Jump to content
Canadathens13

Ανάλυση χαρτών Μαρτίου 2021!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σε 13 χρόνια παλι

Οχι Μιχαλη,ουτε σε 13,ουτε σε 103.Μην ξαναλειψεις.Σε θελω εδω συνεχεια να απολαμβανεις ομορφες εικονες,απο τα αγαπημενα σου προσηνεμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Πολυ ωραια ολα πανε τελεια δεν χρειαζεται παραπανω ευρωπαικο...

ακριβως για την ωρα και για σημερα ειναι υπεραρκετο αυτο που δειχνουν τα μοντελα...!!!ολα πανε κατ ευχην 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι Μιχαλη,ουτε σε 13,ουτε σε 103.Μην ξαναλειψεις.Σε θελω εδω συνεχεια να απολαμβανεις ομορφες εικονες,απο τα αγαπημενα σου προσηνεμα.

Χαχα εικόνες και κάμερες από άλλες περιοχές μόνο αν έχουν καταιγίδες μαυριλες και καλοκαιρινά μπαμ μπουμ . Εξαιρείται η Ήπειρος πάντα από εκεί θα μπορεί καμιά φορά να βλέπω το χιόνι μόνο σε κάμερες 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαχα εικόνες και κάμερες από άλλες περιοχές μόνο αν έχουν καταιγίδες μαυριλες και καλοκαιρινά μπαμ μπουμ . Εξαιρείται η Ήπειρος πάντα από εκεί θα μπορεί καμιά φορά να βλέπω το χιόνι μόνο σε κάμερες 

ποτε φευγεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Για Γιάννενα λες ε? Και λίγο λες. Χαχαχαχαχα

Ααα για δικό σου ιστορικό μιλούσες μπρασκα Γέτι. Πονηρουλη. Ακόμα υπο την επήρεια της Μήδειας χαχα. 

Ας έρθει ο ιστορικός, οπότε θέλει, υπομονή μπορώ να κάνω, ζωντανός να ειμαι. Αλλά έστω κάτι αξιόλογο. Στα Γιάννενα η Μήδεια δυστυχώς ήταν χλαμύδι@....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

κανει και μια μαγκια ο παιος στις 216 ...ετσι για το θεαθηναι...😋

Μέσα στον Μάρτιο επιστρέφω στο πιο όμορφο μέρος του κόσμου. Άγνωστη η ακριβής ημερομηνία, αλλά είναι πιθανό δεύτερη Τρίτη του Μαρτίου η την τρίτη Τρίτη του Μαρτίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μέσα στον Μάρτιο επιστρέφω στο πιο όμορφο μέρος του κόσμου. Άγνωστη η ακριβής ημερομηνία, αλλά είναι πιθανό δεύτερη Τρίτη του Μαρτίου η την τρίτη Τρίτη του Μαρτίου.

οχι ρε αλλο λεω..αμερικα ποτε φευγεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Μέσα στον Μάρτιο επιστρέφω στο πιο όμορφο μέρος του κόσμου. Άγνωστη η ακριβής ημερομηνία, αλλά είναι πιθανό δεύτερη Τρίτη του Μαρτίου η την τρίτη Τρίτη του Μαρτίου.

3η Τρίτη του Τριτου βρε παλιοσκυλο?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

οχι ρε αλλο λεω..αμερικα ποτε φευγεις?

Είμαστε μακριά ακόμα από αυτό χαχαχα. Όχι άμεσα πάντως. Μπορεί να πάρει και 5 χρόνια δεν ξέρω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

3η Τρίτη του Τριτου βρε παλιοσκυλο?😂

Ούτε ο Νίκος Κωνσταντινίδης να ήσουν χαχαχα ( ο αγαπημένος του Κανάκη) πολλαπλασίασε και το 2 και είσαι έτοιμος αυτός είμαι εγώ. Κλαμα ατελείωτο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Είμαστε μακριά ακόμα από αυτό χαχαχα. Όχι άμεσα πάντως. Μπορεί να πάρει και 5 χρόνια δεν ξέρω.

Παντως αν πας γιαννενα πριν τις 5 μαρτη θα τους πας και χιονακι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Είμαστε μακριά ακόμα από αυτό χαχαχα. Όχι άμεσα πάντως. Μπορεί να πάρει και 5 χρόνια δεν ξέρω.

αρα απο του χρονου μονιμα λαρισα μεχρι νεωτερας για αμερικα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Είμαστε μακριά ακόμα από αυτό χαχαχα. Όχι άμεσα πάντως. Μπορεί να πάρει και 5 χρόνια δεν ξέρω.

Κάτσε εδώ δεν έχεις να πας πουθενά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, [weathermaniac] said:

Ούτε ο Νίκος Κωνσταντινίδης να ήσουν χαχαχα ( ο αγαπημένος του Κανάκη) πολλαπλασίασε και το 2 και είσαι έτοιμος αυτός είμαι εγώ. Κλαμα ατελείωτο!

χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Stis 240 ώρες το χαλάει ο Ευρωπαίος... Μέχρι τότε βέβαια θα έχουμε αλλαγές... τουλάχιστον το αρχικό στήσιμο είναι καλό σχετικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αρα απο του χρονου μονιμα λαρισα μεχρι νεωτερας για αμερικα?

Μάλλον ναι, αλλά υπάρχει και διδακτορικό που θέλω να κάνω, οπότε αυτό μπορεί να αλλάξει πολλα στο που θα πηγαινοέρχομαιν η θα μένω. 

 

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Παντως αν πας γιαννενα πριν τις 5 μαρτη θα τους πας και χιονακι...

Ισχύει, αν και έχει που δρόμο ακόμα για αυτό. Σενάρια σαν του ουκμο όντως δίνουν χιόνι εκεί. Δυστυχώς με δρομολόγιο μια φορά την εβδομάδα για αυτό και η τρέλα με τις τρίτες χαχα. Ειδωμεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...