Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...... Η σημερινή χιονόπτωση από την κακοκαιρία "Μήδεια" στα Τρίκαλα με πλούσια χιονόστρωση......( Πάνος Γαλάνης ) ......

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα χιόνι και δέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

αχχαχααχ υγρασία καταστροφική. με τέτοιο σημείο δρόσου πως να επιβιώσει η νιφάδα. 

Η υγρασια ομως οταν με το καλο το γυρισει σε καθαρο χιονι, θα ριξει χαρτοπετσετες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, EVIA 1987!! είπε:

Η υγρασια ομως οταν με το καλο το γυρισει σε καθαρο χιονι, θα ριξει χαρτοπετσετες.....

Μια η ώρα το βράδυ με 10 το πρωί έχουμε άπλετο υετό. Εκεινο το διάστημα ποντάρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καληνυχτα κυριοι καλα χιονια να εχετε.

 

Κοζανη εξακολουθει και ριχνει μυγακια εδω και καποιες ωρες αφου ειχαμε μια 30λεπτη παυση λιγο πριν νυχτωσει. Γενικευμενα 35-45 ποντους, με καποιες περιοχες του νομου και πανω απο 50 ποντους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες έφτιαχνα χιονανθρωπο και βγήκε αυτό χαχαχα. Θα βάλω πιο μετά φωτό από το Αλκαζάρ. Το οποίο θα επισκεφτώ και αύριο, αφού πήγα πριν την ισχυρή παπλαμουδα σήμερα !

IMG_20210214_221113.jpg

IMG_20210214_221127.jpg

 

Κατά τα άλλα τα μυγακια συνεχιζουν

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανανεωση Βολαρας, πανω απο τον περιφερειακο στο σπιτακι μου μεσα στο δρομο το 20ποντο ειναι γεγονος μπορει ν χουν και παραπανο, σε απατητα σημεια πλεον 30 ποντο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Εχετε δει στρωμενο σουποχιονο 2 ποντους πανω σε αυτοκινητα; χαχαχα τετοια ενταση, αλλα ακομα με χιονολυτο. Το παλευει φιλοτιμα ομως! *Χαλκιδα παντα

Θύμισε μου από πού γραφείς; Καμάρες;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμοκρασιακά εδώ Γαλατσοκυψελο εχω από τις πιο υψηλές στα 250μ 4,1.  Σαν καιρός με Τ αναστροφής εχετε εκεί στα νότια..

Ελπίζω αυτή τη φορα να μην εχω την "κανονική"  που εχω πάντα μιας κ δεν με πιάνει η αναστροφή κ να πεσω κι γω σε Τ διαφορετικά θα πρέπει να δείτε άνοδο κάποια στιγμή.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγνωμη για το οφ τοπικ,αλλα και σε ολους οσους σκοπευουν λογω εργασιας να κινηθουν στην Εθνικη Οδο,αλλα πραγματικα και τι δε θα δινα να ακουσω τα ξημερωματα την ειδηση...

Κκειστη η Εθνικη Οδος απο Μαρτινο μεχρι Αγ.Στεφανο ενω στη Μαλαcασα το χιονι εχει φτασει τους 40 ποντους.😇

2.0c με 5αρο6αρι βδ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, dami_pap είπε:

Σχεδον ολη μερα μυγακια

Δεν πιανει πουθενα ουτε κεραμυδια

Από ότι έμαθα ελάχιστα πιο ψηλά από το χωριό έχει στρώσει....από τα 800-850μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρίχνει ανελέητα εδώ, σε λίγο θα ξαναβγω για φωτορεπορταζ, αναμείνατε!!! 

Πάντως τελικά όταν το βλέπεις να στρώνει δεν σε νοιαζουν πλέον ούτε θερμοκρασίες ούτε δορυφορικές ούτε τίποτα. Δηλαδή σήμερα εφόσον ξύπνησα με χιόνι δεν είδα τίποτα ξανά! Απλά το απόλαυσα! Και στα δικά σας!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

4 ώρες έφτιαχνα χιονανθρωπο και βγήκε αυτό χαχαχα. Θα βάλω πιο μετά φωτό από το Αλκαζάρ. Το οποίο θα επισκεφτώ και αύριο, αφού πήγα πριν την ισχυρή παπλαμουδα σήμερα !

IMG_20210214_221113.jpg

IMG_20210214_221127.jpg

 

Κατά τα άλλα τα μυγακια συνεχιζουν

Μιχάλη θα πάρουμε και καμιά νυφίτσα τώρα? 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Μιχάλη θα πάρουμε και καμιά νυφίτσα τώρα? 🙂

Χαχα όχι φίλε, τέλος από εδώ και πέρα, αν ξαναχοονισει φέτος θα μου φανεί απίστευτο, και προσωπικά νιώθω πλήρης επιτέλους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα όχι φίλε, τέλος από εδώ και πέρα, αν ξαναχοονισει φέτος θα μου φανεί απίστευτο, και προσωπικά νιώθω πλήρης επιτέλους! 

Xaxa έτσι!! κατατάσσεται στους καλούς χιονιαδες !

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...