Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εξαρτατε..επειδη η μηδεια κανει οτι θελει τωρα θα ειναι το κρισιμο για εσας .Τι πορεια θα ακολουθησει...😀

Δυτική Θεσσαλία μέχρι απόγευμα βράδυ πιστεύεις? Σόρρυ για το πρήξιμο,αλλα τα μοντέλα μας βγάλανε εκτος πλάνου.περιμεναμε 15 ώρες αυπνοι για το πεακ και το πεακ φενεται να είναι τώρα και εδώ με αυτά π ρίχνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από εμένα στη παρέα. Σας παρακολουθώ χρόνια (και από το παλιό φόρουμ) και είπα να κάνω ακαουντ. 2-3 φωτο από Κορδελιό νωρίς το πρωί και η μία πριν από λίγο. Για την περιοχή μου δεν συγκρίνεται με τη Σοφία η κακοκαιρία, αλλά όπως και να'χει όταν το βλέπεις να πέφτει είναι μαγεία!!! Εύχομαι να μην τελειώσει το παραμύθι και ευελπιστώ στη μεταφορά του χαμηλού στο αιγαίο να μας δώσει όμορφα πραγματάκια. Καλά χιόνια σε όλους και εύχομαι να ασπρίσει η Ελλάδα από άκρη σε άκρη...

ΥΓ Κοντά στους -4 η θερμοκρασία τώρα και με απλό νυφάδισμα..

IMG_20210214_070339.jpg

IMG_20210214_070346.jpg

IMG_20210214_080931.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

https://el.sat24.com/el/gr
 

Άμα δε σε θέλει.. Κοίτα δορυφορική .. μια τρύπα σε μήκος στη περιοχής σας (Κερκυρα κ Ηγουμενίτσα)

Nai το είδα έχεις δικιο😢😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμία σχέση με τον Αλμυρό η κατάσταση στην Νέα Αγχίαλο (μερικά χλμ ΒΑ) όπου εκεί το έπιασε μονάχα στις σκεπές και στα χόρτα... received-431763311483958.jpg

 

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tommy8 είπε:

Δυτική Θεσσαλία μέχρι απόγευμα βράδυ πιστεύεις? Σόρρυ για το πρήξιμο,αλλα τα μοντέλα μας βγάλανε εκτος πλάνου.περιμεναμε 15 ώρες αυπνοι για το πεακ και το πεακ φενεται να είναι τώρα και εδώ με αυτά π ρίχνει...

ναι φιλε μου ισως λιγο πιο χαλαρα απο αργα το μεσημερη και μετα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, giannis.mar said:

Κέντρο Αλμυρού με φόντο την εκκλησία του Αγίου Δημητρίου.. 

received-172488824392093.jpg

Μιτζελα ξερουμε τι κανει;Καλημερα

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...