Jump to content
oasis

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13.5 αυτήν την ώρα με θυελλώδη βοριά για μια ακόμα μέρα και τη συννεφιά να  επικρατει προς το παρών του κιτρινιαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Στα 26.1 χιλιοστά βροχής σταμάτησε τελικά το βροχόμετρο μου. Ήταν μια πολύ ωραία κακοκαιρία αλλά τέτοιες έπρεπε να έιχαμε 2-3 Οκτώβρη- Νοέμβρη...

Συννεφιά, δυνατός βοριάς και θερμοκρασία κοντά στους 14 βαθμούς από νωρίς το πρωί σήμερα. 

Πάντως ήταν μια πολύ καλή ανάσα εν όψη της "καυτής" μεγάλης εβδομάδας.

Καλή Κυριακή σε όλους!

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51μμ έπεσαν εν τέλει σε Ωρεους, Ιστιαία και ευρύτερη περιοχή! Πολύ δυνατή κακοκαιρία!!! 

Τώρα πάμε για τα 28αρια 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Με συννεφιά ξημέρωσε σήμερα εδώ στην δυτική πεδινή Ημαθία... αλλά πλέον τώρα βγήκε ο ήλιος! Στους 17 σχεδόν βαθμούς τώρα ενώ η ελάχιστη είχε πέσει στους 11,7 . Τελικά από ότι φαίνεται η κακοκαιρία κινήθηκε νοτιότερα σύμφωνα με τις αναφορές από τα κεντρονότια αφού εδώ ποτέ δεν έπεσαν τα 27 , 35 και 40 χιλιοστά που επί μέρες μας έδιναν τα μοντέλα. Δεν πειράζει τουλάχιστον ποτίστηκαν και περιοχές που το είχαν ανάγκη..

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι ζουμε ρε παιδια στην Αττικη....Κυριακη Kinder εκπληξη απο τα βαθη του χειμωνα...

Λυσσαλεος βοριαα ολο το βραδυ οαι μεχρι τωρα....50-55αρες ριπες βουιζαν τα παντα....

12 η ελαχιστη και μολις 13.5 τωρα με βαρια συννεφια βροχοκουρτινες σε ολα τα ορεινα και μια ημερα ονειρο....παμε.για το νερακι προς το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλημέρα σε όλους .....!!!!

........Νυμφαίο σήμερα με αρκετά σύννεφα αλλά πιο καλή θερμοκρασία...... Κυριακή των Βαΐων......

(Μ. Τσιρλής) .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, δέντρο και ουρανός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

......αναφορά από Αηδόνια Γρεβενών 765μ m .....Κυριακή 25-4-2021 08:15.....Θερμοκρασία +8 Κελσίου......Άπνοια ......Μετά 24ωρο βροχής, και με λίγα αστραποειδή εφέ ,σηκώθηκε η ομίχλη αλλά τα σύννεφα απειλητικά ακόμα......(K.Γκόρτζης) .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, φύση και σύννεφο

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, ουρανός και δέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... μερικές πρωινές από Αττική .....

...... αγριεμένος ο Νότιος Ευβοϊκός, γεμάτο 6αρι ......από  κάμερα  στην Ραφήνα ......

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός, ωκεανός και κείμενο

.... και η Αθήνα πιάτο .... από Τουρκοβούνια .....

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός και κείμενο που λέει "25-04-2021 Sun 09:08:52 Tourkovounia Meteology"

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... από την συννεφιασμένη Καρδίτσα με την θερμοκρασία να είναι στους 11° C .....(M.Γκίκας) .....

1838119440_25042021.jpg.8dd34aa2565c600f953d496a665081b0.jpg

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Βασιλικά Ιστιαίας 25 / 4 / 2021 ώρα 12.30...... Θερμοκρασία 18 βαθμοί...... Ο Ουρανός μετά την χθεσινή βροχή αρχίζει να ανοίγει.......(Δ. Κωνσταντίνου) .....

Μπορεί να είναι εικόνα βουνό, σύννεφο, φύση και δέντρο

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, ουρανός και δέντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα από Σταυρό Θεσσαλονίκης ... Άνοιξη μύρισε και βγήκα μπαλκοναρα με θέα ..... 

IMG_20210425_151955.thumb.jpg.d161cf24bbe727d072120bdf2b680d9c.jpg

Στην περιοχή της Θέρμης 2,4 mm έπεσαν τα ξημερώματα .... Τώρα σπαστη συννεφιά και θερμοκρασία πλησιάζει τους 19..... 

current.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους ζέστανε κι εδώ με σφοδρή αιθρία και 20αρι. Ήλιος έντονος εννοείται (η ψυχή μου το θέλει) αλλά η μόνη βδομάδα που θέλω και λίγη συννεφιά είναι η Μεγαλοβδομάδα. Τις άλλες 51 (η 52 για φέτος ξέρω τι λέω εγώ) δεν τη θέλω τη συννεφιά. Ελάχιστη στους 7,5οC.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...