Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Μαρτιάτικης Χιονοκαιρίας 23-26/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

3.5 με 0.9 σημείο δρόσου!!!

..... έχεις 83 % υγρασία ....?????

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν δε φαίνεται από τη δορυφορική να έχει δουλέψει κάποια σημαντική σύγκλιση στην Αττική! Ρετάλια είναι όλα αυτά. Εις αναμονή για τη μικρή αλλαγή του stream που θα φέρει τις πρόσκαιρες χιονοκαταιγίδες στα βόρεια και ανατολικά προάστια! Μαρούσι 2,5C και παύση χιονόνερου (με καθαρές νιφάδες) Οι θερμοκρασίες το μεγάλο στοίχημα τα ξημερώματα για τα 250+μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΠΑιδιά εδώ ρίχνει πολύ πυκνό πράγμα αλλά δε ξέρω τι να το πω. Είναι κόκκοι πάγου και πέφτουν σαν βροχή κάνουν θόρυβο. Αλλά δεν είναι και χιόνι βέβαια! Τη μέγιστη ραγδαιότητα, δε φαίνονται τα γύρω βουνά καθόλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kostasmarousi13 είπε:

Ναι ακριβώς

..... εντυπωσιακό ...!!!! σε τόσο μικρή απόσταση και έχουμε μεγάλη διαφορά ..... εδώ έχουμε 66 %  μόνο ...!!!..... (.....στον 4ο όροφο όμως ....).....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρω ότι θα ξυπνήσουμε Αγ Στεφανο με στρώσιμο παντού πλην δρόμων. Ύπνος λοιπόν και ξυπνητήρι στις 6. Δεν αντέχω να το πάω ολονύχτια..Δεν το περίμενα αυτό από εμένα..’Γεράματα ‘🙂Καλό βράδυ και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέσαμε στους 2,3 με 84% υγρασία και αρνητικό οριακά dp. Με ένα καλό ξέσπασμα. Πριον είχαμε ανέβει στους 3,5 που δεν είχε φαινόμενα. Αν συνεχίσει και πέσει και άλλο, ποιος ξέρει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... εντυπωσιακό ...!!!! σε τόσο μικρή απόσταση και έχουμε μεγάλη διαφορά ..... εδώ έχουμε 66 %  μόνο ...!!!..... (.....στον 4ο όροφο όμως ....).....

1ος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλανδρι τωρα 3,3 βαθμους με 0,3 σημειο δροσου... νωριτερα ειχαμε χιονονερο οπου το παλεψε να επικρατησει η χιονοπτωση αλλα δεν τα καταφερε.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowrise είπε:

Χαλανδρι τωρα 3,3 βαθμους με 0,3 σημειο δροσου... νωριτερα ειχαμε χιονονερο οπου το παλεψε να επικρατησει η χιονοπτωση αλλα δεν τα καταφερε.

 

 

.....πόση υγρασία έχεις ρε πατρίδα ...????.... 81 %....?????.... η μέτρηση σε επιφάνεια εδάφους ....?????

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.....πόση υγρασία έχεις ρε πατρίδα ...????.... 81 %....?????.... η μέτρηση σε επιφάνεια εδάφους ....?????

Ναι ακριβως 81 % ειχα οταν το ανεφερα... τωρα επεσε στο 77%... σε ταρατσα ειναι ο σταθμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowrise είπε:

Ναι ακριβως 81 % ειχα οταν το ανεφερα... τωρα επεσε στο 77%... σε ταρατσα ειναι ο σταθμος

..... εγώ έχω 66% υγρασία στον 4ο εδώ και 3 ώρες περίπου .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... εγώ έχω 66% υγρασία στον 4ο εδώ και 3 ώρες περίπου .....

Αυτο ειναι το λινκ του σταθμου μου γειτονα ... http://penteli.meteo.gr/stations/chalandri/

Ανανεωνει καθε 20 λεπτα... ωστοσο εγω μπορω να αναφερω τα ενδιαμεσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυματάκι και χιονάκι ξανά....πέφτει και η θερμοκρασία.....1,5οC εδώ και 1οC στα Ανω.....θολούρα στην Πεντέλη και πέριξ.....πορτοκαλί ο ουρανός!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2,4oC Μαρούσι τώρα και εναρξη χιονόνερου! Ζουγκλοκάμερα θόλωσε λιγο.. Ερυθραία ρίχνει με καλή ένταση! Για να δούμε έχει δυναμική αυτή η μπούκα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, mrpaco είπε:

2,4oC Μαρούσι τώρα και εναρξη χιονόνερου! Ζουγκλοκάμερα θόλωσε λιγο.. Ερυθραία ρίχνει με καλή ένταση! Για να δούμε έχει δυναμική αυτή η μπούκα?

Το γύρισε Μαρούσι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...