Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά πως γίνεται εγώ να έχω πρώτον ολικό παγετό πράγμα που δεν είχαν μεγαλύτερα υψόμετρα απο μένα???

Δεύτερο πως γίνεται να έχω σχεδόν μόνιμα ΒΔ ρεύμα από προχθές ?????

Το ότι έχω περισσότερο χιόνι από αρκετές περιοχές με μεγαλύτερο υψόμετρο είναι κατανοητό ......

Τα υπόλοιπα όμως δεν μπορώ να τα καταλάβω.....

Για κάποιο λόγο η ζώνη Υμηττού ευνοήθηκε πολύ υετικα , από τον Χολαργό, μέχρι ζωγράφου κ Ηλιούπολη ακόμα και άνω Βούλα, ο Υμηττός έδωσε ρέστα.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Για κάποιο λόγο η ζώνη Υμηττού ευνοήθηκε πολύ υετικα , από τον Χολαργό, μέχρι ζωγράφου κ Ηλιούπολη ακόμα και άνω Βούλα, ο Υμηττός έδωσε ρέστα.  

Έτσι έγινε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, SNOWFLAKE 1.8 είπε:

Πευκο εγειρε και επεσε σε μια μηχανη που φαινεται ξαπλα και της εσπασε τον καθρεφτη και ενα κλαδι εσπασε το παραθυρο του αυτοκινητου και μπηκε μεσα.

 

 

ω να σου μαμ..  προ 2 ωρες έκανα και αυτη τη διαδρομη που δεν ειχα κάνει.. κ μαρεσει που χαζευα τη συγλεκριμενη μπαγαζιέρα!!

Χιονάει όμορφα για το μάτι οτι πρέπει και για χιονο/αποθεραπεία !!!
εκ νεου ανοδος στους 0,7 η Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... Άνω Χαλάνδρι ..... ξεκίνησε .... παρακαλώ να προσδεθείτε και να καπνίζεται .......χαχαχαχαχα..... ας το απολαύσουμε .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξανα μανα. 24ωρη κακοκαιρια συνεπως με πολυ μικρες παυσεις εδω. βασικα ειχε  μονο 2 μικρες παυσεις. σχεδον ολικος παγετος με ελαχιστη -1.6 και μεγιστη 0.1.

σημειο αναφορας πλεον η χιονοκαιρια για την αττικη παιδια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και δω χθονιζει παιδια παω για υπνο τωρα Τ ανέβηκε αρκετά δυστηχως

Αα και υμμητος χαμένος από δω βλέπω 

Επεξεργάστηκε από Steliosnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιασε παλι Γαλατσι 

Το κακο με το σημερινο ειναι οτι χασαμε το μετρο συγκρισης...Προχθες θα σας ελεγα ριχνει μια χαρα..

Ε τωρα λεω ψοφια πραγματα..χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εναρξη χιονόπτωης αλλα ελεος 1.5 βαθμό δεν είχα ούτε μεσημε΄ρι....Ξεκάθαρα ο αυλώνας μας δέιχνει πως φεύγει..Αυλώνα που πας τάσου.Μυγδαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά ήταν το τέλειο σήμερα...πολύ πιο δυνατο από 2008...μακάρι να το ζήσουμε άλλη μια φορά φέτος.να γεμίσουν οι μπαταρίες ρε αδερφέ...ήταν πολλά τα 13 χρόνια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Μαρούσι μας έριξε δέντρο στην είσοδο, ευτυχώς δεν πέρναγε κανείς

 

IMG_1956.jpg

Επεξεργάστηκε από on the mend
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

ω να σου μαμ..  προ 2 ωρες έκανα και αυτη τη διαδρομη που δεν ειχα κάνει.. κ μαρεσει που χαζευα τη συγλεκριμενη μπαγαζιέρα!!

Χιονάει όμορφα για το μάτι οτι πρέπει και για χιονο/αποθεραπεία !!!
εκ νεου ανοδος στους 0,7 η Τ

Με το χιονοαποθεραπεια γελασα, χαχχααχ, δεν θα γινουμε ποτε καλα Νεφοσκεπηηη!Τ δεν εχω προσβαση τωρα, λογικα θετικη δεν εχω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ORESIVIOS είπε:

Για κάποιο λόγο η ζώνη Υμηττού ευνοήθηκε πολύ υετικα , από τον Χολαργό, μέχρι ζωγράφου κ Ηλιούπολη ακόμα και άνω Βούλα, ο Υμηττός έδωσε ρέστα.  

Ειναι πολυ πιθανων Σταυρο αυτη η ζωνη να βρεθηκε στο επικεντρο της συγκλησης.Ευνοηθηκε τοσο θερμοκρασιακα με τον πολυ κλειστο καιρο επι ωρες οσο και υετικα.Απο τις πρωινες ωρες και μετα η συγκληση μεταφερθηκε απο κεντρο και ανατολικοτερα και αυτο Φαινοταν και απο τις θερμοκρασιες.Εγω και η Ελευσινα πχ ειχαμε 1c-1.5c περισσοτερο απο Νικαια,Χαιδαρι,Αιγαλεω ακομα και απο το λιμανι του Πειραια.

 Οι περιοχες του Υμηττου βρεθηκαν στο επικεντρο και γενικα ολη αυτη η νοητη γραμμη 3-5χλμ απο βορρα προς νοτο.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...