Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Πιάνει οροφές αμαξιων και γρασίδι!!!

Ετσι.Τετοια γουσταρω να βλεπω.Να κατεβαινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τριάδα Εύβοιας άρχισε να στρωνει. Ρίχνει με μεγάλη ένταση ένα πράγμα σαν ρύζι και πιάνει παντου!!!! Άντε , καλό άσπρο ξημέρωμα να έχουμε ολοι!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αποψινη νύχτα...τα αποψινα φαινόμενα καλύτερα, αφιερωμένα με όλη τη δύναμη της καταπράσινης καρδιάς μου 💚 στους μιρλες που περίμεναν κάτι νιφάδες Τετάρτη πρωί και μας τα έχουν κάνει κιαρετσου εδώ και 2 μέρες. #pamegera είναι το hastag  που όλους μας ενώνει 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει και εδώ. Δυστυχώς δεν έχω σταθμό, βλέπω 1.3 η Τ σε Μαρούσι και Λυκόβρυση αρα λίγο πιο πάνω είμαι. Σε συνεχή πτωτική πορεία, 2 βαθμούς ακόμα θέλουμε για γενίκευση στο λεκανοπέδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

ναι Ηρακλειο ψηλα στην εκκλησια του Αγιου Λουκα......

Προς Πεύκη λογικά ε; Οπότε καμμία σχέση με νέο Ηράκλειο. Εκεί μένω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα λευκά έξω μετά από ένα γερό μπάσιμο την τελευταία ώρα. Δεν έχει σταματήσει να ρίχνει αλλά δεν το έστρωνε τόσες ώρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γερακας αυτη την στιγμη ισως η πιο ζεστη περιοχη εδω γυρω χωρις σχεδον καθολου φαινομενα...2,4 η Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Που είσαι γείτονα?

Καλησπερα φίλε Χελμε, κοντά στο σπιτικό. Ελπίζω να μας κάνει τη τιμή ο λευκός επισκέπτης απόψε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέχρι πάντως να αρχίσει να χώνει καλά, έχω εξελίξει το επίπεδο λάμπινγκ. Ξάπλα στο κρεβάτι και χάζεμα στη κάμερα που έχω έξω από το σπίτι με ανοιχτές τις υπέρυθρες. Πιάνει και την πυτιρίδα και γλίτωσα και τα πάνω κάτω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου εξηγήσει γιατί έχω από τα ξημερώματα μόνιμα ΒΔ ρεύμα?????

φαίνεται οτι έχει πιάσει εκτεταμένα όλη την Αθήνα το ΒΔ με on/off οπότε λογικά γι αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν δειχνει να εχει δυναμικη για αθηνα ..

Ακομα και στην Ζουγκλοκαμερα δεν αντεχει πανω απο 5 λεπτα να το κρατησει και κοβει..

δεν αξιζει το ξενυχτι για εμας εντος των τοιχων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θρακομακεδόνες 1,3 Τ. 

Καλή ένταση φελιζολ, αλλά ο καιρός πάλι σπαστός από πάνω μου. Βλέπω μέχρι και αστέρια ανάμεσα στα σύννεφα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...