Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Η μπούκα είναι, ή  ο Μπέκαμ ο μικρός...αλλά θα μας  εξηγήσει ο συντάκτης φαντάζομαι...

ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΚΑ Ψητοπωλείο | Νεάπολη Θεσσαλονίκης | 2310613119 | xo.gr

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τυπογραφικό λάθος χεχε. Μπέλλα νο2. Μεγάλη κακοκαιρία που επηρέασε την Ευρώπη στα τέλη του Δεκεμβρίου, και στην οποία ήμουν ο μόνος καιροφιλος από την Ελλάδα που τον ενδιέφερε. Χαχαχα.

Πλακα πλακα,το ξερεις,μιας και μενεις Λαρισα,οτι υπαρχει μια οικογενεια που παραγει βουβαλινα προιοντα εν ονοματι 'Μπεκα'??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Τι να πρώτο θυμηθώ φέτος...Λέανδρος Μήδεια το άλλο το αβάπτιστο...όλα αλλιώς ξεκίνησαν και στις 3-4 μέρες πριν άρχισε να φαίνεται η πραγματικότητα...και τώρα μιλάμε για Μαρτιο !!!!!οπότε τι θα έπρεπε να δούμε 9 μέρες μίνιμουμ πριν...αυτά που δείχνουν τα θεωρώ υπερβολικά αισιοδοξα

δεν μπορώ να πω και εγώ δεν ξέρω τι λέει πραγματικά σαν χειμώνας αλλά μοντελικά ήταν κορυφαίος..!....οι νότιοι ας θυμηθούν τα 18z του τζίφου...πριν την Μηδεία...εμείς ελπιζω να θυμόμαστε τα επόμενα 18Ζ.....ασε που έχουμε και υποθήκη τον επόμενο δεκέμβρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

Πλακα πλακα,το ξερεις,μιας και μενεις Λαρισα,οτι υπαρχει μια οικογενεια που παραγει βουβαλινα προιοντα εν ονοματι 'Μπεκα'??

Όχι Μάκη, αλλά ευχαριστώ για την ενημερωση😋 μπας και πάρουμε καλύτερο κιμά για τα σπιτικά μπιφτέκια🤣🤣

Επιστρέφουμε στον σχολιασμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας περιμένουμε μέχρι την Κυριακή το βράδυ και μετά το παρατάμε εαν στραβώσει . Έτσι κι αλλιώς και εγώ το θεωρώ τελευταία ευκαιρία.Η Αμερική στην συνέχεια αδειάζει από ψύχος όποτε finito .

Όποιος συμφωνεί ότι θα κατέβει κρύο στην Ευρώπη τις επόμενες ημέρες με πύλη τα Β-ΒΑ πιστεύω ότι καλό θα είναι να περιμένει λίγο ακόμη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τυπογραφικό λάθος χεχε. Μπέλλα νο2. Μεγάλη κακοκαιρία που επηρέασε την Ευρώπη στα τέλη του Δεκεμβρίου, και στην οποία ήμουν ο μόνος καιροφιλος από την Ελλάδα που τον ενδιέφερε. Χαχαχα.

Εγώ λέω να πεις Μπέλλα ciao αποχαιρετώντας την  !  🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

μετά τις 6/3 αχταρμάς!

image.thumb.png.aeb8b3b57a292bc906c8d53a2f00fea0.png

Θύμισέ μου ρε φίλε από που αλλάζει η επιλογή για θερμοκρασίες σε φαρεναιτ και κελσίου και υετό από ίντσες σε χιλιοστά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Θύμισέ μου ρε φίλε από που αλλάζει η επιλογή για θερμοκρασίες σε φαρεναιτ και κελσίου και υετό από ίντσες σε χιλιοστά....

Σωτο πάνω δεξιά στις ρυθμίσεις σαν γρανάζι που είναι.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, k _ SABBAK είπε:

Σωτο πάνω δεξιά στις ρυθμίσεις σαν γρανάζι που είναι.. 

Ευχαριστώ πολύ ρε Κώστα είμαι με το κινητό και έπρεπε να το ψάξω περισσότερο! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Τωρα ναι θυμίζει κάπως τα  παλιά ανσάμπλ που βλέπαμε στο meteoguru ....

Σωτο πολλά σενάρια κάτω από το 0.. Ισχυρό σήμα πλέον ότι κάτι έρχεται.. Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Σωτο πολλά σενάρια κάτω από το 0.. Ισχυρό σήμα πλέον ότι κάτι έρχεται.. Χαχαχαχα 

Εντάξει Κώστα...μακριά είναι ακόμα...και μην ξεχνάμε ότι η προγνωσιμότητα είναι  πολύ μικρή....πέραν των 5 ημερών θα έχει αλλαγές τεράστιες καμία εμπιστοσύνη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Που σαι Βαγγέλη?? Δες στήσιμο στις 138 ο τζιφος, ακόμα καλύτερος απ το 12αρι

Χαλλλαρωνω...😎...τα τρεξίματα τα θεωρώ εντυπωσιακά και περιμένω ότι οι επόμενες μέρες θα προσφέρουν επικά τρεξίματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι καλό αλλά θέλει βελτιώσεις που δεν ξέρω αν τελικά θα μπορέσει να τις βρει ,όπως π.χ στα 500αρια . Τέλοσπαντων ,το βήμα που θέλαμε το έκανε όποτε συνεχίζουμε με περισσότερες ελπίδες.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έφυγε ανατολικά ο αυλωνας φίλε... Καζακσταν😁

Και του παραλελ Ισπανία...!!απ' ένα σημείο και μετά βλέπουμε διάφορα σενάρια...και θα βλέπουμε για μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έφυγε ανατολικά ο αυλωνας φίλε... Καζακσταν😁

Εκ διαμέτρου αντίθετα στις ίδιες βρες κύριο με παράλληλο ,βγαλε την εξίσωση Γιαννη😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εκ διαμέτρου αντίθετα στις ίδιες βρες κύριο με παράλληλο ,βγαλε την εξίσωση Γιαννη😉😉

Την βγάζει ο μέσος όρος Γιώργη...εκπληκτικός..μετά τον μέσο όρο του παιου και ο τζιφος παίρνει φωτιά πλέον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Την βγάζει ο μέσος όρος Γιώργη...εκπληκτικός..μετά τον μέσο όρο του παιου και ο τζιφος παίρνει φωτιά πλέον 

Eχεις δίκιο αγριόγατα... Ιταλία ο μέσος όρος... Ταμαμ😀😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...