Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια μέρα πιο σοβαρής ζέστης και έβγαλε αυτό η πεδιάδα. Αυτά είναι! Κρίμα να μην είναι πιο Δ το stream να ερχόταν και προς τα εδώ..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Μια μέρα πιο σοβαρής ζέστης και έβγαλε αυτό η πεδιάδα. Αυτά είναι! Κρίμα να είναι είναι πιο Δ το stream να ερχόταν και προς τα εδώ..

Εντωμεταξύ αύριο έχουμε σχεδόν διπλάσιο cape, και λόγο ανωμεταφοράς. Αν το σημερινό ήταν προεόρτια δεν έχω ιδέα τι θα βγει αύριο πραγματικά!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Copy paste οι δύο τελευταίες μέρες στην ΒΑ Βοιωτία . Τουλάχιστον δεν έχουμε ήλιο το απόγευμα . Οι νεφωσεις από την Θεσσαλία όπως φαίνονται στον ΒΔ ορίζοντα. 

20210620_202359.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εντωμεταξύ αύριο έχουμε σχεδόν διπλάσιο cape, και λόγο ανωμεταφοράς. Αν το σημερινό ήταν προεόρτια δεν έχω ιδέα τι θα βγει αύριο πραγματικά!!

Shelf Cloud Images, Stock Photos & Vectors | Shutterstock

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

......''...... Ισχυρή καταιγίδα πλησιάζει την πόλη της Καρδίτσας ....'' ..... (Ν. Γιαννάκος ) ......

Μπορεί να είναι εικόνα σύννεφο

Εγώ είμαι αυτός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, dondinos είπε:

Εγώ είμαι αυτός 

.... κάτι μου θύμιζε  η photo 🙄.... είναι και από άλλη γωνία 😉 .....  τα nickname μου μέσα 😅 .....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχεδον ντρεπομαι να κανω αναφορα Αττικης....μπραβο μαγκες καθε μερα.βροχες και καταιγιδαρες χαρειτε το !!!!

26 βαθμοι εδω και ξεκιναει δειλα δειλα πτωση παλι συννεφιαζει τη χειροτερη ωρα και κοβει την νυχτερινη αναστροφη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25.9 αυτήν την ώρα ....30.9 μέγιστη 

Ακόμα καλά είμαστε .....άλλωστε φτάσαμε αναίμακτα μια ανάσα από τον πιο φρικτό μήνα του έτους 

29.9 μέγιστη Καλάβρυτα στα 730μ

31 στο Πάος Καλαβρυτων στα 640μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.5c-31c σημερα εδω στην πολη και καταιγιδες στο δυτικο τμημα του νομου οπου τοπικα επεσε πολυ νερο.εμενα με βρηκε στο βουνο η καταιγιδα  η οποια κοπηκε σε δυο κλαδους το ενα τμημα στο δυτικο ακρο της αλμωπιας ξεκινησε απο την κραβιτσα και το πετερνικ και επιασε και τα χωρια στο δυτικο τμημα του  καμπου της αριδαιας  και το δευτερο απο τις ψηλες κορυφες προς τα χωρια περιξ της  βεγοριτιδας και απο εκει προς αμυνταιο-πτολεμαιδα....στην πολη μονο εβρεξε τους δρομους(οταν γυρισα τομαθα).μου χαλασε την πεζοπορεια και την κοπανησα μεσα στην οξια για προστασια😁

εδω προς τα δυτικα της αλμωπιας 

kyYmXcZ.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mερικες φωτογραφίες από βόλτα, μαθαίνω για πολλές ζημιές κολώνες της ΔΕΗ πέσανε και αρκετές περιοχές δεν έχουν ρεύμα όπως και για ζημιές σε καλλιέργειες από το χαλάζι 

 

IMG_20210620_205951.jpg

IMG_20210620_205807.jpg

IMG_20210620_205730.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και μετα ενα 45λεπτο νασου και ο ηλιος και ενω ολα σταζαν και καπνιζαν απο την υγρασια το ριξαμε στην μπυρα!και διαδρομες στο δασος😁

εδω στα 1300 υψ σε ξεφωτο.οι φτερες σε κανα μηνα θα περασουν τα δυο μετρα

 

eSUqCHj.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...