Jump to content
xirolivado

Αναφορές κακοκαιρίας ΜΗΔΕΙΑ 13/2/2021 - 17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Antipathitikos είπε:

Kάτσε ρε κουμπάρε...Τι τέλος...Εχεις ακοοομα

Έχει κόψει αρκετά εδω πολύ λίγο ρίχνει για αυτό.μακαρι να έχει και συνέχεια αλλά και έτσι ευχαριστημένος είμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Έχει κόψει αρκετά εδω πολύ λίγο ρίχνει για αυτό.μακαρι να έχει και συνέχεια αλλά και έτσι ευχαριστημένος είμαι

Eχει, έχει.Ηπειρος ακόμα κλεισμένη βάση sat  και Μακεδονία ακόμα rρίχνει χιόνι... Εχει, εχει ακόμα να ξεράσει..χιχιχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ανεβασα βιντεο παιδες.Χιονιζει απο τις 8 περιπου με θετικες Τ χωρις χιονοστρωση.Ιπποκρατειος εχει πιασει πετσα

Το αφεντικό πάλι τα βιλια είναι στην Αττική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττικαριοι οι Τ στα ψηλά δεν είναι χαμηλότερες απ' το αναμενόμενο απλά έχουμε απίστευτη θερμοβαθμιδα γεγονός που δείχνει και την δυναμική

IMG_20210214_103612.jpg.6b00fef59c3a0fc414eedea513812e02.jpg

Δείτε λίγο Τ επιφάνεια ελληνικού και Τ στα 850

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Όντως , καθαρά για τα κανάλια η ιστορία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Αττικαριοι οι Τ στα ψηλά δεν είναι χαμηλότερες απ' το αναμενόμενο απλά έχουμε απίστευτη θερμοβαθμιδα γεγονός που δείχνει και την δυναμική

IMG_20210214_103612.jpg.6b00fef59c3a0fc414eedea513812e02.jpg

Δείτε λίγο Τ επιφάνεια ελληνικού και Τ στα 850

Καλό δεν είναι αυτό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Με βάση αυτά που βλέπω απο βόρεια και κεντρική Ελλάδα , σκέφτομαι οτι πριν 20 χρόνια, όυτε που θα τολμούσε κάποιος να βγάλει ξεχωριστό όνομα σε μια κακοκαιρία σαν αυτή. 

Δλδ για τα κυβικά της βόρειας και κεντρικής χώρας, εγώ δεν βλέπω κάτι αξιόλογο. Κάτι γανούδες, 5ποντα άντε μέχρι 15 πόντους. Μην τρελαθούμε κιόλας. Δεν είναι σοβαρά χιόνια αυτά για εκεί πάνω.

Γνώμη μου πάντα...

Συμφωνώ ρε φίλε....

Αν εξαιρέσεις Γρεβενά Νάουσα και λίγες ακόμα περιοχές τίποτα το πολύ αξιόλογο δεν βλέπω...

Για ιστορικό αυτήν την ώρα που μιλάμε ούτε λόγος....Μακάρι να γίνει κάτι δυνατό για όλα τα παιδιά μέχρι το βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Καλό δεν είναι αυτό?

Δείχνει ότι το δυνατό ψύχος στα ψηλά δεν έχει έρθει ακόμα...τουλάχιστον στις 6 το πρωί που έγινε η ραδιοβοληση...ενώ παράλληλα έχουμε χαμηλές Τ επιφάνειας λόγω μικρής θερμοβαθμιδας...στις περισσότερες περιπτώσεις εγώ θυμάμαι διαφορά ελληνικού με 850 στους 10 βαθμούς σχεδόν...να δούμε και την μεσημεριανή...ίσως έχουμε θετικές εκπλήξεις ως προς τη μετάφραση του ψύχους στην επιφανεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...