Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωπωπωπω 5οC διαφορά Ιλίσσια με Μελίσσια.....18,5....23,5οC....από τις ομορφιές των καταιγίδων!!! Τα μπαμμμμ όλο και πιο δυνατά σε μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και ναι η καταιγιδα στο υψος ζωγραφου εχει κατσικωθει εκει ξερναει τα αντερα της και κατεβαινει πολυ αργα πιο νοτια. τα κεραυνιδια πλησιαζουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12oC στη Χόχλια και ρίχνει του σκοτωμού!!!....Θ ανάψουν τζάκια άραγε απόψε?......δεν το αποκλείω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιώργο Χελμέ, μου φαίνεται ότι είσαι στη μέση κάποιας σύγκλισης από 2 διαφορετικές νεφικές μάζες, που άνοιξαν....βορείως και δυτικώς.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

εδω εφτασε 12μμ ...λες ηλιοπολιτη να μας πιασει?

δεν γινεται να μεινει εκει ακινητο. απλα κινειται πολυ αργα. απο τον ηχο και απο τα νεφη που βλεπω στα βορεια πλησιαζει αλλα μακαρι να μην σβησει μεχρι να ερθει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάγκες ΔΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ 

41mm και δε λέει να κόψει......εκατοντάδες κεραυνιδια πραγματικά δίπλα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Γιώργο Χελμέ, μου φαίνεται ότι είσαι στη μέση κάποιας σύγκλισης από 2 διαφορετικές νεφικές μάζες, που άνοιξαν....βορείως και δυτικώς.....

Όπου και να ναι απολαμβάνω φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν και δεν μας ευνοει  πιστευω το ρευμα σημερα μαυρισε αποτομα απο τα βορεια.ασραποβροντα συνεχη προς καιμακτσαλαν.κατι μας κοντευει.δυο φωτο πριν 10 λεπτα απο το μπαλκονι.

μια προς ΒΔ

XDxTIIR.jpg

και μια προς ΒΑ

3V3GBwC.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιοχή Κερκίνης λίγα καιρικά σήμερα σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες..μια καταιγίδα νοτιοδυτικά σχηματίζεται  δεν φαίνεται κάτι δυνατό για την ώρα ..να είστε καλά καιροφιλοι

IMG_20210609_175126.jpg

IMG_20210609_175219.jpg

IMG_20210609_175208.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...