Jump to content
WEATHER-FUN

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Και εγώ τα ίδια.....μετά από 2 κιλά αρνί μισή σούβλα κοκορέτσι 5-6 μπύρες και 3 κομμάτια γαλακτομπούρεκο νιώθω πως θέλω να κάνω εμεττο....με το σωβρακο έχω μείνει στο μπαλκόνι  για να αντέξω τις καιρικές και γαστρονομικές συνθήκες 

..... ρε Γιώργο ήταν λίγες οι μπύρες γι'αυτό δε χώνεψες ..... το φαγητό φυσιολογικό .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ζεστανε αρκετα σημερα.12.6c-28.5c η σημερινη διακυμανση.στους 18c τωρα.δυο απογευματινες εικονες 7-8 χιλιομετρα απο την πολη κοντα στον οικισμο λυκοι.

ανθισμενες κερασιες στα 700-720 υψ

e0c3waC.jpg

OSgQ8ye.jpeg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Τι να δροσίσει? Έτσι θα μας πάει ως τα μέσα Μάη.... Για δες λίγο το 12αρι του τζίφου! 

Ωρε Γιάννη το είδα....πάει και η διαφαινόμενη πτώση των επόμενων ημερών....και από βροχή ΤΖΙΦΟΣ...

Ας κάνει τώρα 2 εβδομάδες ζεστές που η δυναμική δεν μπορεί να είναι εφάμιλλη του καλοκαιριού και ας μας πάει καλά το δύσκολο 4μηνο από τον Ιούνη και μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακριβως το ειχε γραψει και χθες ο Δροσοπηγιωτης και το ειδαμε εξαλλου και περυσι live....καυτος Μαιος με ρεκορ ακολουθησε ενα νορμαλ καλοκαιρι μεχρι 15Αυγουστο....μακαρι να μας το ξεπληρωσει ετσιβκαι φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α καλα τρελαθηκαμε τελειως....23 ολοκληροι βαθμοι τετοια ωρα με πληρη απνοια....κλεινω τα παντα καθως εσωτερικη εχω ακομη 20.5 !!! Δωσε πονο Μαη μου ετσι μπραβο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άκρως καλοκαιρινή η βραδιά στην Ιστιαία, καθόμαστε μπαλκόνι με κοντομάνικα, γύρω στους 28 η θερμοκρασία τώρα...

Η μέγιστη έφτασε τελικά τους 33,4 βαθμούς. 

Μου θυμίζει καυσωνικες μέρες που το βράδυ η θερμοκρασία δεν πέφτει κάτω από τους 25 και μας κακοφαινεται. Δηλαδή σπανιότατα γίνεται αυτο (ως προς την ελάχιστη). 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... τώρα 01.30 ώρα περίπου με 22 C , υγρασία 47 % , ανεβασμένη χοληστερίνη και μπόλικο οινόπνευμα στο αίμα αποχαιρετάμε  το φετινό Πάσχα (.... ίσως και με μια δόση θλίψης αλλά και εγωισμού , που δεν ήταν όπως θα θέλαμε .... )...... ανήκει πλέον στο παρελθόν παρέα με τα προηγούμενα ...... με την ευχή του χρόνου να είναι όπως το θέλει ο καθένας μας και σίγουρα λιγότερο ζεστό ......

......... η ζωή γράφει τα σενάρια και εμείς ακολουθούμε ..... ..... καληνύχτα για όλους μας .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,5οC εδώ στα Μελίσσια και 47% υγρασία, όσο και στο Αγρίνιο, αλλά με 72% υγρασία.....Iπποκράτειος και Χόχλια 17οC....

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες ...στην μισή Ελλάδα δηλαδή.....χαχαχα

16 βαθμοί η ελάχιστη εδώ στο Μακροχώρι νωρίς το πρωί τουλάχιστον δρόσισε καλά....στους 24,5 ήδη τώρα με αραιές νεφώσεις αλλά λογικά θα είμαστε καλύτερα από χτες.....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ξαφνική ζέστη στο Λουτροπυργο. 5οC σε μια ώρα δίνει ο σταθμός της Βλυχάδας. Με πολύ ξηρό και ζεστό νοτιοδυτικό. https://penteli.meteo.gr/stations/vlychada/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... από σήμερα σταδιακά η σκόνη αποχαιρετά τα βόρεια καθώς ένας ασθενής βοριάς εκτοπίζει το συννεφόκαμα ......

....από Κάστρα Θεσσαλονίκης ....

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός και κείμενο που λέει "03-05-2021 Mon 08:28:58 Castra Meteology"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...... Αηδόνια Γρεβενών 765 μ. ....

....... ''Δευτέρα 3-5-2021 08:30 .....Θερμοκρασία +17 Κελσίου .....Άπνοια

Ηλιόλουστο πρωινό με λίγα αραιά νέφη στα ψηλά ,παντού πράσινο στα χαμηλά '' (Κ. Γκόρτζης) ....
Μπορεί να είναι εικόνα βουνό, φύση, δέντρο και ουρανός
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34.8 βαθμοί τώρα στο κέντρο της Αθήνας από το σταθμό του ΕΑΑ στο Θησείο. 34 σε Ν.Φιλαδέλφεια από ΕΜΥ και γύρω στους 34 και άλλες περιοχές στην Αττική από ΕΑΑ. Πολύ ζέστη. 

Την ίδια στιγμή η πεδιάδα της Μεσαρά στην Κρήτη φουλ με 37-38. Ως τώρα βλέπω Πλώρα να έχει φτάσει 38.3 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...