Jump to content
Κώστας.

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Σχολιασμός χαρτών Μαρτίου 2019. Τι μέλλει γενέσθαι?  

51 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πιστεύετε ότι θα υπάρξει κι άλλη χειμερινή κατεβάσια μετά την Ωκεανίδα - Ψιψίνα;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ζωνικη η καλυτερα μια ημιζωνικη με τον αζορικο να ξαναοργανωνεται απο το σημειο που αρκετες φορες φετος εδωσε στην χωρα μας πολλα και καλα μονο σε καλο μπορει να μας βγει.Μετα τις 10 μαρτιου μπορει να ξαναερθει ο χεμωνας παντου στην ελλαδα.Ειδικα  φετινος οποτε μην ξεγραφεται τα χιονια τοσο ευκολα φετος.Νομιζω οτι η μπριζα με τετοιο αζορικο δεν θα ργησει και πλυ να σκασει μυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 minutes ago, Κώστας. said:

Κάτι αρχίζει να φαίνεται για ψυχρή κατεβάσια μέσα Μαρτίου.

τι εγινε κωστα?σε ξενα χωραφια μπαινεις.Το δεκαημερο και πανω ειναι δικη μου δουλεια...χαχαχα.Αλλα για να το λες και εσυ οντος κατι σου χτυπα την καμπανα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, Pupazzo di Neve said:

Υπογραφή πως βάζω ρε παίδες;

δες το βιντεο οθονης πως

Επεξεργάστηκε από MetFM
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, Pupazzo di Neve said:

Υπογραφή πως βάζω ρε παίδες;

Μέσα από το προφίλ σου πας ρυθμίσεις λογαριασμού,και κλικαρεις signature.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε καλη μου αρχη..κατι μου μυριζει για μετα τις 10 και περιπου κοντα στις 15...ειναι το πρωτο ραν που σχολιαζω στο νε σπιτι και συνηθως οταν κατι μου μυριζει και βγαζει καπνο..εχει και φωτια.χαχαχα..18ζ 26/2...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και φυσικά το ευχαριστο μουσικό διάλειμμα στην Αγγλία με τον φανταστικό ήλιο και καιρό χάρη στον αντικυκλωνα τελειώνει μεθαύριο. Αύριο η τελευταία μέρα. 

Από Παρασκευή πλακώνει πυκνή συννεφιά και η θερμοκρασία πέφτει 13 βαθμούς. Απ τους 20 στους 7. 

Και τι είχαμε τι χάσαμε. 

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Κώστας. said:

Και φυσικά το ευχαριστο μουσικό διάλειμμα στην Αγγλία με τον φανταστικό ήλιο και καιρό χάρη στον αντικυκλωνα τελειώνει μεθαύριο. Αύριο η τελευταία μέρα. 

Από Παρασκευή πλακώνει πυκνή συννεφιά και η θερμοκρασία πέφτει 13 βαθμούς. Απ τους 20 στους 7. 

Και τι είχαμε τι χάσαμε. 

Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου. 

Δε χαίρεσαι που θα σου έρθουν μπλε γεωδυναμικά πάνω σου? Ας είναι και βροχή 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο ειναι να μην παμε σε ζεστη μην ξυπνησουν τα δεντρα γιατι δεν θα περασει ετσι  ο μαρτιος..οι δεξαμενες ψυχους υπαρχουν ο αζορ φαινεται να ξανακανει τα δικα του..το δευτερο μισο θα βγει χειμωνιατικο..μπορει και λιγο πριν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, MetFM said:

εχουν ηδη ξυπνησει τα δεντρα τουλαχιστον εδω. τα φυλλοβολα πχ λευκες ειναι ετοιμες να βγαλουν φυλλα.

καλα θα κανουν να μην ξυπνησουν..τις επομενες μερες παντως δεν φαινται τιποτα εξτριμ σε ζεστη για να παρουν με ρυθμο λαγου τα πανω τους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και λογω εποχης τα ανσμπλ δεν χρειαζεται να δειξουν σε σχετικα μακρινες ωρες τιποτα -2 και -3 μεσο ορο για να πουμε οτι κατι παιζει..υπ οψιν αυτο.και τα ανσμπλ ειναι καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν οντος ο αζορικος θα ξεκινησει το ταξιδι του στο βορρα απο την συνηθησμενη φετινη του θεση(ανοιχτα της ιβηρικης) με 1035 ως βαση  και με τα κοκκινα απο κατω μολις να αρχιζουν φουντωνουν θεωρω οτι θα κανει ριζτ στο θεο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 minutes ago, Philip said:

Δε χαίρεσαι που θα σου έρθουν μπλε γεωδυναμικά πάνω σου? Ας είναι και βροχή 😁

Όχι βέβαια. Τι να χαρείς με τη βροχή!

26 minutes ago, notios_polos said:

καλα θα κανουν να μην ξυπνησουν..τις επομενες μερες παντως δεν φαινται τιποτα εξτριμ σε ζεστη για να παρουν με ρυθμο λαγου τα πανω τους

Κι εδώ ξύπνησαν. 

 

IMG_20190226_170854.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραια ραν..αρχιζει η αντιστροφη μετρηση για το κυκνειο ασμα του χειμωνα..καπου στα μεσα του μαρτη...κυκνειο αλλα λογω εποχης ισως και να μην ειναι το λιγοτερο σημαντικο .αντε και μια ματια στα ασνμπλ και μετα υπνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, [weathermaniac] said:

Σαν αρχίζει να φαίνεται ευκαιρία για τα δυτικά. Για να δούμε.

μακαρι μιχαηλ να στο κανει το μαρτιατικο...παντως ο χειμωνας δεν εφυγε...θα εχει αλλη μια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, notios_polos said:

μακαρι μιχαηλ να στο κανει το μαρτιατικο...παντως ο χειμωνας δεν εφυγε...θα εχει αλλη μια

Έτσι... Να στο κάνει Μιχαήλ το Μαρτιάτικο και όταν πεσει στις 120 ώρες αναλαμβάνει ο Underwood... χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, Philip said:

Έτσι... Να στο κάνει Μιχαήλ το Μαρτιάτικο και όταν πεσει στις 120 ώρες αναλαμβάνει ο Underwood... χαχαχαχ

χαχαχαχα..του το εχω υποσχεθει φιλλιπ...αν φτασει στις 120 και το δειχνει θα κανω τουμπεκι... τα ασνμπλ δειχνουν παντως οτι η ανοιξη θα φαει φαπα... κατι τετοιες ωρες λειπει το μετεογκουρου παντως για τα πολυ μακρινα Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...