Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτος μέσος όρος.. δεν μπορώ όλον τον χειμώνα φέτος μισό ύπνο έχω... Πάλι ξενυχτια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εκ διαμέτρου αντίθετα στις ίδιες βρες κύριο με παράλληλο ,βγαλε την εξίσωση Γιαννη😉😉

Γιώργο , θα είναι απρόβλεπτο, δυνατό  και σύντομο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Απίστευτος μέσος όρος.. δεν μπορώ όλον τον χειμώνα φέτος μισό ύπνο έχω... Πάλι ξενυχτια

Έρχεται ιονιο μικρε😊😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Την βγάζει ο μέσος όρος Γιώργη...εκπληκτικός..μετά τον μέσο όρο του παιου και ο τζιφος παίρνει φωτιά πλέον 

Άντε να δούμε Βαγγέλη,πιστεύω πως θα πανε ολα καλα οσο περνάνε οι μέρες τα μοντέλα συγκλίνουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Άντε να δούμε Βαγγέλη,πιστεύω πως θα πανε ολα καλα οσο περνάνε οι μέρες τα μοντέλα συγκλίνουν...

Τελευταία ευκαιρία να θάψουμε την Ήπειρο στα χιόνια αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Τελευταία ευκαιρία να θάψουμε την Ήπειρο στα χιόνια αδερφε

Μωρέ με κάτι τέτοιο πολλοί θαβομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Γιώργο , θα είναι απρόβλεπτο, δυνατό  και σύντομο.....

Μια χαρά Μπάμπη μην είμαστε πλεονεκτες άλλωστε τα δυνατά και απρόβλεπτα εχουν το ζουμι🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως δεν θα μου φανεί παράξενο αν αύριο εξαφανιστεί εντελώς η όλη φάση, βλέποντας σενάρια σαν το ναβτζεμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τελευταία ευκαιρία να θάψουμε την Ήπειρο στα χιόνια αδερφε

Και θα την θάψουμε φίλε και θα την στείλουμε στον Βαγγέλη και σε άλλα παιδιά 😉😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως δεν θα μου φανεί παράξενο αν αύριο εξαφανιστεί εντελώς η όλη φάση, βλέποντας σενάρια σαν το ναβτζεμ

Το παρακολουθώ Μιχαήλ εδώ και μέρες...σε καλό δρόμο είναι...το πάει σιγά σιγα όπως με την Μήδεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Μια χαρά Μπάμπη μην είμαστε πλεονεκτες άλλωστε τα δυνατά και απρόβλεπτα εχουν το ζουμι🤣🤣

Νόμος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Και νομίζω ότι πλέον δεν το παει πιο πίσω,ίσως μαλιστα το βιάζεται λιγο...

Λογικό...όταν θα δει καλύτερα τον εμποδίσμο τριγύρω από την βόρεια θάλασσα τότε ο Αυλώνας θα κατέβει πιο εύκολα και πιο γρηγορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορεί και 30αρι μέσα στο πρώτο 10μερο του μάρτη με τέτοιους χάρτες αν δεν σκάσει πάνω μας ο αυλώνας. Για αρχή βέβαια αύριο το μεσημέρι εδώ πέρα δίνει ΒΔ ανέμους με φουλ ηλιοφάνεια. θα δούμε και 25αρι άραγε; 25αρι καθαρό δεν έχει κάνει τα τελευταία 15χρόνια σε χειμερινό μήνα,παραλίγο να κάνει το 2010 το δεκέμβρη,αλλά σταμάτησε στο 24,7. ακραίο το κόβω,αλλά ποτέ δεν ξέρεις. τις μέγιστες στις θερμές εισβολές η θεσσαλονίκη τις βλέπεις στο τέλος και πέφτει γρήγορά μετά,άρα μπορεί στις 4 να έχει 25 και στις 6 να έχει 15 μόλις κόψει ο βαρδάρης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ensembles πράγματι βελτιώθηκαν κατά πολύ και ορισμένα σενάρια δίνουν επανάληψη μήδειας με κεντροβόρειο χιόνι και προσήνεμη κατάληξη. Είναι χαρακτηριστικό πως ήδη 2 σενάρια τρέχουν κάτω από -10 για Αθήνα. Έχει ψωμί η υπόθεση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...