Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται και Θεσσαλια Κωστα ! κοντα στον βασιλικο χιονιζεται κκαι η γλαστρα..παμε γερα να καθοριστει ο εμποδισμος απο το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε για την τελευταια πεδινη μαχη του Χειμωνα..υγ αυτο που ο Χορτιατης βαζει 15π με Μηδειες και 2/4 παιζει μπαλιτσα 40εκατοστα εχει γινει μοδα τα τελευταια χρονια..και το 2010 21 Μαρτιου ειχε γινει και παει λεγοντας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, giannis_salonica είπε:

χαχαχα Κωστα οι ΚΘΣιώτες ή είμαστε ενωμένοι ή τίποτα...οι μαυρόγατες θα κάνουμε πάλι την δουλειά μας 🤣

Να βάλω και εγώ μαυρογατα;;;🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Να βάλω και εγώ μαυρογατα;;;🤣🤣🤣

θα προκληθει συγχηση χαχα

Επεξεργάστηκε από Barney-sal
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Να βάλω και εγώ μαυρογατα;;;🤣🤣🤣

Εννοείται και άργησες κιόλας...δεν θα φύγει ετσι απλά ο χειμώνας για το ΚΘΣ 🤣

 

36 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Παμε για την τελευταια πεδινη μαχη του Χειμωνα..υγ αυτο που ο Χορτιατης βαζει 15π με Μηδειες και 2/4 παιζει μπαλιτσα 40εκατοστα εχει γινει μοδα τα τελευταια χρονια..και το 2010 21 Μαρτιου ειχε γινει και παει λεγοντας..

Ε οχι και 15π με Μήδεια, 17-18 έβαλα εγω φαντάσου που ειμαι πιο χαμηλά, Χορτιάτης είχε πανω απο 35 όπως και στον Λέανδρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν υπομονή μέχρι το βράδυ.. Εκεί θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση με τον εμποδισμο...αν κάτσει σωστά πάμε για μεγάλα πράγματα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Εννοείται και άργησες κιόλας...δεν θα φύγει ετσι απλά ο χειμώνας για το ΚΘΣ 🤣

 

Ε οχι και 15π με Μήδεια, 17-18 έβαλα εγω φαντάσου που ειμαι πιο χαμηλά, Χορτιάτης είχε πανω απο 35 όπως και στον Λέανδρο

εχεις δικιο τωρ ειδα τα παιδια απο νορθ δωσαν στο δυσκοιλιο Πανοραμα 15π

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Λοιπόν υπομονή μέχρι το βράδυ.. Εκεί θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση με τον εμποδισμο...αν κάτσει σωστά πάμε για μεγάλα πράγματα.. 

Έγινες και εσύ γατουλης βλέπω χαχαχα😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Λοιπόν υπομονή μέχρι το βράδυ.. Εκεί θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση με τον εμποδισμο...αν κάτσει σωστά πάμε για μεγάλα πράγματα.. 

Ο εμποδισμος ειναι σιγουρος εδω και καιρο τα χουμε πει ...χαχα που θα κατσει θα δειξει απο αυριο σιγα σιγα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να ξεκαθαρίσει μέχρι το βραδυ?

Ο εμποδισμος? Το αν θα βγει αυλωνας? Το αν και που θα γίνει το Χ? Το αν θα καταρρεύσει ή όχι και πόσο ο εμποδισμος? Ο....υετός ?

Αν δεν φτάσουμε 4 μέρες πριν το πιθανό συμβάν βλέπουμε ως συνήθως....άλλους χαρτες 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γατουλες πολλες βλεπω και μου ανοιγει η ορεξη...🤣🤣

κι αυτο στα αιλουροειδη ανηκει..μπι κερφουλ 🤣 Animal Fight Club - National Geographic για όλους, παντού

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραιο το ευρωπαικο για την Βορεια Ιταλια μας και ισως μετεπειτα και για Ελλαδα στις 240 ωρες. Ο τζιφος βγαζει ρεταλι  ανοιξιατικο ! Απλα δεν πρεπει να καταρευσει ο αντικυκλωνας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Το 6αρινεβγαλε καμιά είδηση?

Εβγαλε αζορικο με ριτζαρισμα στη σκανδιναβια ..μεχρι εκει για τωρα καλα ειμαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως.... συνεχεια βλέπω για εμποδισμους, αλλά εικονικούς χιονιαδες ακόμα δεν βλέπω. Ανησυχητικό αυτό! Μάλλον κάτι λείπει για να κατέβει, έστω υποθετικά, το ψύχος προς τα κάτω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως.... συνεχεια βλέπω για εμποδισμους, αλλά εικονικούς χιονιαδες ακόμα δεν βλέπω. Ανησυχητικό αυτό! Μάλλον κάτι λείπει για να κατέβει, έστω υποθετικά, το ψύχος προς τα κάτω.

Μάλλον δεν λείπει κάτι, για αυτο δεν το δείχνουν να κατεβαίνει . Η "επανεκκίνηση" της πολικής δίνης, το σπριντάρισμα γύρω από τον ΒΠ φαίνεται να είναι αυτό που μας χαλάει . Αυτό ήταν που έλειπε ευτυχώς στην περίπτωση της Μήδειας. 

Το Ευρωπαϊκό πάντως έχει σταθερά τα καλύτερα σενάρια καθώς προφανώς έχει κάποια διαφορετική οπτική πάνω στην συγκεκριμένη παράμετρο σε σχέση με το Gfs .Αυτό ειναι και η ελπίδα μας καθώς έχει δείξει ότι διαβάζει καλύτερα την κυκλοφορία .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μάλλον δεν λείπει κάτι, για αυτο δεν το δείχνουν να κατεβαίνει . Η "επανεκκίνηση" της πολικής δίνης, το σπριντάρισμα γύρω από τον ΒΠ φαίνεται να είναι αυτό που μας χαλάει . Αυτό ήταν που έλειπε ευτυχώς στην περίπτωση της Μήδειας. 

Το Ευρωπαϊκό πάντως έχει σταθερά τα καλύτερα σενάρια καθώς προφανώς έχει κάποια διαφορετική οπτική πάνω στην συγκεκριμένη παράμετρο σε σχέση με το Gfs .Αυτό ειναι και η ελπίδα μας καθώς έχει δείξει ότι διαβάζει καλύτερα την κυκλοφορία .

Η διαφορα τους ειναι στους δεικτες ναο...του ευρωπαικου ειναι κατω απο το 0 ελαφρως αρνητικο του τζιφου τον βλεπετε γι αυτι και η διαφορα στα τρεξιματα...φυσικογικα θα αλλαξουν και του τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Η διαφορα τους ειναι στους δεικτες ναο...του ευρωπαικου ειναι κατω απο το 0 ελαφρως αρνητικο του τζιφου τον βλεπετε γι αυτι και η διαφορα στα τρεξιματα...φυσικογικα θα αλλαξουν και του τζιφου

Δηλαδή Εάν είχαμε θετικές τιμές ή κατά κάτι πιο υψηλές από ότι τώρα  θα είχαμε την κατάβαση σίγουρη; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...