Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πολύ ωραίος ο μο του Ευρωπαίου, και δυτικεψει και δείχνει αναδιπλώσεις.  Ένα καλό χιονακι στα 500 μέτρα των Ιωαννίνων ρερε

εδω ελπιζω ακομη εγω για τα γιαννενα μιλας..ακομη και απριλιο το χουν...εχω περασει ενα σωρο πασχα εκει οπου κοιμουμουν και το πρωι το μιτσικελι ηταν κατασπρο μεχρι και πριν την μεση του βουνου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εδω ελπιζω ακομη εγω για τα γιαννενα μιλας..ακομη και απριλιο το χουν...εχω περασει ενα σωρο πασχα εκει οπου κοιμουμουν και το πρωι το μιτσικελι ηταν κατασπρο μεχρι και πριν την μεση του βουνου

Μακάρι φίλε! Μακάρι! Εγώ το Μιτσικέλι κυρίως αχιονο το θυμάμαι ακόμα και στα μέσα του χειμώνα πολλές φορές...

10 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παντως σημερα και ο ΝΑΟ και ΑΟ μετα τις 15 εγιναν πολυ καλοι

Και σκέψου ότι το ευρωπαϊκό πχ έχει θετικό ναο στις 8 μέρες αλλα σαν σενάριο είναι φοβερό

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 hours ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

...και οχι μόνο το βορινό κύριε😎

Oρθόν. Το δυτικό δε έχει και κάτι κόκκινααααα 😋

Στα του καιρού, ο χειμώνας θα σβήσει με ωραίες καταστάσεις στο τελευταίο του διάστημα. Χιονι θα ναι βροχή θα ναι, ποιος ξέρει. ΄Ήλιος παντως και πεταλούδες χαρωπές, δεν θα'ναι. Ξεκιναμε 11.3 με καλές βροχές στην Αττική, θέλω να πιστεύω, και μετά θα δουμε.....

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μερα αλλαξε..Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος αλλα ενα φιλαρακι ακομα εχει γενεθλια...Το τραγουδακι του ανηκει δικαιωματικα...

Να ζησεις Κωστακη(braina) και χιονια πολλα,50 ποντακια τον μαρτη ξανα...

Παντου να το στρωνει και συ να γελας αναφορες δωσε στο weather το club...😋

Υγεια,τυχη και ευημερια φιλαρακι μου καλο....!!!Να σαι παντα καλα..Καθε εμποδιο για καλο...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να μικρύνει η μυξα στον Ατλαντικό.. αλλιώς δεν θα περάσει ο επόμενος Αυλώνα από πάνω και θα έχουμε αναδίπλωση πολύ ανατολικά...

Θα βγάλει νωρίτερα κακοκαιρία ο Τζιφός, και μάλιστα φιλίας μου χροιάς 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, sakis13 said:

Η μερα αλλαξε..Με συγχωρειτε για το εκτος θεματος αλλα ενα φιλαρακι ακομα εχει γενεθλια...Το τραγουδακι του ανηκει δικαιωματικα...

Να ζησεις Κωστακη(braina) και χιονια πολλα,50 ποντακια τον μαρτη ξανα...

Παντου να το στρωνει και συ να γελας αναφορες δωσε στο weather το club...😋

Υγεια,τυχη και ευημερια φιλαρακι μου καλο....!!!Να σαι παντα καλα..Καθε εμποδιο για καλο...!!!

Ευχαριστώ Σακαρε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Ευχαριστώ Σακαρε! 

Κώστα Γετάρα μου εσύ χρόνια πολλά!! Εύχομαι για τουλάχιστον 50 χρόνια ακόμα να μου λες να μην πηγαίνω πουθενά με τα ΚΤΕΛ!! Και στο.μελλον με αεροπλάνα, τρελέ μου εσύ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Κώστα Γετάρα μου εσύ χρόνια πολλά!! Εύχομαι για τουλάχιστον 50 χρόνια ακόμα να μου λες να μην πηγαίνω πουθενά με τα ΚΤΕΛ!! Και στο.μελλον με αεροπλάνα, τρελέ μου εσύ!!!

Να σαι καλά ρε Μιχαλακο μ καλέ μ φίλε!!!! Σ ευχαριστώ και εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα να μας λες τον καιρό στα καναλια!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η ανοιξη καθολου δεν βιιαζεται....... !!!!

γεια σου Μιχαηλ.......ας σου κατσει επιτελους !!!😋

υ.γ .....αν καταλαβα καλα   ......χρονια πολλα στο φιλο βραιν  !!!

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό το 18αρι, εξτραδακι χειμερινή κακοκαιρία, πριν το inception των αναδιπλωσεων!

Κάντο και ας μην είμαι εκεί !

174-779GR.GIF?08-18

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλοί μαρτιατικοι μαζευτηκατε😋..χρόνια πολλά σε όλους σας!!!τους πριν τους τώρα και στους επόμενους...όλα καλά και ευνοϊκά με υγεία!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να δίνει μετάφραση τρομαχτική κη 6αωρη χιονοθύελλα και στην Θεσσαλονίκη με ούτε -2 στα 850 αλλά τρελό υετό και προφανώς ισοπέδωση θερμοβαθμιδας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, BrainA είπε:

αύριο έχω γενέθλια

..... Πολύχρονος και πολύχιονος μέχρι τα 111 .....!!!!!!....υγεία και καλή καρδιά .....!!!!!....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Χρόνια πολλά και εύχομαι πρόεδρος στον δικηγορικό σύλλογο Αθηνών και να ξεστρώνεται η χώρα πάντα μετά τα γενέθλια σου Κωστή!!!Καλημερα

Επεξεργάστηκε από kostasmarousi13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία πάνω από όλα στον Κώστα μας!!

Στα του καιρού και των μοντέλων  αλλάζει η κυκλοφορία καθώς φαίνεται αρχής γενομένης από την Καθαρά Δευτέρα!! για να δούμε τι μας επιφυλάσσει ..πάντως οι διατάξεις και οι θερμοκρασίες που φαίνονται τώρα ότι μπορεί να επικρατήσουν θυμίζουν τέλη Νοέμβρη αρχές Δεκέμβρη....!! για να δούμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα αααα.. Χρόνια πολλά στο Κώστα.. Πάντα γερός και ευτυχισμένος.. 

Η αλλαγή θεωρείται λίγο πολύ δεδομένη.. Τι ψάρια θα πιάσουμε θα φανεί στη συνέχεια.. Πάντως τα ορεινά και ημιορεινα λογικά θα δουν καλά πράγματα.. Ειδωμεν.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...