Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.6μμ και λογικα κοβει οπου ναναι επεσε η ενταση . αλλα περνανε τα αμαξια και ακουγεται το νερο. ισα ισα να ριξει λιγο την Τ και να ποτισει πριν το καψιμο που ερχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

ρε μη μας λες τετοια οποτε θα εχει συνεχεια λιγακι ακομα χααχαχ

Για ένα λεπτό γκαζωσε....ξανακοψε....δεν νομίζω να έχει συνέχεια......κάτι ήταν κι αυτό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αυτή η βροχή τέτοια ώρα ήταν το μόνο στο ποιο συμφώνησαν τα μοντέλα χωρικά και χρονικά.. 😛για αύριο αχταρμας. Όχι άικον δίνει στα δυτικά της Θεσσαλίας τα περισσότερα φαινόμενα και όχι στα ανατολικά, ενώ τα δίνει και ένα 6 για νωρίτερα από τζίφο. Ο τζιφος από κεντρική Θεσσαλία και όσο ανατολικότερα τα ισχυρά φαινόμενα . Και φυσικά και σήμερα όλα έξω το μεσημέρι απόγευμα εδώ . Τελευταίο ίσως δροσερό βράδυ εδώ, αλλά το σπίτι αρχίσει να ζεσταίνεται ηδη

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έντονη ολιγόπλεπτη βροχόπτωση στους Αγίους Αναργύρους. Με πέτυχε σε συνοικιακό εκλεκτό ψητοπωλείο πάνω που ζήτησα το λογαριασμό και περίμενα , όπως μου είπαν, το κερασμένο γλυκάκι. Νομίζω καλύτερο επιδόρπιο από αυτό δε θα μπορούσα να έχω. Διασκεδαστικό και υγιεινό, μίας που πλακώσαμε το τρέξιμο για να χωθούμε κάτω από σκέπαστρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωπα εκ νεου ενταση πολλη δυνατη παιδια και υποψια μικρου χαλαζιου μεσα !!!!! Τι ζουμε ρεεεεε Κουλαααα ας ξυπνησει καποιος το Σακαρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α καλα θα εχουμε γελια αποψε Αττικη....η βροχοκουρτινα που εγω ελεγα Υμηττο εχει καλυψεο ολο το λεκανοπεδιο ως Ποικιλο κ Πειραια....χαθηκε η Ακροπολη....θα ποτισει καλα οπου περασει....

Ριχνει συνεχομενα Ζωγραφου υπολογιζω 2 - 2.5 μμ και εχουμε μελλον αποτι φαινεται....

Απο 24.5 κολλημενη στους 22.8 η θερμοκρασια αλλα με.δροσουλα.βροχης και φουλ.μυρωδιες....κλειστα αιρκο για ακομα ενα βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1.6 μμ και εκοψε...ισως εχουμε κι αλλες εκπληξεις αργοτερα....μπραβο ρε αλανι καιρε δεν στο ειχα ειπες να δωσεις ενα δωρακι....

Καταπληκτικη δροσια σε σχεση με 1 ωρα πριν κ μυρωδιες τρομερες....τερμα τεντα ολα ανοιχτα να κρατησει η βραδινη δροσια βροχης...21 Ιουνη μπηκαμε κ τετοια δωρα καιρικα ειναι σπανια στην Αττικη

Καλο βραδυ με 22.2 και ενα χαμογελο αισιοδοξιας....ναι με βρεγμενο εδαφος και τωρα ξαστερια οι ελαχιστες μπορει να πανε κ κατω απο 20 βαθμους που ειναι το.ψυχολογικο οριο.....

Κραταμε ακομα γεραααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...