Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

στη θεσσαλονίκη πάλι εδώ σε μένα μένεις; το 2017 και το 2019,σε αντίθεση με την υπογραφή σου ήμασταν από τους πιο ευνοημένους. ειδικά σοφία,είχαμε παραπάνω κι απ την πυλαία (κωνσταντινουπολίτικα)

Ναι εκεί. Είχε τόσο πολύ στην τραγική περίκλειστη Δελφών το 2019 ; Σήμερα εδώ δεν έστρωσε πεζοδρόμιο. Όχι δρόμο, πεζοδρόμιο. Τώρα πρέπει να βαλε 19 00 πρώτη φορά σήμερα μία άχνη εκτός αυτοκινήτων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Οκ. Εγώ είδα φωτογραφίες από Αναυρο, Άγιο Κωνσταντίνο. 

Ε ναι εκεί έχει το πιο λίγο αφού είναι δίπλα στη θάλασσα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασπρισε πάλι η παραλία εδώ μπροστά στο Makedonia Palace ενώ είχαν λιώσει τα πάντα. Πολύ μεγάλη ένταση αλλά ψιλό χιόνι. Και οπως είπε και ι Αντώνης πριν γλιστράει πάρα πολύ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από τη Κηφισιά Θεσσαλονίκης.Υπεροχη μέρα πραγματικά για μένα,όχι τόσο από άποψη χιονοστρωσης βέβαια,να είμαστε αντικειμενικοί.Το πολεοδομικό συγκρότημα μετά τις 12 με αρνητικές σήκωσε ότι χιόνι είχε κάτω στο δρόμο.Τωρα που βγήκα στο μπαλκόνι βλέπω πάλι στρώνει παντού με αυτή τη πιτυριδα ακόμα και στον δρόμο.Αν συνεχίσει μέχρι  11-12 το βράδυ θα έχουμε ολική χιονόστρωση αλά πιτυρίδα.Θερμοκρασια κάπου στους -3, τσουχτερό κρύο έξω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΤΣΟΥΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΜΥΓΑΚΙ ΜΥΓΑΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑ 😂

Τ στους 0.1 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλη μια κακκοκαιρια που αλλου εδωσε πολλα αλλου λιγα τελειωνει για την β. ελλαδα. εδω ν. κιλκις ηταν της πλακας με δωδεκαωρες χιονοπτωσεις που δεν μπορουσε να στρωσει τιποτα κ τελικα εκανε περιπου 10 π. κ αυτο οχι παντου. σιγουρα εφταιξε η θεση του χαμηλου κ η κινηση του με 1020 κ 1025 δουλεια δεν γινετε. χαμηλο ιονιο - αιγαιο- μ. θαλασσα αυτην την κινηση θελουμε εμεις β.θεσσαλια ηπειρος μακεδ. θρακη χιονιζονται πολυ καλα τωρα για καποιους που θα βγουν να πουν για πανελλαδικους κ τετοια αν μπορει καποιος να κανονιση να εχω 20-25 πον. στην πορτα μου ειμαι μεσα . αυτα απο εμενα μακαρι να χιονισει οπου χιονισει πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Τρικάλων ή Λίμνης Πλαστήρα?

Νεράιδα Τρικάλων είναι φαίνετε και από τη πλαγιά από πίσω. Τόσο χιόνι έχει και το χωριό μου τα Θεοδώριανα που είναι δίπλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αλλη μια κακκοκαιρια που αλλου εδωσε πολλα αλλου λιγα τελειωνει για την β. ελλαδα. εδω ν. κιλκις ηταν της πλακας με δωδεκαωρες χιονοπτωσεις που δεν μπορουσε να στρωσει τιποτα κ τελικα εκανε περιπου 10 π. κ αυτο οχι παντου. σιγουρα εφταιξε η θεση του χαμηλου κ η κινηση του με 1020 κ 1025 δουλεια δεν γινετε. χαμηλο ιονιο - αιγαιο- μ. θαλασσα αυτην την κινηση θελουμε εμεις β.θεσσαλια ηπειρος μακεδ. θρακη χιονιζονται πολυ καλα τωρα για καποιους που θα βγουν να πουν για πανελλαδικους κ τετοια αν μπορει καποιος να κανονιση να εχω 20-25 πον. στην πορτα μου ειμαι μεσα . αυτα απο εμενα μακαρι να χιονισει οπου χιονισει πολυ

Πάντως σε καμία περίπτωση Θεσσαλία τουλαχ δν ξεπεράσαμε την Αριάδνη.. τότε ειχε βάλει 35-40εκ στο δρόμο μεσα σε 12 ώρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολικη και εδω στον Αγ. Στεφανο. Σε σημεια που εχει μαζευτει νερο στους δρομους εχει αρχισει να παγωνει. Τωρα πυκνο μυγακι με -0.2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καρδίτσα έντονο νυφαδισμαπου με το -2 που έχει πιάνει παντού. πλέον κοντευουμε στο τέλος μετά από πολλές ωρεσ.μππρω να πω ότι είμαι γεμάτος και άλλο να μην έρθει δεν θα με πειράξει καθόλου.καμια σαρανταρια πόντους σε εύκολες και καμιά 25 αρια σε δρόμους μπακαλιστικα.ευχομαι στα παιδιά στα νότια καλή τύχη και να δουν τα μέγιστα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

1,9 πλέον.. σπάσαμε και το φράγμα των 2. Μπαίνουν τα 850αρια τα καλά 

Λεγε τετοια... Λεω να πεσω για υπνο 11 και να ξυπνησω 1...

Δεν πιστευω να χανω τιποτα;; 😂

Ειμαι αυπνος απο χθες λογω διαβασματος και εξεταστικης... Το χω καψει το κεφαλι μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...