Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σφυρίζω λήξη. ... Κάτι μυγακια ανευ σημασίας τώρα ...καλή επιτυχία σε όσους περιμένουν τον λευκό επισκέπτη ...Μια φωτογραφία τώρα με τα λοφάκια γύρω από το σπίτι να φεγγοβολανε ...πάμε για το επόμενο οπότε έρθει

IMG_20210214_184430.thumb.jpg.1d3eee656ed4191c49e592522ef66f6d.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Κώστα το ρεύμα που είναι ΒΔ δεν είναι πρόβλημα ?

 

B/BBA εξαρχής είναι εδώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, airfathaaaaa είπε:

μηπως οι σταθμοι ειχαν προβλημα? μηπως γυρισε ο ανεμος και ανεβηκε η θερμοκρασια τοπικα?

έχει 15 σταθμούς στη θεσσαλονίκη,όλοι λάθος είναι; οι θερμοκρασίες σωστές ήταν. είχε ήλιο το πρωί ο οποίος φαινόταν μέσα από τα σύννεφα κατά διαστήματα τις ώρες που έριχνε καλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Χιονίζει ακόμη με την ίδια ένταση που είχε πριν; η κάμερα η μια έχει καλυφθεί με χιονι πλέον και δεν μπορώ να δω χαχαχ

Ναι χαμός γίνεται, ολόιδιο με το 2014 σε ένταση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιόκαστρο συνεχίζεται η χιονόπτωση η οποία και έχει ενταθεί ξανα τη τελευταία ώρα . Θερμοκρασία στους -5 και τουλάχιστον 25 εκατοστά χιονιού αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ψιλοχιονο στα Γιαννενα τωρα με -2,2 βαθμους!!!Ταυτοχρονη χιονοπτωση σε ηπειρο και αττικη τωρα.Φοβερη μερα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Και Θεσσαλονίκη δε σταμάτησε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λαμία ρίχνει με μέτρια ένταση και καλές νιφάδες από οι μου λένε οι δικοί μου,τεσπα ελπίζω να δω κάτι εδώ στη Γλυφάδα την τρίτη το ξημέρωμα,έστω κανένα μυγακι για το ματι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά το χαμηλό είναι στην θέση που έλεγαν τα μοντέλα ? Στο meteocentre κέντρο χαμηλού 1012 στην κρητη... Μπορεί να κάνω και λάθος... Στο περιστέρι πάντως η Τ στους 3.3

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Πόσους πόντους έχει τώρα Γιάννη;

Αυτοκίνητα-σκεπές και τα σχετικά πριν καμιά ώρα μέτρησα 15. Στο δρόμο 7-8, αλλά είμαι Νέα Ιωνία, όχι κέντρο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, MitsosEvia είπε:

Το ίδιο και εδώ μερικά χιλιόμετρα βορειοανατολικά των Ψαχνών. Μακρυκαπα έπιασε ήδη στα κεραμίδια. Να ελπίζουμε για κάτι καλό αποψε????

Σίγουρος να είσαι!

Εγώ ρε παιδί μου έχω την πιο υψήλη θερμοκρασία στην περιοχή;

3,3...

Ρίχνει χιονόνερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@notios_polosΜαλλον η θαλασσα την εκανε τη ζημια στο κεντρο της Θεσσαλονικης η οποια λογω των σχετικα υψηλων θερμοκρασιων αναλογικα με την εποχη  για μεγαλο χρονικο διαστημα και επειδη ειναι κολπος αρα πιο κλειστη, λειτουργουσε σαν θερμικο τειχος και δεν επετρεπε το κρυο να δρασει οπως επρεπε και επηρεαζε ισως και  την ποιοτητα του χιονιου γι αυτο και δυσκολευοταν να κατεβει η θερμοκρασια, ενω οι περιοχες που ηταν μακρυτερα απ τον κολπο  ή κοντα σε πιο ανοιχτες θάλασσες ηταν πιο ευνοημενες. Μπορει να ειναι τελειως λαθος ο συλλογισμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...