Jump to content
Spyros Snowstorm

Ανάλυση χαρτών Iουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, brit1981 είπε:

gens-14-0-288.png

 

Αυτό θα ήταν άνετο 48-49αρακι κάπου στη χώρα

στα ορια της φαντασιας. δεν θα γινει απλα. ευτυχως παντως το κυριο εχει μαζεψει τα εκτρωματα που εβγαζε για την επομενη βδομαδα. απλα 35αρια-37αρια βγαζει γενικευμενα με λιγες εξαιρεσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

στα ορια της φαντασιας. δεν θα γινει απλα. ευτυχως παντως το κυριο εχει μαζεψει τα εκτρωματα που εβγαζε για την επομενη βδομαδα. απλα 35αρια-37αρια βγαζει γενικευμενα με λιγες εξαιρεσεις

Μακάρι να τα μαζέψει κι αυτά και να τα κάνει 28αρια. Τόσο θέλω αρχές Ιουλίου άντε 30-31 όχι παραπάνω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 hours ago, brit1981 said:

Έχω τη διαίσθηση πως την άλλη εβδομάδα τα τρεξίματα θα ζεστάνουν κι άλλο, και μάλλον θα πάμε για τις θερμότερες μέρες του χρόνου

Φοβάμαι πως θα φτάσει το 2017 και θα κοντράρει 2007 στα ίσα

Καλά αν κοντράρει το 2007 τότε σημαίνει οτι θα πρέπει να ξεπεράσει το 47.5 του αυτόματου της Νέας Φιλαδέλφειας. Πολύ δύσκολο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, brit1981 said:

Ε, δεν νομίζω πως υπάρχει περίπτωση να βγει, είναι το πιο ακραίο που έχω βρει μέχρι σήμερα! 

Είναι σαν κι αυτά τα άκυρα ensembles το χειμώνα που κατεβάζουν το -16 μέχρι τη Μύκονο, κι ενώ ξέρεις ότι δεν πρόκειται να βγουν ποτέ, λες μέσα σου: ''Βρε μπας και;;"

Αν έβγαινε θα είχαμε μεγάλες καταστροφές πάντως... (ζώα, καλλιέργειες, άνθρωποι, δάση, κλπ κλπ)

Aν οι υγρασίες είναι χαμηλές οι καταστροφές θα είναι πολύ περιορισμένες. Ακόμα και να προσεγγίσουμε τους 50 σε κάποιο σημείο της επικράτειας. Εξάλλου θα είναι για πολύ μικρό χρονικό διάστημα αυτές οι τιμές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Άγγελος είπε:

Φόβος...

EB181F6C-043B-4F43-B357-97B2756DE505.gif

Ρε????

Πανω που νομιζα οτι τα μετριασε...

Εγω στην εικόνα ευτυχώς βρισκομαι σε αυτό το 28αρι μεσα στα 29αρια χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Frostfang8 said:

Ρε????

Πανω που νομιζα οτι τα μετριασε...

Εγω στην εικόνα ευτυχώς βρισκομαι σε αυτό το 28αρι μεσα στα 29αρια χαχαχα

Στο 29άρι όμως βρίσκεται η μισή Αττική...και ειδικά το δέος που λέγεται Ελευσίνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως πάντα, ο Τζίφουλας αρχίζει να τουμπιάζει προς Ευρωπαίο, κι έτσι το κύμα ζέστης 1/07-3/07 μετριάζεται περαιτέρω, μόνο στη Νότια Ελλάδα θα είναι ίσως ισχυρότερο από το τωρινό, αλλά όχι κατά πολύ. Μετά τις 4 έρχεται ωραία λίμνη με μεγάλη πτώση Τ και καταιγίδες.

Μακάρι να διατηρηθεί και να ενισχυθεί αυτή η τάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisionsModele GFS - Carte prévisions

 

 

 

cape της περασμένης Δευτέρας +λίμΝη +νοτιοδυτικό ρεύμα = ΤΣ@ΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΦΟΒΕΡΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!!!!

ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Φανταζει ονειρο το 12αρι

και μετα κραταει ισχυρο μελτεμι  και ετσι δεν θα μας καιει . μακαρι να εβγαινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το τζεμ δίνει υπαρκτή αστάθεια και τις επόμενες μέρες σε αντίθεση με τον τζίφο.. για να δούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Σαν να βλεπω την Ελιζαμπεθ Χαρλει στα νιατα της......Αχ Κουλα....

Εγώ με ένα μπουκάλι ουϊσκι τη βλέπω Σκλεναρικοβα😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια από τα ίδια το 18 Άρι με πανικό το Σάββατο. Ας ελπίσουμε να πάμε σε βροχερό σκ. Καταιγίδα το βασικά. Ενώ και η τέταρτη ίσως είναι μια ιδιαίτερη μέρα. Με τοπικές καλές καταιγίδες. Αύριο με βάση τον τζίφο η μόνη μέρα με λίγο cape στα ηπειρωτικά.

 

Είναι ευκαιρία να ζήσουμε μεγάλες στιγμές. Ας ελπίσουμε να έρθει απότομα μαζί με δείκτες αστάθειας η κακοκαιρία, και όχι με απλές βροχές.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πήρε όλα πίσω  ο τζίφος friends...🤫❗🤣🤣🤣 Πάνε τα νεα 40+αρια η τρομολαγνια από βδομάδα...

Screenshot_2021-06-26-07-27-33-217.jpg

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει όμως υπομονή φέτος η Αφρικανική ζέστη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...