες τα σχολεία.🤣

εικόνα_Viber_2021-02-14_12-01-52.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πρώτα χιονάκια της Μήδειας στην Πεντέλη....πρώτες νιφάδες πάνω από 400-420μ. και χιονόστρωση χαμηλότερα από το μοναστήρι Αγ.Παντελεήμονος 580-600μ. Φυσαει πολυ εδω στα 750μ κι εχει ομίχλη!!

Χιονίζει με ψιλό χιονακι και κατα διαστηματα με παγοσφαιρίδια.....

IMG_20210214_122452.jpg

IMG_20210214_122350.jpg

IMG_20210214_122441.jpg

IMG_20210214_122318.jpg

IMG_20210214_122330.jpg

IMG_20210214_122306.jpg

IMG_20210214_122340.jpg

IMG_20210214_122404.jpg

IMG_20210214_122424.jpg

IMG_20210214_122413.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ στην πλακα (βασικα ανεβηκα για άλλη δουλεια) με σπασμενο καιρο όπως βλέπεται και την ιδια ωρα ο thanowsnow και o sotosnow ανεφεραν στουπες 🤣

3nfVRUa.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ρίχνει ρε παιδιά τώρα ... Έχουμε χάσει τα μυαλά μας ....  Χωσεεεε...μωρη Μήδεια 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδια. Και κατι που δεν το περιμεναμε νομιζω, αναφορα απο το θειο μου απο το χωριο. Το εχει στρωσει στο Βασιλακι Λακωνιας - 300 μετρα υψομετρο. Μεταξυ Σπαρτης και Γυθειου ειναι. Εχω και φωτο και οντως ισχυει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει Κριεζα Ευβοιας και στη Στενη ακομα προσπαθει να τι γυρισει.....τα περιεργα του καιρου. Πολυ χιονι η Θηβα την τελευταια ωρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

τι γινετε ρε που.... μου παντου χιονιζει καλα κ εδω σχεδον ανοιξε ο καιρος     δεν μας απανταει κ ο βαγγ αν περιμενουμε τιποτα εδω

φιλε μου δν νομιζω να κανει τπτ σοβαρο αλλο σημερα. τα καλα τα εριξε νομιζω. εδω ριχνει ακομα αλλα ασθενως. μετρια η μηδεια για εδω αλλα οκ ειδαμε ενα νορμαλ χιονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Xionoflorina είπε:

Οκ δύσκολο μέρος της πόλης για να στρωθεί αλλά και πάλι..... Ούτε πεζοδρόμιο καλά καλά. Μακράν, πολύ μακράν, το λιγότερο χιόνι σε όλη  την κεντροβόρεια Ελλάδα η Σαλόνικα.

Με αυτό το χιόνι κλείσαν 2 μέρες τα σχολεία.🤣

εικόνα_Viber_2021-02-14_12-01-52.jpg

Εντάξει τα σχολεία έκλεισαν και λόγω ψύχους . Πώς θα αερίζονται οι αίθουσες και πώς θα προαυλίζονται τα παιδιά με βάση τις οδηγίες του υπουργείου ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...