Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Δεν μ αφηνει να ηρεμησω και να κοιμηθω λιγο....αιμα μας παει!!!

Δεν ξεκουράστηκε καθόλου ρε σκυλε????

Εγώ μόνο ένα δυωρο τώρα ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Δεν ξεκουράστηκε καθόλου ρε σκυλε????

Εγώ μόνο ένα δυωρο τώρα ....

 

Τωρα πεφτω.....αιμα θα μας παει....ειμαστε τυχεροι να το ζησουμε.....καλη απολαυση σε ολους μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Βλέπει κανείς δορυφορική;;

Τίποτα ακόμα. Όλα σταματάνε στη Πάρνηθα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάπως έτσι μπαίνω στο δεύτερο και σημαντικότερο στάδιο της Μήδειας....

Πολύ δυνατά δηλαδή....

Για την ιστορία σήμερα β θερμοκρασία ως τώρα κυμάνθηκε σύμφωνα με το σταθμό μου από -0.1 έως 2.8

Screenshot_2021-02-15-17-05-20-397_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε κολλαει υπνος με τη καμια, καμια ωρα και πολυ ηταν, εξω μια αραιωνει , μια πυκνωνει καποια στιγμη ανοιξε και εντελως, ομως φυσαει τετοιος αερας που οχι χιονι, ουτε τρακτερ δεν αφηνει να κατσει κατω.

εν αναμονη, ζωσμενος απο φιδια μη προδωθω το βραδυ, χαχαχα. Δεν εχω και στοιχεια απο Τ κτλ, Τεο γειτονααααααα

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δόξα τω θεο πεσαμε μισό βαθμό το τελευταίο μισάωρο ελπίζω να παμε με ξαστεριά ώσπου να πεσει το φως του ήλιου ώστε να παμε όσο το δυνατόν χαμηλοτερα

Στους 3,6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειτε χιονοκουρτινα ΤΕΡΑΣ που λατεβαινει σιγα σιγα απο τον Τρελο.....εδυσε ο ηλιος...αρχιζει το παρτι!!!!

2 βαθμους στο βορειο μπαλκονι και παμε βα γραψουμε ιστορια!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκοτεινιασε προσκαιρα και κανει παλι στουπα... 

Περιμενουμε την μεγαλη διαταραχη, ακομα δεν εχει ερθει!! Τ στους -1.4

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Jimmys-snow said:

Ειναι ακομη on off καταστασεις, ριχνει τα αντερα του, μετα χαλαρα και ξανα τα ιδια

Αυτο ηθελα να γραψω και γω... Ισχυει για ολους αυτο. Αλλωστε φαινεται γιατι εχει σπασιματα και το αιγαιο ακομα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσαμε στους 2 εδώ και ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά... Υπολογίζω κατά τις 11 θα γίνεται πανΑττικοΕυβοιακό πάρτι!! Ας γράψουμε ιστορία και να μηδενίσουμε το χρονόμετρο που γράφει 13 χρόνια!

(συνεχίζεται η ασταμάτητη νιφαδόπτωση από τις 7.00 το πρωί..)

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Dusterakos said:

Σκοτεινιασε προσκαιρα και κανει παλι στουπα... 

Περιμενουμε την μεγαλη διαταραχη, ακομα δεν εχει ερθει!! Τ στους -1.4

 

 

Ακριβώς αυτό πήγα να γράψω. Μετά από ενα 3ωρο on-off σκοτείνιασε και στουπιάζει  Τ -0,5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρυσούπολη Περιστέρι ίσα που σταμάτησε για πριν λίγο και τώρα ξανα!!! Ρίχνει να μη πω τι..... απο τα ξημερωματα όλη μέρα σήμερα... δε μας αφήνει καθόλου!!!!

Να μηδενίσει η θερμοκρασία μόνο απόψε και να πέσει αρνητική... και ίσως να γράψουμε ιστορία!!!! Να ξεπεράσουμε εύχομαι την Αριάδνη εδώ!!!!!!!!! Αν συνεχίσουμε φυσικά τη νύχτα έτσι δυναμικά!!!!!

Υ.Γ. στον Τηλέμαχο ούτε μια σωστή πέτσα δε μπόρεσε να αφήσει εδώ.... απ' το 2017 έχουμε να δούμε εδώ κάτι σχετικά καλό.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει η Εύβοια ρισπεκτ μεγάλο .... Κοιτάω σαν την αγελάδα το χιόνι από τις φωτό  και σε υψόμετρα αστεία .... Είναι το νησί που ο υετός προσφέρεται απλόχερα .... 

Επίσης μου κάνει εντύπωση στην κάμερα τον ανδρονιανων που ενώ έχει χιόνι το χωριό τα απέναντι βουνά που φαίνονται και ψηλότερα είναι αχιονα .....

Μεγαλη μέρα για τα προσηνεμα .... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...