Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασύλληπτη η ομορφιά των λιμνών στα βουνά μας με το πράσινο να κυριαρχεί και τις χιονουρες να δίνουν το δικό τους χρώμα σ αυτό το υπέροχο καδρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα επιτέλους λίγο βροχή στους 17 βαθμούς ο σταθμός στο Μέρωνα και 1,2 mm χιλιοστά  ενώ  στα παραθαλάσσια έχει  ρίξει λίγο περισσότερο χαρακτηριστικό είναι ότι είχε να βρέξει από 1/4    σχεδόν 2 μήνες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το stravon gr και είναι εκτως οι πίνακες με τους σταθμούς τόσες μέρες???

Επίσης που αλλού μπορώ να δω συγκεντρωτικά τους σταθμούς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το stravon gr και είναι εκτως οι πίνακες με τους σταθμούς τόσες μέρες???

Επίσης που αλλού μπορώ να δω συγκεντρωτικά τους σταθμούς?

..... το 'χω ψάξει και εγώ ρε Γιώργο και συγκεντρωτικούς πίνακες δεν βρίσκω πλέον ..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.3 μέγιστη προς το παρών....τουλάχιστον το κίτρινο σιχαμα δεν έχει κάνει αισθητή την παρουσία του πίσω από την έστω ελαφριά νεφωση

  •  
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ν αναφέρω, ότι πριν λίγα λεπτά, έπεσαν βροχο-σταγονίδια μετρημένα στα Βριλήσσια και στο πάρκο Μπακογιάννη.....17οC η ελάχιστη θερμοκρασία, με συνεχόμενη συννεφιά κι ένα γκρίζο ωραίο σκηνικό....στους 23,5οC η μέγιστη....τέλεια!!

IMG_20210530_153439.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το stravon gr και είναι εκτως οι πίνακες με τους σταθμούς τόσες μέρες???

Επίσης που αλλού μπορώ να δω συγκεντρωτικά τους σταθμούς?

Την ιδια απορια εχω κι εγω....μας κρεμασε απο τα μεσα της περασμενης εβδομαδας....

Ομορφη συννεφιασμενη Κυριακη στην Αττικη με νεφωση πυκνη και ελαχιστο λιακο....

18.2 η ελαχιστη και 23.8 η μεγιστη....αυτη ειναι Μαγιατικη διακυμανση οχι τα 30-32αρια....

Αντε να δουμε καμια βροχη αυριο !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους, από Χρυσούπολη Περιστερίου!! Ωραία συννεφιά έχει σήμερα... πιο δροσερές και υποφερτές πλεον ημέρες...... έτσι είναι καλά, ακόμη κι αν έχω βεβαίως, μεγαλύτερες προσδοκίες... για αύριο μεθαύριο ας βρέξει τουλάχιστον.. λίγο ή περισσότερο, να κάνει το καλύτερο δυνατό, ώστε ο Μάης να μη φύγει με εντελώς άδεια χερια (0 χιλιοστά).. κι ο Ιούνης να κάνει ένα καλό ποδαρικό ...

Η ελάχιστη εδώ σήμερα 20.1°C και 27.1°C η μέγιστη....... στους 24.9°C με 53% υγρασία τώρα....

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ρε παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει με το stravon gr;

Κι εγώ την έχω αυτή την απορία.. με βόλευε να βλέπω συγκεντρωτικά όλους τους σταθμούς, ώστε να συγκρίνω δεδομένα εύκολα και γρήγορα.. μακάρι να λυθεί το όποιο πρόβλημα, εάν πρόκειται φυσικά για κάποιο πρόβλημα αυτές τις μέρες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Μπουμπονυιζει στα Γιάννενα! Η πιο όψιμη αρχή της θερμικής σαιζόν που θυμάμαι!

Βέβαια μη φανταστείτε. Μονοκυτταρικο σκ@το είναι, αλλά είναι το πρώτο της σαιζόν οπότε...

IMG_20210530_165431.jpg

 

2 σταγόνες έπεσαν και διαλύθηκε αμέσως...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

..... από Ορεστιάδα κέντρο , ώρα 17:30 ..... (Σ. Γαβρικούδη ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα σύννεφο

Μπορεί να είναι εικόνα σύννεφο

Μπορεί να είναι εικόνα φύση και σύννεφο

από Teo's Videos .....

Μπορεί να είναι εικόνα σύννεφο

 

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε καλη αρχη και στον πολυπαθο νομο μας.Βρεχει στα Βιλια.  https://www.facebook.com/100009786941728/videos/1454029371599947

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα μετα απο σχεδον δυο μηνες απουσιας...Δυστυχως καποια συμβαντα με απομακρυναν απο πολλα...Μεχρι τις 20 του μηνα θα εχουμε ολοκληρωσει και την μετακομιση και θα επελθει σταδιακα η κανονικοτητα στη ζωη μου...Οχι οτι απομακρυνομαι απο τα νοτια...Παλι στα νοτια θα ειμαι...ενα τετραγωνο πιο μακρυα παω απλα σε καινουργια πολυκατοικια...Και πιο ψηλα(τεταρτος)..Για να ελεγχουμε και τον Σαρωνικο...

Καιρικα δεν εχασα κατι δυο μηνες...Η ανομβρια συνεχιζεται απτοητη...Αλλα ευελπιστω να βρεξει αυριο...Αν και η διαταραχη εκφυλιστηκε σημαντικα...Καλο απογευμα σε ολους...

Υ.γΣυννεφια και δροσουλα αυτη την ωρα...Ειναι μια καλη αρχη...Αν μη τι αλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... 30 / 05 / 2021 .... από Σμόλικα ..... ( Α. Κουσκουράς ) .....

.... η κορυφή .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, δέντρο και βουνό

..... η Τύμφη από τον Σμόλικα .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, φύση και βουνό

..... Δρακόλιμνη Σμόλικα  h 2160 m .....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση

Μπορεί να είναι εικόνα ένα ή περισσότερα άτομα και φύση

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα μετα απο σχεδον δυο μηνες απουσιας...Δυστυχως καποια συμβαντα με απομακρυναν απο πολλα...Μεχρι τις 20 του μηνα θα εχουμε ολοκληρωσει και την μετακομιση και θα επελθει σταδιακα η κανονικοτητα στη ζωη μου...Οχι οτι απομακρυνομαι απο τα νοτια...Παλι στα νοτια θα ειμαι...ενα τετραγωνο πιο μακρυα παω απλα σε καινουργια πολυκατοικια...Και πιο ψηλα(τεταρτος)..Για να ελεγχουμε και τον Σαρωνικο...

Καιρικα δεν εχασα κατι δυο μηνες...Η ανομβρια συνεχιζεται απτοητη...Αλλα ευελπιστω να βρεξει αυριο...Αν και η διαταραχη εκφυλιστηκε σημαντικα...Καλο απογευμα σε ολους...

Υ.γΣυννεφια και δροσουλα αυτη την ωρα...Ειναι μια καλη αρχη...Αν μη τι αλλο...

..... απόψε κάνεις come back ..... welcome ...!!!!!😀..... όπως τα είπες .... δεν έχασες και τίποτα καιρικό ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... απόψε κάνεις come back ..... welcome ...!!!!!😀..... όπως τα είπες .... δεν έχασες και τίποτα καιρικό ....

Να σαι καλα ρε Αγγελε...Ειχα πολλα στραπατσα εκ νεου..Αλλα καθε εμποδιο για καλο...Περασα μια πολυ δυσκολη περιοδο αλλα δοξα το θεο,παντα μετα την μπορα βγαινει το ουρανιο τοξο...

Αν και στον καιρο θα θελα μετα την μπορα ν ακολουθησει κι αλλη...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...