Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Επειδη δε βρισκω κανενα ενδιαφερον κ δεν κοιταω χαρτες,θα βρεξει καθολου αττικη τη δευτερα;

Ψιλά πράγματα και πρόσκαιρα . Τίποτα σημαντικό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σοκ και δέος το παράλληλο απίστευτο σενάριο, και εύχομαι τέτοιους χάρτες να έχουμε στην καρδιά του επόμενου χειμώνα.

Με λίγη τύχη διορθώσεις προσευχή να πάει την ψυχρή μπάλα αντί για Ιταλία &κεντρική Ευρώπη στα Βαλκάνια και πάνω μας για 18-21..... Έχει δρόμο ακόμα όλα εφικτά...και μετά συνεχίζει αναδιπλώσεις ο Αζορικος και όποιον πάρει ο χάρος....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 hours ago, GEORGE SNOWMAN said:

Επειδη δε βρισκω κανενα ενδιαφερον κ δεν κοιταω χαρτες,θα βρεξει καθολου αττικη τη δευτερα;

Δεν ξέρουμε Γκαρυ, έχει πέσει το μετεοσιελ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,  νομίζω τον υπότροπικο δεν τον γλιτώνουμε το θέμα είναι μετά τι θα κάνει.... Για παράδειγμα αυτή η φοβερή εικόνα για τις μακρινές ώρες 

GFSOPEU00_216_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι έτσι όπως πάμε τα Γιάννενα αν δουν κάτι σε χιόνι θα είναι μόνο την Δευτέρα.. η χιονοασταθειες της Τετάρτης Πέμπτης αρχίζει να εξαϋλώνεται... Δεν λέω φοβερό σ χιονοχσμηλα που έβγαλε μετά, αλλά θα φτάσουμε Ιούνιο και ακόμα θα. Νομιζουμε πως θα χιονίσει. Καράβι που αργεί με το είναι φορτωμένο? Σκ..α

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος στις 120 ώρες μέχρι και -5 στα 850 φέρνει στα Σκόπια 

Ξεροβόρι λογικά..

ECMOPIT00_120_2.png

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, DIMITRIS είπε:

Καλημέρα,

Εγώ βροχές θέλω αλλά που τέτοια χάρη...

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=0&date=2021-03-13&model=gfs&member=ENS&bw=1

Μόνο του το κύριο για το Σαββατοκύριακο... όσο για βροχές... ας το πάρουμε απόφαση... αν κ τα τελευταία χρόνια πάμε άψογα!
Τι να πει κ η Αθήνα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικά τα πρωινά τρεξίματα. Να δεις που στο τέλος θα καταφέρει να τα εξαφανισει όλα.

Οσο κοντεύουμε όλο και χαλάει.

Ιωάννινα. 

ens_image (1).png

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω την καυτή ανάσα της Αφρικής κοντά μας και με ζώνουν τα φίδια!

Μακριά οι ζέστες από τώρα. Ήταν χάλια ο χειμώνας ας κάνει άνοιξη κρύα και με βροχές, δεν μπορεί μια φορά?

ECMOPEU00_192_2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Καλο μου μεντιουμ ηρθα σε σενα για να μου πεις τι καιρο θα εχουμε απο βδομαδα...Χαλασε το meteociel και ειμαι στα τυφλα..

-Ριξε ενα κατοσταρι και θα σου πω τον καιρο μεχρι το Πασχα..

hqdefault.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησαν τις επιδιορθώσεις στο site......Εμφανίζεται η σελίδα πλέον.  

20210313_101320.jpg

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thanossnow είπε:

Ξεκίνησαν τις επιδιορθώσεις στο site......Εμφανίζεται η σελίδα πλέον.  

20210313_101320.jpg

Πάρτε κοσμεεεε!!! Μπετά, σοβατισματα, βαψιματα ο Θανάσης ο μερακλης🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παράταση των φαινομένων λόγω βορειοδυτικού ρεύματος δίνει το παράλληλο μέχρι ο πρώί της Τρίτης στην Ήπειρο. Φυσικά όπως είπαμε θα είναι με μορφή όμβρων-χιονόμβρων.

πλάκα πλάκα το έφτασε μέχρι βράδυ τρίτης, σημαντική βελτίωση της κακοκαιρίας. αν ήμουν εκεί θα ήταν ακόμα καλύτερα..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ακομη δεν εχει φυγει η δυνατοτητα για  απ ευθειας κατα μετωπο καταβαση πολικου ψυχους και οσο αυτη η πιθανοτητα υπαρχει υπαρχουν και οι ελπιδες για ανοιξιατικο πεδινο χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Παράταση των φαινομένων λόγω βορειοδυτικού ρεύματος δίνει το παράλληλο μέχρι ο πρώί της Τρίτης στην Ήπειρο. Φυσικά όπως είπαμε θα είναι με μορφή όμβρων-χιονόμβρων.

πλάκα πλάκα το έφτασε μέχρι βράδυ τρίτης, σημαντική βελτίωση της κακοκαιρίας. αν ήμουν εκεί θα ήταν ακόμα καλύτερα..

Παρε τον πύραυλο και έλα μικρέ. Προλαβαινεις🤣🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει. Τετάρτη Πέμπτη. Το απόλυτο μηδέν.. το μόνο λεωφορείο είναι τρίτη.. παρόντος χάσαμε το παλικαρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάει. Τετάρτη Πέμπτη. Το απόλυτο μηδέν.. το μόνο λεωφορείο είναι τρίτη.. παρόντος χάσαμε το παλικαρι...

4 προσπαθειες θα εχει κανει ο μαρτιος μεχρι την..επομενη που θα ειναι και η φαρμακερη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...