Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

 

nowvcast, η βόρεια Ελλάδα είναι μέσα στο Level 1 στο estofex σήμερα

A level 1 was issued for Albania and northern Greece and Republic of North Macedonia for large hail.
 

showforecast.cgi?lightningmap=yes&fcstfile=2021060406_202106022343_1_stormforecast.xml

Κοίτα να δεις που θα βγει εν τέλη το estofex ...καταιγίδα αυτη τη στιγμή λίγο βορειότερα από εμάς ήδη ακούγονται οι βροντές και φυσικα φαίνονται οι κεραυνοί προς νομό Πέλλας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Άντε ρε καιρέ βγάλε κάτι για εμάς!

και  να μην κάνει Θάνο δεν πειράζει Από Δευτέρα τα καλά σε εμάς!

Πάντως ήδη προς Όλυμπο βγήκαν ηλεκτρικά, για κοίτα μήπως υπάρχει κάποιο ύποπτο νέφος!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

και  να μην κάνει Θάνο δεν πειράζει Από Δευτέρα τα καλά σε εμάς!

Ναι φυσικά, απλά η ανυπομονησία είναι μεγάλη λόγω της μεγάλης καιρικής βαρεμάρας που έχουμε φέτος στις αστάθειες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Ναι φυσικά, απλά η ανυπομονησία είναι μεγάλη λόγω της μεγάλης καιρικής βαρεμάρας που έχουμε φέτος στις αστάθειες.

Σωστός. Και εγώ έχω τεράστια ανυπομονησία. Επιστρέφω και αύριο, έχω αδειάσει και τον χώρο στο κινητό, full έτοιμος για βιντέκια με μπαμ μπουμ χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρόν εδώ τίποτα , μπορεί και να μην μας πιάσει η καταιγίδα ,πολύ δυτικά είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς κι ενώ τριγύρω μάλλον έβρεξε κανονικά εδώ με το ζόρι έβρεξε τον δρόμο.....και μάλλον πάμε για εκτόνωση.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για άλλη μια φορά η Βέροια κερδισμένη αναφορές για καλή καταιγίδα με αρκετό νερό και αστραπόβροντα http://penteli.meteo.gr/stations/veroiatown/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanossnow είπε:

Και εδώ τίποτα, όχι ότι περίμενα κάτι βέβαια. 

Το Βέρμιο μέχρι τους πρόποδές του και περιοχές της Πέλλας ήταν οι τυχερές....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Το Βέρμιο μέχρι τους πρόποδές του και περιοχές της Πέλλας ήταν οι τυχερές....

Βάση της δορυφορικής άπλωσε η καταιγίδα αρκετά,  αλλά από τι φαίνεται είναι απλή συννεφιά αυτό που έχουμε και τα φαινόμενα υπάρχουν μόνο στις περιοχές που ανέφερες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Έχει προς τα δυτικά και βόρεια αρκετά σύννεφα, άντε να δούμε https://www.blitzortung.org/en/live_lightning_maps.php?map=14

.... προς τα ΝΑ κατευθύνεται γιατί το stream είναι ΒΔ ..... εάν δεν εξασθενήσει μέχρι τις 5-6 το πρωί θα σας βρέξει ..... για καταιγίδα πολύ δύσκολο .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

..... δεν είμαι  καταιγιδάκιας  ..... αυτή είναι άλλων ''ειδικότητα'' 😉 ...... χιονοτρελαμένος μέχρι κόκκαλο  ..... 

Κι εγώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως λένε. .μ επιασε στον ύπνο... ε εμένα μ επιασε εν ώρα ..μουσικής.....κι ενώ άκουγα μουσική με ακουστικά.. μόλις τα έβγαλα άκουσα την δυνατή βροχή που πέφτει έξω..!!!  😀 

μισό χιλιοστό φυσικά ως τώρα μόνο αλλά από το τίποτα κάτι είναι και αυτό....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...