Jump to content
brit1981

Αναφορές κακοκαιρίας 8-9 Απριλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Kαθαρός καιρός σημερα στο Αγρίνιο, με 4,6οC ελάχιστη Τ....εικόνα απο το δημοτικό πάρκο της πόλης....πέρασε και δεν κόλλησε φυσικά στη γενέτειρα η κακοκαιρία!!

FB_IMG_1617951844124.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, spirosm είπε:

Μια πρωινή και από τα μέρη μας

 

Θα πρεπει να βαλω μια εφαρμογή alarm για τετοιες περιπτωσεις 😜.Για 25 λεπτα το εχασα γειτονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα πρεπει να βαλω μια εφαρμογή alarm για τετοιες περιπτωσεις 😜.Για 25 λεπτα το εχασα γειτονα.

Εμένα ευτυχώς μου έκανε τη χάρη να με περιμένει να φτιάξω καφέ και να βγω έξω να το  αποχαιρετήσω......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... Δεύτερο Απριλιάτικο χιονάκι στην Πάρνηθα...... από την πρωινή χιονόπτωση στα 700μ , ενώ από τα 900μ υπάρχει ελαφρύ πάσπαλο...... ( C.W.L - gr )

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και φύση

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, ομίχλη και βουνό

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ παίζει να χτυπήσουμε αρνητικη σε πολλές περιοχές στα βόρεια του νομού Αττικής. Ίσως και εδώ σε μένα να φτάσουμε κοντά στο μηδέν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δικό της Θεό έχει η Αττική .....απλά τα πράγματα ....αυτά είναι τα δεδομένα του σταθμού μου έως τώρα ....ξανά 60αρες ριπές ο βοριάς .....

 

Screenshot_2021-04-09-13-29-08-000_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Δικό της Θεό έχει η Αττική .....απλά τα πράγματα ....αυτά είναι τα δεδομένα του σταθμού μου έως τώρα ....ξανά 60αρες ριπές ο βοριάς .....

 

Screenshot_2021-04-09-13-29-08-000_com.android.chrome.jpg

Σιγουρα εχει ιδιαιτερο καιρο..3 ζωνες..απο ηπειρωτικο (Ιπποκρατειο)μεχρι νησιωτικο (λαυρεωτικη)..απο χιονια μεχρι 18αρια  σημερα..αναβυσσο-παλαια φωκαια κανουν μπανιο ΚΑΙ σημερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Σιγουρα εχει ιδιαιτερο καιρο..3 ζωνες..απο ηπειρωτικο (Ιπποκρατειο)μεχρι νησιωτικο (λαυρεωτικη)..απο χιονια μεχρι 18αρια  σημερα..αναβυσσο-παλαια φωκαια κανουν μπανιο ΚΑΙ σημερα..

Εντάξει σήμερα είναι ακραίο να πας για μπάνιο ακόμα και στο Σαρωνικό ...πάνω από 15 βαθμούς δε νομίζω να πήγε πουθενά στο νομό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...