Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, GEORGE SNOWMAN said:

Φτιαχνουν τα ensembles...ο μικρος ξαδερφος της Μηδειας;;;

Φιλε μην μπλέξουμε τωρα με συγγενείς κλπ οικογενειακές ιστορίες ...Την ιδια θελουμε ,ευχαριστημένοι μείναμε ...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο βελτιώνονται τα τρεξίματα και όλο βελτιώσεις θέλουμε ομως για να βγει κατι το αξιολογο.Σε σχεση με την Πεμπτη το πρωι εχουμε πετύχει στο 100% οτι θέλαμε. Παμε για τα δυσκολα τωρα ,για την κλιση του Αυλώνα το επόμενο 2ημερο και αφηνουμε για το τελος το που θα σκασει.

Λογικα αν υπάρξει θετική τάση θα φανει απο το οτι καποια ensembles θα αρχιζουν να φερνουν την κακοκαιρια νωρίτερα .Καλημέρα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bardaris είπε:

αυτήν η @@@τσα στην Ισπανία τι δουλειά έχει εκεί....!

Θα μπορούσε να βοηθήσει για τα κεντροβόρεια αν τραβούσε τον αυλώνα πιο δυτικά,  ώστε να έβγαζε κάνα χαμηλό η Αδριατική  και να μην φύγει ο αυλώνας πολύ ανατολικα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμηλό θα βγει πιστεύω , η στον κόλπο της Γένοβας η της Τεργέστης η στην κεντρική Ιταλία κάπου θα μας το δείξει μέχρι την Τρίτη - Τετάρτη..... Το θέμα είναι μη το συμπαρασύρει ο αντικυκλώνας προς τα δυτικά .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, south coast είπε:

Φιλε μην μπλέξουμε τωρα με συγγενείς κλπ οικογενειακές ιστορίες ...Την ιδια θελουμε ,ευχαριστημένοι μείναμε ...😎

Μια χαρά είναι! Αρκεί να στοχευσει παλι μέσα από το μάτι της βελόνας, όπως πριν 10 ημέρες! Με συγκλισαρα και θαψιματαρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, menidi said:

Μια χαρά είναι! Αρκεί να στοχευσει παλι μέσα από το μάτι της βελόνας, όπως πριν 10 ημέρες! Με συγκλισαρα και θαψιματαρα!!!

Αχόρταγε 😄

593CC7DD-E1AC-482E-A7C0-30068BB96FC1.thumb.png.97e05e38d28f9fcaf1d53ee509ea4a95.png

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, south coast είπε:

Αχόρταγε 😄

593CC7DD-E1AC-482E-A7C0-30068BB96FC1.thumb.png.97e05e38d28f9fcaf1d53ee509ea4a95.png

χαχααχαχ καλα..εγώ φίλε είμαι 4 χιλιόμετρα πιο πάνω απο τους "αχόρταγους". Δίπλα στους "Αδηφάγους" μένω.

Πάμε να το φέρουμε πάλι!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερες!!!!εχουμε ταση πλεον...εμποδισμος καπου στα δυτικα και στα υπερβορεια και καθοδο αυλωνα..γουσταρω που ακομη δεν δειχνει το τελειο..!!Καμηλα .!!!🤣..Ο ΝΕΟΚΟΡΟΣ θα προκαλεσει παταγο...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

καλημερες!!!!εχουμε ταση πλεον...εμποδισμος καπου στα δυτικα και στα υπερβορεια και καθοδο αυλωνα..γουσταρω που ακομη δεν δειχνει το τελειο..!!Καμηλα .!!!🤣..Ο ΝΕΟΚΟΡΟΣ θα προκαλεσει παταγο...χαχαχα

Βαγγέλη δεν βλεππω το  ΚΘΣ στα πανω του σημερα..κανονισε να δημιουργηθει ταση..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Barney-sal είπε:

Βαγγέλη δεν βλεππω το  ΚΘΣ στα πανω του σημερα..κανονισε να δημιουργηθει ταση..

ταση υπαρχει..ακομη δεν κλειδωσε βεβαια αλλα υπαρχει.Βασικα αρχη τασης για σηκωμα ισχυρου εμοδισμου και καθοδο αυλωνα μεσω αναδιπλωσεων.Απ εκει που ειναι οι εμποδισμοι και με την ταση για αναδιπλωσεις θα μας παρει κανα 3μερο να φανει το μεγαλειο του νεοπτολεμου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ εδώ είμαι.. Μπριζωθηκα πλέον.. Υπάρχει ξεκάθαρη τάση πλέον από όλα.. Άνοδος εμποδισμου κ κάθοδος αυλώνα.. Το σχήμα θα καθορίσει τα πάντα.. ΠΡΈΠΕΙ ΠΆΣΗ ΘΥΣΊΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΥΛΩΝΑΣ ΚΆΤΩ ΑΠΌ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟ.. 

Υ. Γ. Βαγγέλη θέλω επεξήγηση για ΝΕΟΚΟΡΟ.. ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Εγώ εδώ είμαι.. Μπριζωθηκα πλέον.. Υπάρχει ξεκάθαρη τάση πλέον από όλα.. Άνοδος εμποδισμου κ κάθοδος αυλώνα.. Το σχήμα θα καθορίσει τα πάντα.. ΠΡΈΠΕΙ ΠΆΣΗ ΘΥΣΊΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΥΛΩΝΑΣ ΚΆΤΩ ΑΠΌ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΜΟ.. 

Υ. Γ. Βαγγέλη θέλω επεξήγηση για ΝΕΟΚΟΡΟ.. ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

απο Ν και αντρικο..ξερω γω?νεοκορος μου ρθε..πες τον εσυ νεστορα..η πεστν ΝΑΣΡΙ ο καμηλιερης!!..χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

απο Ν και αντρικο..ξερω γω?νεοκορος μου ρθε..πες τον εσυ νεστορα..η πεστν ΝΑΣΡΙ ο καμηλιερης!!..χαχαχαχ

Να σε πω κάτι... Οταν φτάσουμε στο ψ ξέρεις πως πρέπει να την πούμε ε??? 

ΨΑΘΥΡΗΗΗΗ.... ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...