Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα και καλή, τι καλή δηλαδή;.. εβδομάδα, από Χρυσούπολη Περιστερίου!! Τα τελευταία δύο βράδια αλλά και γενικότερα αυτές τις μέρες, ήδη έχει αρχίσει να μου τη δίνει η ζέστη και φυσικά ο ιδρώτας.. χωρίς κλιματιστικό δε παλεύεται ώρες ώρες, αλλά κρατιέμαι ξέροντας ότι χειρότερα μας περιμένουν μεσα στην εβδομάδα...... κουράγιο φίλοι μου...

Αναφέρω κάτι ψιχάλες από τη περιοχή μας νωρίτερα... ευτυχώς έχει ένα αεράκι που δροσίζει κάπως στο μπαλκόνι, αν κι όχι τιποτα το ιδιαίτερο βέβαια... η θερμοκρασία σα να κρατιέται αυτή την ώρα στους 28°C..... με 54% υγρασία.. η μέγιστη σημειώθηκε 4ώρες νωρίτερα... 30.6°C...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ θετικες οι αναφορες απο τα παραλια της Αττικης θα κατηφορισω κι εγω οταν δυσκολεψουν τα πραγματα πιστευω διπλα στο κυμα δυσκολο να παει πανω απο 38-39 και στο χειροτερο καυσωνα....

Ζωγραφου 30.3 ταβανι σημερα και παιζει 29-29.5 το τελευταιο 3ωρο χαρη στην παροδικη συννεφια...

Η εφαρμογη στο κινητο δινει βροχη στις 5....μωρε λετε ;;; χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ υψηλες θερμοκρασιες σημειωνει τα τελευταια μεσημερια ο καμπος της Φθιωτιδας προς Ευρυτανια....

34αρι και σημερα η Μακρακωμη 34-35αρια σερι τις τελευταιες ημερες και φιγουραρει πρωτες θεσεις στο σχετικο πινακα του meteo....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Πάλι μπουμπουνιζει βορειοανατολικά. Ενώ πλέον έχουμε αναπτύξεις και μέσα στην πεδιάδα μεγάλη προσοχή τις επόμενες ώρες!!!

 

IMG_20210621_162534.jpg

IMG_20210621_162551.jpg

IMG_20210621_163436.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

''...... Έρχεται ισοπέδωση ....... Καρδίτσα 20 / 6 / 2021 ..... '' ..... ( Α. Θάνος ) .....

...... βίντεο από τη χθεσινή υπέρ - καταιγίδα που έπληξε την Καρδίτσα .....

https://www.facebook.com/100005224450225/videos/1712832265567572/

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιλόβροχο τώρα με κάτι σταγόνες νααα Χρυσούπολη Περιστερίου... βγαίνω έξω να βραχώ... ωραία είναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετή ζέστη, σχεδόν 36 βαθμοί φθάσαμε (35,7 για την ακρίβεια)..

Πλέον έχουμε μεγάλες αναπτύξεις κυρίως στην περιοχή Τεμπών και Κισσάβου. Σε λίγο θα γίνει χαμός από παντού λογικά.

1200+ το cape

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο ρε παιδια εφτασε 5 χλμ δυτιξα μας ο ομβρος και η βροχη;; φυσα αγερι μου να ριξει και σε εμας...

Αναμενεται βροχη στις 6 μμ στην τοποθεσια Ζωγραφου με εχει τρελανει το κινητο στις ειδοποιησεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

2 ώρες είχε κολησει με ανατροφοδοτήσεις και ηλεκτρικά, τώρα ξεκόλλησε, χαμός στον Κίσσαβο. Πάντως φυσάει κάτι που μου σπάει τα νεύρα .

IMG_20210621_171323.jpg

Έχει ψιλοαργησει η φάση πάντως..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

2 ώρες είχε κολησει με ανατροφοδοτήσεις και ηλεκτρικά, τώρα ξεκόλλησε, χαμός στον Κίσσαβο. Πάντως φυσάει κάτι που μου σπάει τα νεύρα .

IMG_20210621_171323.jpg

Έχει ψιλοαργησει η φάση πάντως..

Kαι εγώ έτσι βλέπω αλλά επειδή αν βγει κάτι μπορεί να γίνει πολύ εξπρες ας περιμένουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ πάντως τίποτα, μόνο αραιή συννεφιά- υγρασία κάλυψε τώρα τον ουρανό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, isnow είπε:

Kαι εγώ έτσι βλέπω αλλά επειδή αν βγει κάτι μπορεί να γίνει πολύ εξπρες ας περιμένουμε..

Ναι σίγουρα. Μόνο αν δεν δω γενίκευση μέχρι τις 8 θα αγχωθώ. Ωστόσο πραγματικα μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μην βγει κάτι σημαντικό.

Νότια προς στερεά βλέπω βγήκε κάτι στο τσακ μπαμ. Το άικον πάντως απέτυχε πλήρως στην ώρα των φαινομένων. Με βάση των τζίφο από τώρα σιγά σιγά πρέπει να γενικεύονται τα πράγματα, κυρίως το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω κόπο πειστ από εχθές και προχθές με την καταιγίδα στα Σκόπια να μπαίνει εδώ και τότε να ξεκινάει απότομα η φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλει με τίποτα εδώ να κάνει κάτι . Ακόμη και δυτικότερα στην περιοχη του Παρνασσού που ευνοεί το stream ψόφια πράγματα  προς το παρόν . 

20210621_175000.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Προς. Βόλο πηγαίνει αυτό, αρχίζει να αποκτάει σουπερσελατη δομή!

IMG_20210621_175043.jpg

Ακούγεται εδώ και ώρα το αεροπλάνο μάλλον με αυτό ασχολείται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...