Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές Μαρτιάτικης Χιονοκαιρίας 23-26/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά στην Ελλαδάρα μας και στους εορτάζοντες.....

Στα του καιρού ...Μεγαλύτερη ξενέρα δεν υπάρχει απτο να σηκώνεσαι να βλέπεις 0 βαθμούς και νηνεμία..... Αλλά να έχεις ήλιο χωρίς το παραμικρό σύννεφο ....Να μπένεις στις αναφορές και να θάβονται πολλά άτομα ααχχαχαχαχαχ 

Χαρείτε το προσήνεμοι πριν λιώσει.... μια χαρά είστε και αυτήν την φορά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ τα μοντέλα μας έταζαν χιόνια μέχρι χαμηλά σήμερα αλλά τίποτα... Έφυγε και η συννεφιά και ήλιος λαμπρός... Ούτε ψιχαλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα βόρεια μας αρχισε να βγάζει σωρείτες.... φυσικά ξέρω ότι δεν πρόκειται να κάνει κάτι απλά ας το αναφέρω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους με υγεια παιδια. Ευγνωμοσυνη και περηφανια νοιωθω ως Ελληνας, για τους ηρωες του 21. 

elliniki%2Bsimaia1.jpg

Οινούσσες-Χιος.

 

Στα καιρικα δεν εχω να αναφερω τπτ το αξιολογο απο τη περιοχη μου, πλην λιγων νεφωσεων,σχετικης απνοιας,και 6.1c  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοχαμος και τωρα στη Σέττα Ευβοίας.....750μ.

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/στερεασ-ελλαδασ/σέττα-ευβοιασ.html

settacam (1).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά το ψύχος ζεματάει ο ήλιος πραγματικά   Βγάζει και σύννεφα αστάθειας λες και είναι καλοκαίρι ..

20210325_101650.jpg

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Χρόνια πολλά στην χώρα μας χρόνια πολλά στην Ελλάδα μας! Τιμή και δόξα σε όσους έδωσαν την ζωή τους για να είμαστε εμείς ελεύθεροι σήμερα να μιλάμε για τον υπέροχο καιρό στη χώρα μας!!

Ηλιοφάνεια σήμερα και βοριαδάκι με αρκετά αυξημένη την αίσθηση του κρύου.. στους 10 βαθμούς τωρα αλλά τσιμπάει...ενώ η ελάχιστη σε οριακά αρνητικό πρόσημο ...στο -0,1 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...