Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές Ιουνίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βρισκω αλλη λυση...Γ...ω τη ζεστη!!!Ουτε κλιματισμος ουτε μπανια ουτε νερα πολλα...Αι σιχτιρ..Μπαμ και κατω...Πεθανε ρε μπιχλοεποχη...Ψοφα π...στη κιτρινιαρη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

33-34αρια στην Θεσσαλία αυτή την στιγμή και μέχρι το απόγευμα θα πιάσουμε 40αρι

Έχω απορία αν βγει η καταιγίδα του Ολύμπου σήμερα Θάνο. Εντωμεταξύ σήμερα είναι μια μεταβατική μέρα στο ανεμολόγιο, αφού στην Δυτική Θεσσαλία προσπαθεί να μπει λίβας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχω απορία αν βγει η καταιγίδα του Ολύμπου σήμερα Θάνο. Εντωμεταξύ σήμερα είναι μια μεταβατική μέρα στο ανεμολόγιο, αφού στην Δυτική Θεσσαλία προσπαθεί να μπει λίβας.

Δεν νομίζω να βγάλει καταιγίδα αλλά αν βγει ναι θα είναι λογικά στον Όλυμπο μεμονωμένη. Ναι για το λίβα σήμερα θα ξεκινήσει κυρίως σε ημιορεινές περιοχές δυτικά και βόρεια του διαμερίσματος, στην πεδιάδα θα επικρατεί άπνοια ή μεταβλητοί άνεμοι, μέχρι να φθάσει η θαλάσσια αύρα από τα ανατολικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η γυναίκα μου πουλάει κοσμήματα σε μια σελίδα στο jamjar άμα τη ξέρετε είναι με χειροποίητα και της στέλνουν να απαντήσει τι ειναι για αυτή καλοκαιρί σε ιστορία στο ίντσα  αλλά έλειπε και απάντησα εγώ χαχαχα..Και το δημοσίευσαν κιολας χαχαχα

 

Screenshot_20210630-125659_Instagram.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νωρις νωρις στα 36αρια η Κουλα....

36 Παπαγου ψηλα Ζωγραφου ψηλα Χολαργος και Βυρωνας...

Εχουμε τα.φοντα για ενα ωραιο 39αρι μεχρι το αυριανο ρεκορ....

Σχινιας και παλι αδεια παραλια ονειρο αλλα ζεστη 31.5.διπλα στο κυμα με.αυρα θαλασσια βεβαια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπηκα και γω να κλαφτώ λιγο που δεν εχω κλιματιστικο. Καλη τυχη για αυριο αν ζησουμε.

Τ στους 33.4 χωρις προσπαθεια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, kouvanos said:

Νωρις νωρις στα 36αρια η Κουλα....

Ήθελα να σε ρωτήσω μέρες τώρα.

Όταν λες Κούλα εννοείς την ''ΑττιΚούλα'' σωστά? χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη Αττικής ως τώρα 38 Ν.Φιλαδέλφεια ακολουθεί η Μάνδρα με 37.4

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 μέγιστη πριν λίγο και 35% υγρασία ....εφιάλτης μακράς διάρκειας 

36.6 στα επί 7 σερί μέρες φλεγόμενα Καλάβρυτα στα 730μ

34.5 πριν λίγο στον Ποταμό Κέρκυρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Dusterakos είπε:

Μπηκα και γω να κλαφτώ λιγο που δεν εχω κλιματιστικο. Καλη τυχη για αυριο αν ζησουμε.

Τ στους 33.4 χωρις προσπαθεια χαχα

Εισαι ηρωας..Εγω εχω 4 και σκεφτομαι να βαλω και στο βρακι μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38.5 Βάρη ΕΑΑ μέγιστη Αττικής μέχρι τώρα . 38.4 Μάνδρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν με ενοχλεί η αυριανή ημέρα .Μια μέρα με Λίβα που μπορεί π.χ στην Βοιωτία να δούμε και 43 βαθμούς αλλά με 50-60km/h ριπές ανέμου .Εάν δεν υπήρχε ο κίνδυνος πυρκαγιάς θα την προτιμούσα σε σχέση με τις συνεχόμενες ημέρες ζέστης που ζούμε και ας μην έχει φτάσει πάνω από 37,5 βαθμούς η θερμοκρασία .

Η μέση θερμοκρασία των τελευταίων 7 ημερών στο χωριό είναι 30,5 βαθμοί !!! Είναι σίγουρα ιστορικό γεγονός αυτό το κύμα ζέστης ασχέτως με το τι θα συμβεί αύριο από πλευράς μέγιστων θερμοκρασιών. Θα παρακαλούμε για μελτέμια όπως πάει εδώ στην Αν. Στερεά.

35,8 η μέγιστη σήμερα στο χωριό ,λογικά θα ανέβει κανένα βαθμό ακόμη. Γύρω στους 33 στο Κρυονέρι αφού έχει ανατολικό άνεμο

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στο forum  μεγάλες οι θερμοκρασιακές διαφορές στην Κρήτη σήμερα στα ορεινά κ παραθαλάσσια κυμαίνεται από 28 έως 32-33  ενώ νότια φτάνει κ τους 39 (Γόρτυνα ) ακόμα όμως παλεύεται καλή  υπομονή με τον επερχόμενο καύσωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 βαθμοί Ν.Φιλαδέλφεια ΕΜΥ μέγιστη Αττικής αυτή τη στιγμή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετωπικη συγκρουση του καυσωνα το μεσημερι με τα ορεινα και ημιορεινα της ηπειρου.Εβρασε η ορεινη πινδος με την θερμοκρασια στο Μετσοβο να φτανει στους 32 βαθμους και πολυ ισχυρος καυσωνας στα Γιαννενα με 39 βαθμους.Θα λιωσουν και οι πετρες στον ηλιο.38,5 και 39,4 οι μεγιστες στους σταθμους Ε.Α.Α

Αισθηση κρυου εξω και αρκετη δροσια μεσα στο σπιτι τις πρωινες ωρες.Στους σταθμους του Ε.Α.Α οι ελαχιστες 15,1 και 16,9 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38,3°C στον Νέο Καύκασο στην Φλώρινα στα 600μ. http://penteli.meteo.gr/stations/neoskaykasos/

33,7°C στο Περτούλι Τρικάλων στα 1200μ. http://penteli.meteo.gr/stations/pertouli/

Σήμερα καίει τα ορεινά αύριο θα κάψει τα πεδινά.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, geornik said:

40,1c Θήβα...έχει άλλες 2 ώρες να ανέβει κι άλλο...

8η συνεχόμενη ημέρα στην Ελλάδα με σαραντάρι λοιπόν.

Πλέον πάμε να κοντράρουμε 1987 σε διάρκεια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Αττικής μέχρι τώρα 

39 Ν.Φιλαδέλφεια ΕΜΥ

38.5 Βάρη ΕΑΑ

38.4 Μάνδρα ΙΜΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...