Jump to content
Spyros Snowstorm

Ανάλυση χαρτών Iουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχεδόν κάθε μέρα καταιγίδες από τζεμ σε αντίθεση με τον τζίφο, με κορύφωση το επόμενο Σάββατο, μακάρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Σχεδόν κάθε μέρα καταιγίδες από τζεμ σε αντίθεση με τον τζίφο, με κορύφωση το επόμενο Σάββατο, μακάρι.

Μακάρι 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με νευριάζει ο τζίφος, 3ο σερί χειρότερο τρέξιμο για την ανατολική λίμνη.. την χρειάζομαι για τις υπερκαταιγίδες δευτέρας-τρίτη και χαλάει το βλαμμενο..

 

40αρια πλας διάρκειας από 6αρι, εμετός..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρήκα τα ρεκόρ στα γρεβενα ..Πρώτο είναι ένα 41 τον Ιούλιο του 2009 θυμάστε κανεις αν έκανε ζεστη και αλλού 24 25 του μηνα;;;...Και μετά 40,3 τον Ιούλιο του 2012 ...Και τρίτο παλι 40 ο Ιούλιος του 2009....μονο τοτε ειχε 40αρι....Μετά 39,8 τον Ιούλιο του 2017....άντε να δούμε τι θα γινει..Όλα Ιούλιο παντως ο Ιούνιος δεν έχει 40αρι ουτε ο Αύγουστος απο οτι έψαξα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει το αικον να δίνει πολύ διαφορετική κατανομή υετού την Δευτέρα. Για την συνέχεια πήγε προς τζίφο, είναι κρίμα, γιατί για μετά γίνονται οι αλλαγές που ήθελα για νέα λίμνη, αλλά βρέθηκε τρόπος να γίνει παρατεταμένος καύσωνας...

 

βλέπω το γαλλικό και ζηηλεύω..  ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΘΕΊ Η ΔΕΥΤΕΡΑ, ΔΕΝ ΞΑΝΑΒΡΊΣΚΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΟ cAPE ΓΜΤ KAI O TZIFOW STO 12ARI XALAEI KAI ALLO.;..

 

Τουμπιασε το τζεμ, υποδηλώνοντας την νίκη του τζιφου... Άι στο δι...Λο βλέπω η Δευτέρα να πηγαίνει χαμένη.. μέρα που μπορουσε να βγάλει τα καλύτερα!!

 

Υποβάθμιση και αύριο μεθαύριο... Τιμωρία για την καλή καταιγιδα εχθές....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Βρήκα τα ρεκόρ στα γρεβενα ..Πρώτο είναι ένα 41 τον Ιούλιο του 2009 θυμάστε κανεις αν έκανε ζεστη και αλλού 24 25 του μηνα;;;...Και μετά 40,3 τον Ιούλιο του 2012 ...Και τρίτο παλι 40 ο Ιούλιος του 2009....μονο τοτε ειχε 40αρι....Μετά 39,8 τον Ιούλιο του 2017....άντε να δούμε τι θα γινει..Όλα Ιούλιο παντως ο Ιούνιος δεν έχει 40αρι ουτε ο Αύγουστος απο οτι έψαξα 

Το 2017 είχε κάνει κάτι 44-45αρια τέλη Ιουνίου αρχές Ιουλίου Λάρισα -Τρικαλα. Επίσης δε θυμάμαι ποιος Ιούνιος αλλά θυμάμαι ότι ήταν πάλι τριήμερο Αγίου Πνεύματος και είχε γύρω στα 40αρια  στη Λάρισα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε και λέμε θερμοκρασιες στα γρεβενα στα 850 βαση τζιφου από Τρίτη....Τρίτη 26, Τετάρτη 28, Πέμπτη 28, Παρασκευή 27, Σάββατο 27, Κυριακή 26., Δευτέρα 26...απίθανα πράγματα 7 ερες καύσωνας 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eκεί που λέγαμε για τριήμερο καύσωνα..όλο και αυξάνονται οι μέρες..και μερικές φτάνουμε σε επικίνδυνες θερμοκρασίες..προσοχή μεγάλη την επόμενη εβδομάδα..πολύ πιθανό το 45αρι στον κάμπο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ερώτηση παιδιά!! 

Δεύτερο πόδι Χαλκιδικής (Τορωνη) θα χει βροχές αύριο ή μεθαύριο? Ενδιαφέρομαι λόγω μιας εκδήλωσης. Ευχαριστώ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Μια ερώτηση παιδιά!! 

Δεύτερο πόδι Χαλκιδικής (Τορωνη) θα χει βροχές αύριο ή μεθαύριο? Ενδιαφέρομαι λόγω μιας εκδήλωσης. Ευχαριστώ! 

..... και τις δυο μέρες ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου θέλατε ''  Νοέμβρη βγες από το σώμα του Ιουνίου'' ε;;;; Ετοιμαστείτε τώρα, σερβίρετε η πίτσα όπου να ναι. Φάτε τώρα +28 για 6-7 μέρες τουλάχιστον , φάτε +20 μέχρι τις 800 ώρες και να δω αν θα υπάρξει μέρα με κάτω από 30 μέγιστη πριν τον Σεπτέμβριο🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα πάντως το γεγονός ότι ο καύσωνας συνοδεύεται από 500 άρια ου πέρσι έδωσαν την καταστροφή στην Εύβοια μου κινεί το ενδιαφέρον. Kανονικά με τα νούμερα που θα φτάσουμε τα 500 άρια θα ήταν 5 βαθμούς υψηλότερα. Όχι όμως. Έτσι όπου ξεπεραστεί το εμπόδιο του cin θα βγούνε εκρηκτικές καταστάσεις. Βέβαια τα βράδυα θα είναι τροπικά .

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εμένα πάντως το γεγονός ότι ο καύσωνας συνοδεύεται από 500 άρια ου πέρσι έδωσαν την καταστροφή στην Εύβοια μου κινεί το ενδιαφέρον. Kανονικά με τα νούμερα που θα φτάσουμε τα 500 άρια θα ήταν 5 βαθμούς υψηλότερα. Όχι όμως. Έτσι όπου ξεπεραστεί το εμπόδιο του cin θα βγούνε εκρηκτικές καταστάσεις. Βέβαια τα βράδυα θα είναι τροπικά .

 

Απαπα... Να βαράω 40+ καθημερινά με την ελπίδα μήπως βγάλει κάτι εκρηκτικό κάποιο απόγευμα και μήπως και με πιάσει, όχι ευχαριστώ! Προτιμώ μέγιστες έως 28 και χωρίς φαινόμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Απαπα... Να βαράω 40+ καθημερινά με την ελπίδα μήπως βγάλει κάτι εκρηκτικό κάποιο απόγευμα και μήπως και με πιάσει, όχι ευχαριστώ! Προτιμώ μέγιστες έως 28 και χωρίς φαινόμενα.

E εγώ όχι. χαχαχα. Προτιμώ χίλιες φορές αναπτύξεις κεραυνούς έστω και να μην με επηρεάσουν και ας καώ! Έτσι και αλλιώς ανήκω σε αυτούς που αντέχουν την ζέστη, σε βαθμό που το καλοκαίρι, δεν θέλω κάτω από 24 βαθμούς ελάχιστη [αλλά σίγουρα δεν θέλω 40αρια μέγιστες-εκτός αν είναι να μου κάνει χαμό μετά]

Θυμάμαι μια φορά χτυπήσαμε 42 βαθμούς στην Λάρισα, και το ίδιο απόγευμα ήρθε καταιγίδα, έβρεξε, αλλά όχι πάρα πολύ. Εντυπωσιακή η αίσθηση της ζέστης αμέσως μετά χαχαχα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάμε έρχονται πολύ δύσκολες ημέρες...παρατεταμένος καύσωνας...θα πληρώσουμε ακριβά τις δροσιές που είχαμε ως τώρα.....σοκ και δέος αλλά από την κακή θα βιώσουμε ....το "πάρτι" του καλοκαιριού(θρίλερ για όσους απεχθάνονται τις μεγάλες ζέστες και τους καύσωνες) τώρα αρχίζει με άγνωστη την λήξη του.....τέλη Αυγούστου; Σεπτεμβρη; Οκτώβρη;......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...