Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Φωτοαναφορες κακοκαιρίας Μήδεια 13/2/2021-17/2/2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 minutes ago, Dusterakos said:

Πιο πολυ φαινεται οτι εριξε στον Αγιο στεφανο παρα στον διονυσο!! 

χαχαχα οχι ρε συ, ειναι αυτο που σας λεω οτι οι φωτογραφιες ξεγελουν. Επειδη την εχω ξαναπατησει, αυτη τη φορα πηρα μετρο και βγηκα στους δρομους και μεχρι Τριτη βραδυ πηρα τις μετρησεις που γραφω. Ειχες σιγουρα παραπανω (οπως παντα) 10-15 ποντους ανετα. Ειδα φωτογραφια απο Διονυσο (στα μισα της Αιολιδος) και ειχε σχεδον 1 μετρο ή λιγο λιγοτερο στο δρομο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, cyperpunk είπε:

χαχαχα οχι ρε συ, ειναι αυτο που σας λεω οτι οι φωτογραφιες ξεγελουν. Επειδη την εχω ξαναπατησει, αυτη τη φορα πηρα μετρο και βγηκα στους δρομους και μεχρι Τριτη βραδυ πηρα τις μετρησεις που γραφω. Ειχες σιγουρα παραπανω (οπως παντα) 10-15 ποντους ανετα. Ειδα φωτογραφια απο Διονυσο (στα μισα της Αιολιδος) και ειχε σχεδον 1 μετρο ή λιγο λιγοτερο στο δρομο.

Χαχαχα...αληθεια τωρα;Αυτες ειναι οι αποδειξεις που ειχες οτι μετρησες 74εκ.;;;Αυτα ειναι τα 74εκ. στη.μεση του δρομου;;;Φωτο απο το 1/20 του αμαξιου που το χιονι στη μια μερια δε φτανει ουτε στον προφυλακτηρα;;;Καταλαβα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια εγω το 2002 θυμαμαι ειχαμε 1 μετρο και το χιονι ηταν παραπανω απο οτι φετος, ειχαν καλυφθει καποιες μαντρες που δεν τις ειδα φετος να καλυπτονται και επισης τα αμαξια ηταν χαμενα σαν μπαλες τοτε ενω τωρα οριακα καλυφθηκαν... 

Με το ματι και μονο δεν νομιζω να φτασαμε το 1 μετρο.. 

Τι σημασια εχει, φτασαμε το 2008 σιγουρα. 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ντροπη μου αλλα αφου δεν βρεθηκε κανεις να τις ανεβασει,τολμω να το κανω εγω..😜

Γεωργιος Καραισκακης με 10 ποντους χιονι..

IMG-20210216-WA0003-768x576.jpg

IMG-20210216-WA0001-768x423.jpg

IMG-20210216-WA0000-768x751.jpg

IMG-20210216-WA0002-768x576.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...