Jump to content
sakis13

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 20-22 ΜΑΡΤΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταφυγιο αγραφων καραμανωλη απο ορεινες περιπλανησεις 

FB_IMG_1616431946051.jpg

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα ... Ψυχρα ψεκαδα και μουντιλα σήμερα στην μεγαλύτερη διάρκεια της ημέρας... 3,2mm στον σταθμό μου .... Χαμηλά ο μήνας μόλις στα 30mm μέχρι στιγμής 

9,8 C η μέγιστη ενώ τώρα έχουμε 6,3 και πέφτει ...λογικά η ελάχιστη θα σημειωθεί το βράδυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συννεφιά στα Γιάννενα με 6.5 βαθμούς. Αν προλάβει να χιονίσει αύριο, θα είναι νωρίς το πρωί, και πρόσκαιρα φυσικά, χωρίς καμία ιδιαίτερη ένταση εννοείται.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Συννεφιά στα Γιάννενα με 6.5 βαθμούς. Αν προλάβει να χιονίσει αύριο, θα είναι νωρίς το πρωί, και πρόσκαιρα φυσικά, χωρίς καμία ιδιαίτερη ένταση εννοείται.

.... ρε συ τρόμαξα να καταλάβω ποιός είσαι ..... λόγω avatar .....!!!!!!.....😂🤣......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ορος Διρφυς...Του Δημητρη Μαλλιαρη...Αψογη ληψη..Χιονισμενο το βουνο και το ουρανιο τοξο ειναι το κερασακι στην καιρικη τουρτα..

164402501_2776201449299474_6446439183272904037_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... ρε συ τρόμαξα να καταλάβω ποιός είσαι ..... λόγω avatar .....!!!!!!.....😂🤣......

Μακάρι να μην χρειαζόταν αν τον βάλω φίλε [εξήγησα στον σχολιασμό..] Ναι και εγώ το έχω πάθει πολλάκις, σε κάποια φάση, bouasss notios polos kai seventower είχαν το ίδιο άβαταρ, με αποτέλεσμα όταν διάβαζα μηνύματα στον σχολιασμό, να αναρωτιόμουν πως γίνεται ξαφνικά ένας να απέκτησε τέτοιες γνώσεις στον σχολιασμό χαρτών😅

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μακάρι να μην χρειαζόταν αν τον βάλω φίλε [εξήγησα στον σχολιασμό..] Ναι και εγώ το έχω πάθει πολλάκις, σε κάποια φάση, Bouas notios polos kai seventower είχαν το ίδιο άβαταρ, με αποτέλεσμα όταν διάβαζα μηνύματα στον σχολιασμό, να αναρωτιόμουν πως γίνεται ξαφνικά ένας να απέκτησε τέτοιες γνώσεις στον σχολιασμό χαρτών😅

 

..... δεν έχω διαβάσει το σχολιασμό σου   ..... !!!!! .....θα το διαβάσω τώρα ..... πάντως ωραίος ο γατούλης και μπαμπάτσικος .....!!!!!!!....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ορος Διρφυς...Του Δημητρη Μαλλιαρη...Αψογη ληψη..Χιονισμενο το βουνο και το ουρανιο τοξο ειναι το κερασακι στην καιρικη τουρτα..

164402501_2776201449299474_6446439183272904037_n.jpg

Έχει ταλέντο το ξαδερφακι!!!! Ελπίζω τις επόμενες ημέρες να την βγάλει την Διρφη χιονισμένη μέχρι χαμηλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...