Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηδενίζουν τα Καλάβρυτα στα 730μ ....θα ξεκινήσει να το στρώνει.....το θέμα είναι να βγει υετός γιατί χάθηκε πολύς μέχρι τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Στο windy για το κέντρο δίνει 4 για 2 η ώρα. Δεν ξέρω αν είναι λάθος η μετάφραση του γιατί δεν ξέρουμε πραγματικά πόσο έχει τώρα στα 850 αυτό που βλέπω όμως εμπειρικά είναι οτι τα πράγματα δεν πάνε καλά με τις Τ στην Αθήνα. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά παρατηρώ οτι μόνο στις εξάρσεις βροχής πέφτουν οι Τ από χθές κ μετά ξανα ανεβαίνουν. Αυτό δεν ακολουθεί τι λογική συνέχεια του τζίφου οτι σταδιακά θα πέφτουν καθώς μετά την όποια έξαρση φαινομένων δεν θα έπρεπε να ανεβαίνουν ήδη από χθές αργά.

Λυπάμαι που θα το πω αλλά είμαι πολύ πολύ επιφυλακτικός για τη συνέχεια πλέον.

Καλά κάνεις και είσαι επιφυλακτικός και είναι δικαίωμα του καθενός να είναι...απλά θεωρώ κάπως λανθασμένη σαν μετάφραση το -2 στα 1500 να είναι 4 στα 100 μέτρα του κέντρου ειδικά απ' την στιγμή που δεν υπάρχουν εκτενή και έντονα φαινόμενα...θα δούμε και την ραδιοβοληση αλλά δεν πιστεύω ότι θα ναι κάτω από -2... υπομονή μέχρι το βράδυ και αύριο που εγώ εκεί είναι που αναμένω να δω τι πραγματικά συμβαίνει καθώς οι αποκλίσεις τζιφου Ευρωπαίου είναι 3 βαθμοί...και επειδή είμαστε και στις αναφορές 4.5 η Τ εδώ με Β ανεμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μπραβο στην ξανθη μπραβο στην κομοτηνη γενικα μπραβο στην θρακη χαρηκα για τα παιδια τους το χρωστουσε μετα την μοντελικη μουφα που επαθαν στην προηγουμενη κακοκαιρια!!!...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ξεπέρασε του 40 πόντους..πάει το 2012 και έξω γινεται χαμος...η πλατεια εχει απο 35 μεχρι 40 αναλογα το μερος ακολουθουν φωτο

Όντως???? εδώ κάτι νιφάδες μονο .....

Τώρα ξεκίνησε ξανά αλλα ψιλοχιονο

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, KapelosG said:

Καλά κάνεις και είσαι επιφυλακτικός και είναι δικαίωμα του καθενός να είναι...απλά θεωρώ κάπως λανθασμένη σαν μετάφραση το -2 στα 1500 να είναι 4 στα 100 μέτρα του κέντρου ειδικά απ' την στιγμή που δεν υπάρχουν εκτενή και έντονα φαινόμενα...θα δούμε και την ραδιοβοληση αλλά δεν πιστεύω ότι θα ναι κάτω από -2... υπομονή μέχρι το βράδυ και αύριο που εγώ εκεί είναι που αναμένω να δω τι πραγματικά συμβαίνει καθώς οι αποκλίσεις τζιφου Ευρωπαίου είναι 3 βαθμοί...και επειδή είμαστε και στις αναφορές 4.5 η Τ εδώ με Β ανεμο

Nαι  το βράδυ γύρω στις 8 νομίζω θα έχει ξεκαθαρίσει οριστικά ποιο μοντέλο είναι πιο κοντά στις Τ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άνοδος 5.8°C Κηφισιά με δυνατές ρύπες και χωρίς φαινόμενα. Πάρνηθα στα δυτικά μου είναι χαμένη μέχρι χαμηλά η Πεντέλη το ίδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Nαι  το βράδυ γύρω στις 8 νομίζω θα έχει ξεκαθαρίσει οριστικά ποιο μοντέλο είναι πιο κοντά στις Τ. 

Ακριβώς οπότε υπομονή και ευχή να βγει το θετικό σενάριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή ένταση κάπως έχει αλλα ειναι σαν το χθεσινό....μην πω και πιο ψιλό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι πάει να κατεβάσει με ελαφρά έναρξη φαινομένων, όμως πολύ δυσκοίλια ρε παιδί μου η θερμοκρασία να πέσει! 5,3...

Νιώθω ότι δεν με ευνοεί αυτό το σύστημα εδώ που βρίσκομαι.....

Συνήθως έχω 1-2 βαθμούς κάτω σε σχέση με Χαλκίδα, αλλά είμαι στα ίδια η κ πιο πάνω!.....

Για να δούμε......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Φοβερή ποσότητα χιονιου πεφτει αυτη την ωρα....βάζουμε πολλους ποντους πλεον

Πόσο έχετε βάλει τελικά φιλε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Δεν έκανα αγγελάκι στο χιόνι αλλά ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΎΤΡΑ ΣΤΟ ΧΙΌΝΙ

IMG_20210214_141532.jpg

Χαμόγελα λίγο ρε Γκάρυ. Σε όλες τις φώτο είσαι πολύ βλοσυρός. Ούτε ο Κλιντ Ίστγουντ να ήσουν ...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Δυναμώνει.. και μόλις είδα κοκκινολαιμη

κ εγω σημερα ειδα κοκκινολαιμη. γι' αυτο λεω αν δεν δω κοκκινολαιμη 4-5 μερες νωριτερα δυνατο δεν ερχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...