Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ομορφιές στο ίδιο σημείο ουσιαστικά με πριν στα σύνορα Φθιωτιδας-Βοιωτίας. Γενικά κάνει μια προσπάθεια ο καιρός έστω για κάτι χαλαρό  .

Βλέπω και η Αττική φαίνεται να βγάλει καμία μπορούλα όσο μπορώ να δω στο Ηράκλειο που βρίσκομαι  

SmartSelect_20210607-194730_Samsung Internet.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... αναφορά από Καστοριά πριν από λίγο..... '' ..... προς Πτολεμαΐδα πρέπει να βρέχει καλά .... '' .... (Β. Βέργου ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα λίμνη, ουρανός και φύση

Μπορεί να είναι εικόνα ουρανός, φύση και λίμνη

Μπορεί να είναι εικόνα λίμνη, σύννεφο και φύση

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Προς Όλυμπο λίγο πριν και τώρα φωτογενές cumulunimbus

IMG_20210607_194750.thumb.jpg.914fe62abca891c75cf50e591eda89ab.jpg

IMG_20210607_200852.jpg

Προς Τέμπη όλη η φαση

IMG_20210607_201237.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....'' ..... Πλαταμώνας Πιερίας .... Δεύτερο ημίχρονο ..... Από την ώρα λήψης φωτογραφίας μέχρι την δημοσίευση πέρασαν μόνο 5 λεπτά και ξέσπασε πάλι καταιγίδα ..... '' ..... ( Γ. Μιχοπούλου ) ....

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, ουρανός και σώμα νερού

Μπορεί να είναι εικόνα λυκόφως, ωκεανός, σύννεφο και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

current.jpgΚαλησπέρα .... Δεν μας θέλει σήμερα στην Σαλόνικα τουλάχιστον μέχρι στιγμής καθώς όλα περνάνε γύρω μας χωρίς να μας αγγίζουν .... Ασθενή βροχή λάιτ τώρα έχει αφήσει 0,4 mm στον σταθμό μου .... Γενικά από εχθές το βράδυ με ψιχαλες μας πάει ..   στον Σταυρό από την άλλη είχε καλής έντασης καταιγίδα με πολλά ηλεκτρικά και ενισχυμένο άνεμο .... Για να δούμε τι μας επιφυλάσσει η συνέχεια 

 

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Κάτι πάει να κάνει ασθενικό

IMG_20210607_205524.jpg

.έναρξη βροχής τωρα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ότι θα έβαζε 11 χιλιοστά το βροχόμετρό μου σήμερα δεν το περίμενα και δε νομίζω ότι το είχε προβλέψει κάποιο μοντέλο.

2021_06_07_21_11_44_Window.thumb.jpg.dcb9fc746808c95184ee5bfe508477c8.jpg

Ωραία ήταν με 2 γερές μπόρες σήμερα αλλά το στοίχημα είναι εάν αύριο μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,5mm εδω απο τοπικες μπορες ενω συνεχιζει να βρεχει κατα διαστηματα.. ελπιζω αυριο να ειμαστε σε καλυτερη μοιρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Το ότι θα έβαζε 11 χιλιοστά το βροχόμετρό μου σήμερα δεν το περίμενα και δε νομίζω ότι το είχε προβλέψει κάποιο μοντέλο.

2021_06_07_21_11_44_Window.thumb.jpg.dcb9fc746808c95184ee5bfe508477c8.jpg

Ωραία ήταν με 2 γερές μπόρες σήμερα αλλά το στοίχημα είναι εάν αύριο μπορεί να κάνει κάτι καλύτερο...

Ωραια η Χαλκιδα ευνοησε το στριμ 11 μμ !!!!!

Καθαρο νερακι η χωμα μεσα ;;;

Αντε να παρει σειρα και η Κουλα αυριο....και ας ειμαι μακρια στον Πυργο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μπορούσε να βγάλει καταιγιδάρα  αλλά μείναμε με τις σταγόνες πάλι. Άπνοια, σχετική ζεστή (22 βαθμούς) ,νομίζεις ότι ένα τσακ θέλει για να ακουστεί μπουμπουνητό.

Υπερθέαμα νωρίτερα προς την Νότια Εύβοια,απίστευτοι κεραυνοί!

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρεχει εδω και μια ωρα.το πρωτο μισαωρο πιο χαλαρα και εδω και ενα μισαωρο ριχνει καλη ποτιστικη βροχη με εξαρσεις ενω σκανε και κεραυνοι απο τριγυρω.17.5c η θερμοκρασια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.... αναφορά προ μιας ώρας ....''......Γουμένισσα Κιλκίς ..... συνεχίζεται η μαυρίλα αν και είχαμε όλο το απόγευμα έντονη καταιγίδα...⛈☔ .....'' ... ( Δ. Γαλούπη ) .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο, σύννεφο και φύση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια από τις καταιγίδες δεν μας έπληξε εδώ στο Μακροχώρι ...σε Σκύδρα - Γιαννιτσά έριξε και πολύ νερό από ότι έμαθα και πολύ χαλάζι τοπικά.....εδώ βρέχει ποτιστικά θυμίζει φθινόπωρο χωρίς αστραπόβροντα.....4,2 χιλιοστά στον σταθμό 20,4 η θερμοκρασία.....

makrochori

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...