Jump to content
brit1981

Αναφορές κακοκαιρίας 8-9 Απριλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινήσαμε με 6 βαθμούς το πρωί και τώρα φθάσαμε στους 7,7.Κρύο και στον εύοσμο με λίγες μόνο ψιχάλες ενώ πριν λίγο χιόνιζε στο ρετζίκι.Την καλημέρα μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω αν φαινεται αλλα προς την ορεινη Χαλκιδικη οι χιονοκουρτινες εχουν κατεβει σημαντικα και ισως να χιονιζει και απτα 100 μετρα! 5,4 η Τ εδω σε πτωση με βροχη

Screenshot_2021-04-08-11-08-18-018_com.miui.gallery.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος ελάχιστα νέφη και βορειοανατολικός... Τέτοιο Αυλώνας κατάφερε να μου δώσει τον χειρότερο μου καιρό...

Τουλάχιστον το Μιτσικέλι χιονοστρωθηκε περίπου μέχρι τα 1300. Βέβαια μέχρι μεθαύριο θα το έχει σηκώσει.

Μια εικόνα από το μπαλκόνι μου.

IMG_20210408_114435.jpg

11-43-28-ioanninacamimage.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ήλιος ελάχιστα νέφη και βορειοανατολικός... Τέτοιο Αυλώνας κατάφερε να μου δώσει τον χειρότερο μου καιρό...

Τουλάχιστον το Μιτσικέλι χιονοστρωθηκε περίπου μέχρι τα 1300. Βέβαια μέχρι μεθαύριο θα το έχει σηκώσει.

Μια εικόνα από το μπαλκόνι μου.

IMG_20210408_114435.jpg

11-43-28-ioanninacamimage.jpg

Τίποτα δεν πήρε η Ήπειρος φίλε... Ιδίως τα παραθαλάσσια.... 0,2μμ η Ηγουμενίτσα.   Τραγικα🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Τίποτα δεν πήρε η Ήπειρος φίλε... Ιδίως τα παραθαλάσσια.... 0,2μμ η Ηγουμενίτσα.   Τραγικα🤔🤔

Για καπο λόγο το περίμενα. Η Ηπειρος στις τελευταίες κακοκαιρίες δεν παίρνει ουτε τα μισά από αυτά πολύ τάζει ο Τζιφός. Και ειμαστε και ορεινά γμτ, ούτε ορογραφικός υετός..

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για καπο λόγο το περίμενα. Η Ηπειρος στις τελευταίες κακοκαιρίες δεν παίρνει ουτε τα μισά από αυτά πολύ τάζει ο Τζιφός. Και ειμαστε και ορεινά γμτ, ούτε ορογραφικός υετός..

 

Πολύ ευνοημένη η Μακεδονία και Θεσσαλία και σημερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, oasis είπε:

Πέρσι σαν σημερα 8 Απριλίου

  On 8/4/2020 at 12:07 ΜΜ, menidi είπε:

Μεσημέρι 8ης Απριλίου. Πιθανότατα η τελευταία φωτό της Πάρνηθας με χιόνι για εφέτος. Ιστορική φωτό όπως και να έχει. Μιλάμε για 8/4!

IMG_20200408_120527.jpg

Χαχαχαχα. Απο το μπαλκόνι μου είναι!! Λέτε να το κάνει και σήμερα?? Μπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα "ανοιχτά" της Θήβας έχει φτάσει το κύμα .  Στους 7,7 βαθμούς στο χωριό από 12 λίγο νωρίτερα ,με τις ριπές του ΒΔ να φτάνουν τα 42 km/h.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως ειπε και ο Μητσακος μεχρι την βοιωτια εχει φτασει το συστηματακι..Μπουκα στη Λειβαδια και οχι μονο εκει..Βροχοκουρτινες στα πεδινα και ψηλοτερα χιονιζει..

adcam2.jpg

adcam3.jpg

lcam1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ραγδαια πτωση της θερμ μεσα σε λιγοτερο απο μια ωρα στο χωριο μου την Χοχλια και περιξ ως Αγ.Τριαδα....από +5 σε -1 ως 0οC και χιονίζει καλα....χιονιζει και Καρπενησι....

karpenisicam1 (2).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...