Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Μπαμπη σε βλεπω..πισω απο τις κουρτινες...αφεσου και ριξε αυτα που βλεπεις...χεχεχεχε

🤐🤫

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

επιτελους!!!!ζεσταθηκες...😋..αντε κανε ενα κουραγιο και φερε τον καθολικο ιστορικο μαρτιατικο πανηπειρωτικοκεντροβορειο  και αυτο το καλοκαιρι θα με εδω πιο πολυ απο αλλα μεσα και θα σε κανω παρεα στις καταιγιδες...χαχαχαχα

Χαχα δεν ξέρω αυτό πάλι μπορεί να μην μπω καθόλου. Γενικά βλέπω ότι μου αρέσει να κάνω διαλλειματα από το φόρουμ χαχαχα.

Επίσης δεν έχω καθόλου διαθέσιμο τον υπολογιστή. Λίγο τον είχα εχθές τα κοίταξα λίγο αναλυτικότερα τα δεδομένα.

Εμένα το μόνο που με κοβει είναι να χιονίσει αξιόλογα στα Γιάννενα. Για την Λάρισα μιας και το είδαμε καλά ειδικά την δεύτερη φορά  χ@στηκα για τον Μάρτιο χαχαχα.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα δεν ξέρω αυτό πάλι μπορεί να μην μπω καθόλου. Γενικά βλέπω ότι μου αρέσει να κάνω διαλλειματα από το φόρουμ χαχαχα.

Επίσης δεν έχω καθόλου διαθέσιμο τον υπολογιστή. Λίγο τον είχα εχθές τα κοίταξα λίγο αναλυτικότερα τα δεδομένα.

Εμένα το μόνο που με κοφτερό είναι να χιονίσει αξιόλογα στα Γιάννενα. Για την Λάρισα μιας και το είδαμε καλά ειδικά την δεύτερη φορά  χ@στηκα για τον Μάρτιο χαχαχα.

 

.....που σε κοβει ρε..Άκου κοφτερό ..κάνουμε και συνειρμούς.... οσο για το χέστηκες, αυτο είναι δείγμα αλτρουισμού αγορι μου τι να λέμε τωρα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Τι εχωμεν?? Πως πάμε?? 

Θα χιονίσει σε μένα?? 

Να πάρω γεννήτρια?? 

Να έχω από κοντά τον ΔΕΔΗΕ?? 

Να κλαδεψω τα δέντρα στο δρομο μου?? 

Να πάρω φαγητό για τις αρκούδες του sakis13? 

Είμαι όλος αυτιά... 

Ξεκινα απο τη θερμοχωρητικοτητα της ασφαλτου...εργα επιχωματωσης,να σκεπαστουν οι δρομοι,μη λιωνουν το χιονακι...χααχαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

.....που σε κοβει ρε..Άκου κοφτερό ..κάνουμε και συνειρμούς.... οσο για το χέστηκες, αυτο είναι δείγμα αλτρουισμού αγορι μου τι να λέμε τωρα...🤣

Ρε από κινητό τι να κάνουμε, δεν το έχω συνηθίσει ακόμα χαχα κατά τα άλλα είναι αλτρουιστής μόνο για τα Γιάννενα. Χαχα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένος ο τζιφος, μακαρι να κρατούσε το σενάριο αυτό του μετρίου ψύχους που όμως σταθεροποιείται πάνω από τη χώρα μας και μπορεί να συνδυαστεί με υετό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισης βαγγελη να πουμε οτι επιμενουν για κατω του 0 ναο οι δεικτες του ευρωπαικου και σημερα οποτε εχουμε και μαχη δεικτων χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου αρέσει ο μακρινός μου του τζίφου για καθαρά γιαννιωτικος λόγους χεχε. 300 ώρες.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δεν βλέπω κινητικότητα στο σχολιασμό. Το πραγματικο lockdown είναι εδώ....😎

 

Χαλαρωνουμε πριν την καταιγιδα...χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, menidi said:

Δεν βλέπω κινητικότητα στο σχολιασμό. Το πραγματικο lockdown είναι εδώ....😎

 

Εχουμε μερες μεχρι τις 7-8 Μαρτιου που θα ξαναχιονισει Αθηνα 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Χαλαρωνουμε πριν την καταιγιδα...χαχα

Σιγά μη σκίσουμε κανα καλσόν. Κάτι ρετάλια βλέπω εγώ. Καλά..για Αθήνα χαμηλά ...ούτε καν. 

Τα ρετάλια της Φωκίωνος Νέγρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Σιγά μη σκίσουμε κανα καλσόν. Κάτι ρετάλια βλέπω εγώ. Καλά..για Αθήνα χαμηλά ...ούτε καν. 

Τα ρετάλια της Φωκίωνος Νέγρη

Δεν σε ειχα για βιαστικο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οδηγός μας τα (δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει τίποτα) τέλη Γενάρη!!!Vamos εγώ με την ψυχολογία που έχω απ την Μήδεια δεν παρατάω τίποτα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Το ευρωπαϊκό έχει χαμηλότερα τον ναό από ότι το πρωί, για το κύριο πάντα 

Το ευρωπαικο παιει για -1 στις 3-4 οποτε καταλαβαινεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] said:

Το ευρωπαϊκό έχει χαμηλότερα τον ναό από ότι το πρωί, για το κύριο πάντα 

Μιχαλακο πως ειμαστε? Πότε θα κάνεις το επόμενο διάλλειμα από το φόρουμ να υπολογίσω τον επόμενο ιστορικό εδω? 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Μιχαλακο πως ειμαστε? Πότε θα κάνεις το επόμενο διάλλειμα από το φόρουμ να υπολογίσω τον επόμενο ιστορικό εδω? 😂😂

Σε 13 χρόνια παλι🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...