Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καλημερα στους ΚΘΣΗ ΧΑΧΑΧ

Καλημέρα Κώστα.. Τελικά βάση τζίφου πάει για 7 με 8 η ψυχρή εισβολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αρχικο ζητουμενο που ειχαμε πει οτι θα υπαρχει ειναι εδω ο εμποδισμος δηλαδη τωρα θελει και λιγο τυχη σε καθε περιπτωση αν δεν βγει μεχρι 7-9 ψυχρη εισβολη οι πεδινοι τελος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΚΘΣ ειναι..3 νομοι!!χαχαχα..αντε επειδη ειθισται λογω του οτι ολοι οι ανατολικοπινδιωτες στην ουσια  τρωμε απο το αιγαιο να βαλουμε και κανα κοντινο νησι μεσα..οποτε ΚΘΣΛ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Καλημέρα Κώστα.. Τελικά βάση τζίφου πάει για 7 με 8 η ψυχρή εισβολη

Καλημερα και τα χθεσινα στοιχεια δειχνουν οτι πρεπει να βγει η ψυχρη εισβολη μεχρι μαξ εκεινε τις ημερομηνιες...αναμενουμε τι θα δειξουν σημερα και μεσα στο σκ...το ζητουμενο υπαρχει και σε καλη θεση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα πρωινα δεν πηγαν πισω ..ο παιος ισως και να βγαλει το καλυτερο σεναριο.Αρα πλεον δεν παμε πισω χρονικα και αρα απο αυριο ξεκιναει η ταση..υπομονη μεχρι τα 12αρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Bro για ΚΘΣ??Μηπως μπορεις να με πεταξεις...Ημουν Αθηνα αλλα λεω να παω και βορεια...Εχετε ωραια νυχτερινη ζωη και κουνελακια...Γιαμ,γιαμ..

EuVZVRuXAAAHzGm.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

εντυπωσιακος ο παιος και το βασικοτερο ομοιομορφος κυριο και παραλελ ακομη και στις προχωρημενες ωρες...

και το ακομη βασικοτερο ειναι δυτικα!!!..ολα τα υπολοιπα καπου μπαλαντζαρουν προς ανατολη..τελεια παμε..τελεια παμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Bro για ΚΘΣ??Μηπως μπορεις να με πεταξεις...Ημουν Αθηνα αλλα λεω να παω και βορεια...Εχετε ωραια νυχτερινη ζωη και κουνελακια...Γιαμ,γιαμ..

EuVZVRuXAAAHzGm.jpg

Άστη την ΚΘΣ μωρή  άχρηστη αρκούδα και έλα Ηπειρο😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Το μόνο που κρατάμε από τα πρωινά είναι οι 144 ώρες....που αρχίζει να διαμορφώνεται η κυκλοφορία....ευρωπαίος και όλα τα μοντέλα λίγο πολύ συμφωνούν σε πολύ πιθανό κατέβασμα αυλώνα στην ευρώπη....μένει να δουμε αν θα το κρατήσουν και εν τέλη που θα κατέβει αυτή....εντυπωσιακοί χάρτες πάντως αν μη τι άλλο 

ECMOPEU00_144_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Και πιστη στο ραντεβου μας κ.βαγγελη ειπαμε παρασκευη ξεκιναμε οχι νωριτερα ηρθε η ωρα

μαλλον θ αυξησετε τα ποσοστα το βραδυ..ειδα χτες ο βασιλης πηγε να "κιοτεψει"...χαχαχαχα..πιστοι στο ραντεβου κωστα..αυριο αρχιζει η τελικη μαχη του χειμωνα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Και πιστη στο ραντεβου μας κ.βαγγελη ειπαμε παρασκευη ξεκιναμε οχι νωριτερα ηρθε η ωρα

Κωτσο ο παιος πάει να αγγίξει το ιδεώδες... Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Κωτσο ο παιος πάει να αγγίξει το ιδεώδες... Χαχαχαχα 

και το κυριο και το παραλελ θα εβγαζαν το αδιανοητο..ισως την διαταξη των διαταξεων το χιονισμενο δισκοποτηρο των ΚΘΣΛ και οχι μονο...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μαλλον θ αυξησετε τα ποσοστα το βραδυ..ειδα χτες ο βασιλης πηγε να "κιοτεψει"...χαχαχαχα..πιστοι στο ραντεβου κωστα..αυριο αρχιζει η τελικη μαχη του χειμωνα...χαχαχαχα

Τα ποσοστα που ανεβαζουμε δεν ειναι η εκτιμηση μας ειναι τι δειχνουν τα ενς ευρωπαικου τζεμ τζιφου τα μαζευουμε και βγαζουμε τος οιθανοτητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Τα ποσοστα που ανεβαζουμε δεν ειναι η εκτιμηση μας ειναι τι δειχνουν τα ενς ευρωπαικου τζεμ τζιφου τα μαζευουμε και βγαζουμε τος οιθανοτητες

α οκ!!..νομιζα οτι κανετε και επεξαργασια με βαση τα πιθανα λαθη που δεδομενα εχουν τα μοντελα σε σχεση με το τι δειχνουν μια δεδομενη χρονικη στιγμη για μια μελλοντικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα σε ολους...για να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε...δειχνει να υπαρχει μια καλη ευκαιρια στο πρωτο δεκαημερο του μαρτιου.ανετα μπορει να βγαλει χιονια τετοια εποχη. τοψκαλο ειναι οτι τα τρεξιματα συμφωνουν σε μια ευνοικη διαταξη για,μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

α οκ!!..νομιζα οτι κανετε και επεξαργασια με βαση τα πιθανα λαθη που δεδομενα εχουν τα μοντελα σε σχεση με το τι δειχνουν μια δεδομενη χρονικη στιγμη για μια μελλοντικη...

Οχι εμεις οτι ειπαμε σαν προσωπικη εκτιμηση απο μεσα φλεβαρη τελος θεωρουμε οτι θα υπαρξει ψυχρη εισβολη για ιταλια και δυτικη βορεια ελλαδα 70%  30% τουρκια προσηνεμα και τα χθεσινα στοιχεια που πηραμε δεν αλλαζουν την εικονα..απλα η εικονα ειναι με τα νεοτερα οτι τελειωνει το πανηγυρι μετα τις 10-12 οριστικα ..μονο αν αλλαξει κατι δραματικα βγαζουμε κατι αλλο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Κουτσοφλεβαρε...Ειμαι εγω εδω...Σου ειχα υποσχεθει οτι δεν θα φυγω εαν δε στρωσει μεχρι τα λεπια της τσιπουρας...70 θα φτασουν οι μερες μου και θα μαι δω...Δε μπαινει Απριλης εαν δε χιονισει...

-Μαρτη μου εγω κιοτεψα...Εφερα την Μηδεια για τρεις μερουλες..Δε μπορουσα να δωσω παραπανω..

-Μην απολογεισαι..Ξερω οτι εισαι φλωρος...Εγω θα φερω ολο το σοι της Μηδειας...Ασε τωρα τους σαπιλες να νομιζουν οτι ερχεται η ανοιξη...

                                        Συνεχιζεται....Weatherflix..

vikings-10.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

-Κουτσοφλεβαρε...Ειμαι εγω εδω...Σου ειχα υποσχεθει οτι δεν θα φυγω εαν δε στρωσει μεχρι τα λεπια της τσιπουρας...70 θα φτασουν οι μερες μου και θα μαι δω...Δε μπαινει Απριλης εαν δε χιονισει...

-Μαρτη μου εγω κιοτεψα...Εφερα την Μηδεια για τρεις μερουλες..Δε μπορουσα να δωσω παραπανω..

-Μην απολογεισαι..Ξερω οτι εισαι φλωρος...Εγω θα φερω ολο το σοι της Μηδειας...Ασε τωρα τους σαπιλες να νομιζουν οτι ερχεται η ανοιξη...

                                        Συνεχιζεται....Weatherflix..

vikings-10.jpg

Τσεεεεεκκκκ  φλωρε φλεβαρη😀😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Και πιστη στο ραντεβου μας κ.βαγγελη ειπαμε παρασκευη ξεκιναμε οχι νωριτερα ηρθε η ωρα

θα αρχισεις να προσλαμβανεις αστρολογικα χαρακτηριστικα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...