Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και άλλη αύξηση των φαινομένων το παράλληλο για σήμερα το βράδυ, το καλό που του θέλω!

Μην το φοβεριζεις ρε Μισελ και μας το κλείσουν κι αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι ευχές όλων είναι μαζί σου Μιχαήλ!!!ένα ολόκληρο φόρουμ προσεύχεται να δεις την 6αωρη ,τουλάχιστον,παπλαμουδα που ψάχνεις να ηρεμήσεις εσύ και όλοι μας...🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Οι ευχές όλων είναι μαζί σου Μιχαήλ!!!ένα ολόκληρο φόρουμ προσεύχεται να δεις την 6αωρη ,τουλάχιστον,παπλαμουδα που ψάχνεις να ηρεμήσεις εσύ και όλοι μας...🤣😋

EEE μην ο λες χαχα. σημαντικό στην διάταξη που ψάχνω είναι να έχουμε και θερμές θάλασσες, και μάντεψε είναι Μάρτιος, άρα είναι τέρμα ψυχρες χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

΄μεσος όρο. κλάμα. χαχα

gens-31-1-114.png

Πολύ καλό φαίνεται!!!! Φτάνει και Αδριατική ο αυλώνας!!!

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Πολύ καλό φαίνεται!!!! Φτάνει και Αδριατική ο αυλώνας!!!

το παράλληλο θαύει την Θεσσαλία τώρα. Για εδώ χάλασε σε διάρκεια , αλλά εντάξει, πισωγυρίσματα υπάρχουν, αυτό δεν ήταν τίποτα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα χιονιστώ εγω παιδιά;🤣🤣😜😜

..... είπαμε ..... (Οβελίξ) ......όχι εσύ μαγικό φίλτρο ....!!!!!...... έπεσες μέσα στο βαρέλι με αυτό πριν ένα μήνα ...... το ξέχασες ......!!!!!😋😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... είπαμε ..... (Οβελίξ) ......όχι εσύ μαγικό φίλτρο ....!!!!!...... έπεσες μέσα στο βαρέλι με αυτό πριν ένα μήνα ...... το ξέχασες ......!!!!!😋😂🤣

Εντωμεταξυ ουτε που εχω κοιταξει χαρτες εδω και πολλες μερες.Μπηκα ομως στο παραλλελε και τρελελε και βγαζει ενα 25-30αρι μμ σε χιονουετο εδω με -3.Εγω φταιω μετα Αστεριξ;;;;;🤣🤣🤘🤘

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εντωμεταξυ ουτε που εχω κοιταξει χαρτες εδω και πολλες μερες.Μπηκα ομως στο παραλλελε και τρελελε και βγαζει ενα 25-30αρι μμ σε χιονουετο εδω με -3.Εγω φταιω μετα Αστεριξ;;;;;🤣🤣🤘🤘

.... όχι βέβαια δεν φταις ....😀..... από τότε που έπεσε το κάστρο του Μeteociel 😢 δεν μπορώ να δώ τπτ ..... λίγο Meteologix και κανά σενάριο ......🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετό ψύχος και από Ευρωπαίο για την Τρίτη....Άμα συνδιαστεί και με υετό χιόνι θα είχαμε.....

ECMOPIT12_120_2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Φοβερή διάταξη το ουκμο στις 120-144 αν ήταν χειμώνας θα είχαμε μπριζωθει....

Μεγάλες ομοιότητες και από Ευρωπαίο με ουκμο μέχρι τις 144 μένει να δούμε μετάφραση σε υετο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Μεγάλες ομοιότητες και από Ευρωπαίο με ουκμο μέχρι τις 144 μένει να δούμε μετάφραση σε υετο...

Σε λίγο Σώτο θα βγεί ο υετός θα τον ανεβάσω,  για να δούμε θα είναι τίποτα έστω και πρόσκαιρα σε χιόνι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από 2 εβδομάδες είπα να δω χάρτες .Ωραία χιόνια στα βουνά και στην Φλώρινα σε πρώτη φάση , δυνατή κακοκαιρία στην συνέχεια. Ωραίο κλείσιμο προμηνύεται .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Μεγάλες ομοιότητες και από Ευρωπαίο με ουκμο μέχρι τις 144 μένει να δούμε μετάφραση σε υετο...

 

us_model-en-012-9_modcan_2021031812_144_17_157.png

us_model-en-012-9_modez_2021031812_144_17_157.png

us_model-en-012-9_modgbr_2021031812_144_17_157.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλούτσικες βροχές μάλλον!

Εντωμεταξύ τα υπόλοιπα Βαλκάνια παίζει να θαφτούνε ...ειδικά το Κόσοβο όπως φαίνεται στην 3η εικόνα 

overview_20210318_12_054.jpg

overview_20210318_12_066.jpg

overview_20210318_12_084.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να επιβεβαιωθούν οι βροχές γιατί τρέξιμο με τρέξιμο μειώνεται ο υετος από τον Ευρωπαίο ..απο τα 90 πέσαμε στα 60 και στο πρωινό 50.... χτες είπα για 30 χιλιοστά αν πέσουν θα μαι ευχαριστημένος σήμερα πέφτουν οι προσδοκίες μου στα 20 ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Μακάρι να επιβεβαιωθούν οι βροχές γιατί τρέξιμο με τρέξιμο μειώνεται ο υετος από τον Ευρωπαίο ..απο τα 90 πέσαμε στα 60 και στο πρωινό 50.... χτες είπα για 30 χιλιοστά αν πέσουν θα μαι ευχαριστημένος σήμερα πέφτουν οι προσδοκίες μου στα 20 ... 

Ε 50 θα πεσουν πιστευω σιγουρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Ε 50 θα πεσουν πιστευω σιγουρα. 

Για εσάς ναι άνετα ο κάμπος είναι το θέμα που θέλει επείγοντος νερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ORESIVIOS είπε:

Υετό Ευρωπαίου για 23, 24 και 25 κανείς ;;;;

απο meteologix φαίνεται για Τρίτη (23)  από πρωί μέχρι βράδυ δυνατά πράματα για Πελοπόννησο   

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...