Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11mm σήμερα στο Κρυονέρι ,τώρα έχει πολύ δυνατές ριπές αέρα.

4,1mm στο χωριό  με τον αέρα να λυσσομανά όλη μέρα και μέγιστη ριπή στα 72,4km/h . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νερό να αναφέρω ότι έπεσαν και σε αρκετά κυκλαδονήσια σήμερα: 47 χιλιοστά παρατήρησα κατέγραψε ο σταθμός στην Ανάφη (ίσως και ρεκόρ ημερήσιου για το νησάκι)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιωργη εγω απαραδεκτος δεν εχω ανεμομετρο αλλα εχω αυτι....και εχω εκπαιδευτει στο τιναγμα τεντας κλπ....νταξει οταν εσπασε τπ πλεξιγκλας λεω ωπ! Αυτη ηταν 70αρα μπορει και 80αρα ριπη....

Τρομερος αερας παιδια....λες και ειμαστε μεσοπελαγα....

Καλο μηνα κιολας αντε Απριλη ετσι παντα τετοια βροχες κρυα και χιονακια μεχρι χαμηλα !!!! Οχι μονο αερα !!!!

9.3 μπηκε η νεα μερα ο νεος μηνας με.αισθηση ψυγειου που εμεινε ανοιχτο !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Γιωργη εγω απαραδεκτος δεν εχω ανεμομετρο αλλα εχω αυτι....και εχω εκπαιδευτει στο τιναγμα τεντας κλπ....νταξει οταν εσπασε τπ πλεξιγκλας λεω ωπ! Αυτη ηταν 70αρα μπορει και 80αρα ριπη....

Τρομερος αερας παιδια....λες και ειμαστε μεσοπελαγα....

Καλο μηνα κιολας αντε Απριλη ετσι παντα τετοια βροχες κρυα και χιονακια μεχρι χαμηλα !!!! Οχι μονο αερα !!!!

9.3 μπηκε η νεα μερα ο νεος μηνας με.αισθηση ψυγειου που εμεινε ανοιχτο !!!

Βασικά πρέπει να πάρεις ένα σταθμό ρε ....αφού είσαι αριθμολαγνος και εσύ σαν κι εμένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ξεπερασε τα 50mm για την μερα το Σπηλι..θαβεται εντωμεταξυ ο Ομαλος και γενικα τα Λευκα Ορη..

live1473.jpg

Πάντως ο Όμαλος είναι στους 2,8 βαθμους αυτή τη στιγμή. 

Φαράγγι Σαμαριας ποιο ψηλά στους 1,7.

Από τα 1300 μέτρα τρελό Θαψιμο. 

Σίγουρα Μεθαυριο τα λευκά όρη θα έχουν 1,5 μέτρα φρέσκο χιόνι. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπιλαρε χιονιζε ολο το βραδυ στον Ομαλο...Απλα λογω θετικων θερμοκρασιων δε μπορουσε να χωσει καλο χιονι..Αλλα εκανε τρομερες στουπες...Το στρωμενο χιονι ξεκινα απο τα 950-1000 μετρα...Βασει καμερων...Λογω ραγδαιοτητας το πιανε και το χει στρωσει χαλαρα...

Οι βροχοκουρτινες κανουν παρτυ ακομα στην λεβεντογεννα..Τρομερες εικονες...

Ενημερωτικα το Σπηλι μεχρι τωρα storm total 83.4mm!!

live1392.jpg

live1378.jpg

live1239.jpg

live1242.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρνηθα και Κιθαιρωνας εχθες...Εαν επιβεβαιωθει και η σημερινη μπουκα βασει μοντελων θα βαλουν στα ψηλα τους λιγο χιονακι ακομα που μαλλον θα ειναι και το τελευταιο για φετος...Για να δουμε λοιπον..Θα ειναι πρωταπριλιατικο αστειο η οχι???

Εχθες λοιπον τα Βουνα της Αττικης με φρεσκο χιονι..

167332109_2975829919370513_7915843565626175390_n.jpg

167460596_2975896309363874_8653276728854507055_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 βαθμοί αυτή την ώρα και μαυρίλα...κάτι ετοιμάζεται σίγουρα ...7.7 ελάχιστη σήμερα ....61χλμ μέγιστη ριπή ανέμου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Μπιλαρε χιονιζε ολο το βραδυ στον Ομαλο...Απλα λογω θετικων θερμοκρασιων δε μπορουσε να χωσει καλο χιονι..Αλλα εκανε τρομερες στουπες...Το στρωμενο χιονι ξεκινα απο τα 950-1000 μετρα...Βασει καμερων...Λογω ραγδαιοτητας το πιανε και το χει στρωσει χαλαρα...

Οι βροχοκουρτινες κανουν παρτυ ακομα στην λεβεντογεννα..Τρομερες εικονες...

Ενημερωτικα το Σπηλι μεχρι τωρα storm total 83.4mm!!

live1392.jpg

live1378.jpg

live1239.jpg

live1242.jpg

Πάντως σε Χανιά κ Ηράκλειο μικρά τα ποσα του υετού... γι αυτά που περίμεναν στο νησί! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Παρνηθα έχει πολύ χιόνι από τα 1.100 και πάνω. Δείτε την κορυφή στα 1400. Από το μπαλκόνι μου. 

Μεθαύριο η τελευταία επαφή με το αρρωστημένο μας πάθος!!! Στα μονοπάτια της βουναρας!!

Καλημέρα σε ολο το φόρουμ!!!

IMG_20210401_100148.jpg

IMG_20210401_100154.jpg

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Χιονίζει Μαρούσι τώρα διασταύρωση Μελισσίων!!!Αδιανοητη μπούκα και κατακόρυφη πτώση t!!!Ρε τι ζούμε ρεεεεεεε!!!!!

Σιγα το νεο ρε παναθα μου..Εδω ηδη το χει στρωσει...Γατακι...Η μπουκα εγινε απο Σαρωνικο αλλα ειχε παρατηρηθει εγκλωβισμος ψυχους νωριτερα...Να και τα πρωτα μπαμ μπουμ...Χιονοκαταιγιδα στη Σαλαμινα...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλόβροχο στο Μαρουσι.....Καλο μηνα σε ολους, με υγεια....

ΥΓ Εγκριθηκε η μετεωρολογική ερευνα, σε συνεργασια με το πανεπιστημιο της Στοκχολμης και πλεον απο την ερχομενη Δευτερα οι αναφορες μου θα ερχονται απο Σουηδια!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε πάντως εδώ ρίχνει ισχυρή χιονόπτωση...Πιάνει ακόμη και στους δρόμους...Ξαφνικά, πριν είχε ήλιο...

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ψιλόβροχο στο Μαρουσι.....Καλο μηνα σε ολους, με υγεια....

ΥΓ Εγκριθηκε η μετεωρολογική ερευνα, σε συνεργασια με το πανεπιστημιο της Στοκχολμης και πλεον απο την ερχομενη Δευτερα οι αναφορες μου θα ερχονται απο Σουηδια!!

 

Μόνο χοχλια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Δεν ξέρω τι λέτε πάντως εδώ ρίχνει ισχυρή χιονόπτωση...Πιάνει ακόμη και στους δρόμους...Ξαφνικά, πριν είχε ήλιο...

Σε λίγο θα μας πεις ότι χιονίζει και στα Γιάννενα εσυ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 1/4/2021 at 12:48 ΜΜ, thanossnow είπε:

Δεν ξέρω τι λέτε πάντως εδώ ρίχνει ισχυρή χιονόπτωση...Πιάνει ακόμη και στους δρόμους...Ξαφνικά, πριν είχε ήλιο...

Χαμος κι εδω εβαλε πολυ χιονι το βραδυ...καλο μηναααααααα 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...