Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελουμε να προσαρμοστουν του τζιφου με το ευρωπαικο να γινει εκει ελαφρως αρνητικο και θα εχεις τα ιδια μετα ..αυλωνα και δυτικο χαμηλο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, giannis_salonica είπε:

Εννοείται και άργησες κιόλας...δεν θα φύγει ετσι απλά ο χειμώνας για το ΚΘΣ🤣

Να' και και εγώ. Πάμε Κ.Θ.Σ.🤪🤪🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Να' και και εγώ. Πάμε Κ.Θ.Σ.🤪🤪🤪

Τώρα μάλιστα η συμμαχία μεγαλώνει, οι ΚΘΣ θα πάρουμε το αίμα μας πίσω 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

Πάμε να το καρφώσουμε λοιπόν στο Ιόνιο και παρέα μαζί του μετά στο Κεντρικό Αιγαίο!

Αυτό Κ. Αιγαίο καρφιτσωμένο τουλάχιστον για ένα 24ωρο δεν συμβιβαζόμαστε με τίποτα λιγότερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Θελουμε να προσαρμοστουν του τζιφου με το ευρωπαικο να γινει εκει ελαφρως αρνητικο και θα εχεις τα ιδια μετα ..αυλωνα και δυτικο χαμηλο

Δεν ρώτησα αυτό αλλά συμφωνούμε ότι πιστεύουμε και θα θέλαμε να βγει το Ευρωπαϊκό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Πωπω πολύ μαυρογατα θα μας μπερδέψετε

Έτσι έτσι να είσαι προληπτικος να προσέχεις να μην βρεις παπά πρωί να μην περνάς κάτω από σκάλα και να είσαι και καιρόφίλος να ξέρεις ότι έρχεται ψυχρή εισβολή και να ανοίγεις και να βλέπεις όλες της μαυρογατες μαζεμένες 😄😘😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Δεν ρώτησα αυτό αλλά συμφωνούμε ότι πιστεύουμε και θα θέλαμε να βγει το Ευρωπαϊκό 

Αν μιλας για κεντροβορεια θελουμε να ειναι ελαφρα αρνητικα αο ναο...

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σας πώ την αμαρτία μου, με τα λίγα που ξέρω, βλέποντας τα ensembles gfs προς Μαυρη θάλασσα μεριά, εγώ βλέπω πιο πιθανή μια back door φαση . Δλδ προσήνεμα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, menidi είπε:

Να σας πώ την αμαρτία μου, με τα λίγα που ξέρω, βλέποντας τα ensembles gfs προς Μαυρη θάλασσα μεριά, εγώ βλέπω πιο πιθανή μια back door φαση . Δλδ προσήνεμα. 

Συμφωνώ και εγω ..αν είναι να πάει τίποτα νησιά και Τουρκίες, καλύτερα προσήνεμα που είναι και αδικημένα φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, menidi είπε:

Να σας πώ την αμαρτία μου, με τα λίγα που ξέρω, βλέποντας τα ensembles gfs προς Μαυρη θάλασσα μεριά, εγώ βλέπω πιο πιθανή μια back door φαση . Δλδ προσήνεμα. 

Πσυχουλα μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Συμφωνώ και εγω ..αν είναι να πάει τίποτα νησιά και Τουρκίες, καλύτερα προσήνεμα που είναι και αδικημένα φέτος...

Τι δουλειά έχουν τα νησιά μας με την Τουρκία; Εύχομαι ολόψυχα να πάει στα νησιά μας. 

Εκτός κι αν αστειευόσουν φυσικά!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρεπει σημερα και αυριο να παγιωθει αυτο το στυλ μαζεματος του ατλαντικου προς καναδα και ανοδο του αζορικου πολυ βορεια,να γινει ταση και μετα ν ασχοληθουμε απο κυριακη και επειτα με τον σκανδιναβικο και τον αυλωνα και αργοτερα τα υπολοιπα...βημα βημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξεκινησε με δυτικισμα των παντων ο τζιφος..εμποδισμοι ατλαντικα χαμηλα ολα μετακινηθηκαν..το τι συνεπεια θα εχει αυτο το πραγμα στο τρεξιμο θα δουμε..αλλα λογικα αν αυτο σημαινει οτι και στην πορεια ολα θα ειναι πιο δυτικα μονο σε καλο μπορει να βγει.πρωτα ομως να παγιωθει το μαζεμα του ατλαντικου χαμηλου απο την ρουφηχτρα του καναδα και η ανοδος πολυ βορεια του αζορικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εδώ είμαστε, περιμένω να φτάσουν οι 130+ να δω που το πάει με τον εμποδισμό, οτι υπάρχει δυτίκισμα πάντως υπάρχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε τα προσχήματα δεν κράτησε ο χαζοζιφος.. οπότε εφόσον πάμε για μια σάπια ψυχρή εισβολή από βορειοανατολικά, ας βγει με τρόπο που το αποτέλεσμα δεν θα είναι σάπιο, αλλά ιστορικο. 

Ο Ευρωπαίος έχει την ψυχρη εισβολή στην τέλεια θέση. Ούτε σπιθαμή ανατολικότερα δεν θέλω από αυτό. Αλλά έτσι και αλλιώς τα περισσότερα σενάρια δυσκολεύονται να κατεβάσουν τον Αυλώνα.

Μάλιστα πλέον το Ευρωπαικο με βολεύει δίπλα, αφού και η συνέχεια του θα έβγαζε αυτό που θα ήθελα. Βέβαια, αν έβγαινε έτσι θα ξεχνούσα την συνέχεια, αφού θα έκανε ιστορικό.

Ουκμο λίγο καλύτερο από αικον, αναμένουμε Τζιφο. Ίσως κατέβαζε Αυλώνα το ουκμο με δυσκολία 

Α ξεχάσα το πρωινό Τζεμ που μου άρεσε πολύ.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...