Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Κι ακομα δεν εχουμε πιασει καν καλες Τ.

Χωνει με καλη ενταση στο Ψυχικο, πιανει πετσα σε ευκολες επιφανειες και παλευει να πιασει και στο δρομο, αλλα θελει πολυ ακομα. Τ στους 1.2C

Πολυ καλα παει για προερτιο , παμε να παρουμε οσο παραπανω μπορουμε εν αναμονη της νυχτας. Ετσι κι αλλιως εκτος προγραμματος ειναι οτι παιρνουμε τωρα, με μια υετοτρυπα ΝΑ με το συμπαθειο απο τα μοντελα. Απο τις λιγες φορες που η Αττικη ευνοειται σε χιονια στο nowcast

Συμφωνώ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Κι ακομα δεν εχουμε πιασει καν καλες Τ.

Χωνει με καλη ενταση στο Ψυχικο, πιανει πετσα σε ευκολες επιφανειες και παλευει να πιασει και στο δρομο, αλλα θελει πολυ ακομα. Τ στους 1.2C

Πολυ καλα παει για προερτιο , παμε να παρουμε οσο παραπανω μπορουμε εν αναμονη της νυχτας. Ετσι κι αλλιως εκτος προγραμματος ειναι οτι παιρνουμε τωρα, με μια υετοτρυπα ΝΑ με το συμπαθειο απο τα μοντελα. Απο τις λιγες φορες που η Αττικη ευνοειται σε χιονια στο nowcast

Αμάξια και τώρα φυτά...παραπάνω πολύ δυσκολο για την ωρα...προς το βραδακι ομως θα ειμαστε ετοιμοπολεμοι.
Καλημέρα σε ολους , καλη συνεχεια απο το Νεο ΨΥχικο που συνεχιζεται η χιονοπτωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-0.6 . να εβγαζε και μια καλη ραγδαιοτητα να μην εμενε τιποτα πλεον λευκο. αυτοκινητα κτλ πρεπει να εχουν κανα 3ποντο τωρα.

αν το κραταει για το βραδυ χαλαλι του, θερμοκρασιακα τα παμε περιφημα παντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dpard είπε:

Ελπίζω η σημερινή ημέρα να αποδειχθεί ημέρα δεκαετίας!!

IMG_20210215_064117.jpg

Το πιστευω και εγω πλεον! Αν δεν κοψει και συνεχισει ετσι μεχρι αυριο θ μιλαμε για ιστορικα πραματα! (Οτι πανω απο 50cm) γθα την περιοχη ειναι ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάποια στιγμή πριν από 3 μέρες είχα δώσει την εκτίμηση μου για τα ύψη χιονιού που θα έχει η Αττική την Τετάρτη τα ξημερώματα....κάποιοι μου στείλατε pm ότι είμαι υπερβολικός και που τα βλέπω και πολλά άλλα......

Για να σας δω λοιπόν τι θα λέτε μεθαύριο με το καλό......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Πάντως τρομερές διάφορες η Αττική...κέντρο Αθήνας 1 βαθμός...Ελευσίνα 0...Πειραιάς 0-1...Γλυφάδα 1-2....νέα Μακρη 4...Ραφήνα 6...Λαύριο 7

τα επιπεδα παγοποιησης. Δυτικα ειναι ως και 200 μ χαμηλοτερα.

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλήμερα παιδιά. Καρδίτσα συνεχίζει ασθενής χιονόπτωση με μυγακια και +δύο ακόμα πόντους στο δρόμο.ανεβαστε και τίποτα βρε να βλέπουμε τι γίνεται 😊

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω η δυτική Αττική για κάποιο λόγο έχει πιο χαμηλές θερμοκρασίες ...εδώ πχ έχω 0.0 με ελάχιστη -0.1......βεβαια μικρή σημασία έχει αφού από το βράδυ όλος ο νόμος θα έχει αρνητικες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Αύριο το πρωί πιστεύω να σπάσουμε τα 13 χρόνια... Πάμε γερά αδέλφια μου 

Μεθαύριο το πρωί εννοείς.....γιατί βλέπω από το βράδυ 30 ώρες ασταμάτητη χιονόπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρέλα το σκηνικό αλλά το βράδυ τα καλα...πιστευω αμα τώρα έφτασα 0,9 ευκολα μηδενιζω το βραδακι 

Έκανε και μια γανουδα από το πουθενα τέλεια!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγο ύπνο τώρα γιατί ο γέροντας με 2 εξορμήσεις στα χιόνια στις εξάρσεις κουράστηκε .....σας αφήνω με 0 βαθμούς και όλα άσπρα πλην των δρομων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Βάλτε και καμία φωτό ρε ....μην ντρέπεστε ....ειδικά από Μαρούσι και πάνω που είναι όλα παλλευκα

Έχω πάρει άδεια από την δουλειά μια εβδομάδα.. Σε λίγο ξεκινάω εξορμήσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Έχω πάρει άδεια από την δουλειά μια εβδομάδα.. Σε λίγο ξεκινάω εξορμήσεις 

Και εγώ άδεια έβαλα από σήμερα....κορόιδο είμαι ?????

Καλημέρα Γιωργαρε ....το νου σου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...