Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..... προ 10 min από Αλεξανδρούπολη ( Σ. Καραγιάννη ) ..... στο βάθος η Σαμοθράκη .....

Μπορεί να είναι εικόνα ωκεανός, σύννεφο και φύση

.... από Χ. Δαουλτζή .....

Μπορεί να είναι εικόνα δέντρο και σύννεφο

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέρασε η σύντομη μποριτσα και κινείται ανατολικά τώρα ....μας άφησε 5mm και αρκετά ηλεκτρικά με μίνι διακοπή ρεύματος ....

1623430258055.thumb.jpg.975ca5f09ae994c52c22275445500eb2.jpg

Και εικόνα ανατολικά που πρέπει να γίνεται το σώσεIMG_20210611_195556.thumb.jpg.08a1a9e7bf6dbe6e3ea6d7824afd19f4.jpg

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Της πλάκας ο Αγ Στεφανος. Απίστευτο! Το απόλυτο τίποτα εδώ ενώ σχεδόν παντού έγινε πάρτι. Πριν έρθω να μείνω εδώ νομιζα ότι το και το καλοκαίρι βρέχει πολύ πιο ευκολα. Μετά από 3 καλοκαίρια στην περιοχή βλέπω το αντίθετο! Ευτυχώς που δεν είμαι καταιγιδακιας! Δε με ενοχλεί καθόλου αφού εχουμε δροσουλες που στο Γερακα δεν τις είχα καν ονειρευτεί! 

Επεξεργάστηκε από Snow sick
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, marios_angelos είπε:

Κουιζ: Που δεν έχει ρίξει ούτε σταγόνα όλες αυτές τις μέρες? Στην Ιστιαία φυσικά! 

Θυμάμαι όταν εμένα μόνιμα εκεί τα νεύρα που είχα με τις αναφορές απ όλη την Ελλάδα για καταιγίδες χαλασμους κλπ ενώ εκεί απλά συννεφιαζε που και που 😅😅

Ευτυχώς στην Αττική όπως πάντα του έδωσε και κατάλαβε!! 

Βόρεια Αττικη δεν εχει ρίξει τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Της πλάκας ο Αγ Στεφανος. Απίστευτο! Το απόλυτο τίποτα εδώ ενώ σχεδόν παντού έγινε πάρτι. Πριν έρθω να μείνω εδώ νομιζα ότι το και το καλοκαίρι βρέχει πολύ πιο ευκολα. Μετά από 3 καλοκαίρια στην περιοχή βλέπω το αντίθετο! Ευτυχώς που δεν είμαι καταιγιδακιας! Δε με ενοχλεί καθόλου αφού εχουμε δροσουκεσ που στο Γερακα δεν τις είχα καν ονειρευτεί! 

Λαθος κανεις αλλα βαριεμαι να εξηγω.Ειναι χιλιοειπωμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5,4 χιλιοστά έγραψε ο σταθμός εδώ στο Μακροχωρι αλλά έχω υποψία ότι μάλλον έχασε κάποια χιλιοστά λόγο έντονου αέρα και κοντινών δέντρων … τουλάχιστον έχει βγάλει πολύ δροσιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο διαλύθηκαν τα αμονια. Δηλαδή στο χειρότερο δυνατό ταιμινηκ.. ψοφοκρυο έχει έξω, και εννοείται πως δεν θα. Βγάλει καταιγίδα μέσα στο βράδυ σε αντίθεση με εχθές. Άντε να πάνε και στο αυριανό φιάσκο να τελειώνουμε με αυτή την μουφολιμνη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,4 χιλιοστά στον πιο κοντινό σταθμό από την ολιγόλεπτη ποτιστική βροχή. Δεν μας θέλει με τίποτα αλλά τουλάχιστον έχει μπόλικη δροσιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πεμπτη μερα συνεχομενη με βροχη εδω ομως παλι ταληρο!παλι ποτιστικη!(εχω καταντησει χατζηχρηστος).σημερα εβρεξε πιο λιγο😁 μια ωρα και 5-10 λεπτα και μονο μια φορα.μεγαλες καταιγιδες βγηκαν στον νομο.η απογευματινη που ηταν η μεγαλυτερη φουσκωσε πανω μας αλλα την εκανε στον καμπο οπου επεσε πολυ νερο.τωρα αερακι και δροσια 15.5c .μια εικονα απο την απογευματινη βροχη που ειχε καλο ρυθμο αλλα παλι φθινοπωρινου τυπου!

 

ACXM1Ss.jpeg

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...