Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές μακράς ασταθειo-καιρίας 7-13/6/2021....Mέρος Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συριζα περνάνε οι γίδες από τα κεφάλια μας και πάνε όλες ανατολικότερα στο εσωτερικό Θεσσαλονίκης Χαλκιδικής και αδειάζουν .... Σήμερα θα είναι θαύμα αν αρπάξουμε κάτι στην Θέρμη γενικότερα 

1623497701702.thumb.jpg.9a337d451c4c102ad2415297ad34d986.jpg

Στον Σταυρό που είμαι τώρα και εκεί περνάνε η νότια η βόρεια και μας έχουν αφήσει μόνο κάτι ψιχαλες αλλά εδώ είναι πιο ύποπτα τα πράγματα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους καταιγίδα και στον Τύρναβο, αν και δεν ήμασταν μέσα στο επίκεντρο τουλάχιστον στην αρχή έβρεξε δυνατά, τώρα συνεχίζει ποτιστικά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι να ναι. Η πρώτη εικόνα, από την καταιγίδα τώρα ΒΔ, έχει περισσότερα ηλεκτρικά, απ' την δεύτερη εικόνα την χθεσινή καταιγίδα. Βγάλε άκρη 

IMG_20210612_143707.jpg

IMG_20210611_160949.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Θες ξύλο τελικα εσύ!!!

Το ότι το θέλει, το θέλει. Όταν μένεις στην πιο υετοφόρα ζώνη και γενικά στην πιο ενδιαφέρουσα καιρικά περιοχή της ημιορεινής Αττικής, ξέρεις ότι θα έχεις στάνταρ χιόνι κάθε χειμώνα και ξέρεις ότι δεν θα έχεις ποτέ ετήσιο <800mm, δεν έχεις καν δικαίωμα γκρίνιας ακόμα κι αν οι αστάθειες προτιμούν το λεκανοπέδιο για 20 μέρες σερί (που λέει ο λόγος). Με αγάπη πάντα George!! 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... βγάζει ηλεκτρικά σε Πεντέλη .....

..... μερικές μπαλκονάτες πριν το μεγάλο κεραυνό ..... το κραουυυυυυ πρέπει να το άκουσαν μέχρι Πάτρα .....😋 .....

DSCN3894.thumb.JPG.a757c4547b2032dd2bd6418da81cd761.JPG

DSCN3895.thumb.JPG.904fa6ff8e38cca6a759538256883d41.JPGDSCN3897.thumb.JPG.85d6da1915914e1d4f77856743503f86.JPG

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει φως για σήμερα. Με τις αύρες που έχει βγάλει, ότι πετάει πηγαίνει βόρεια. Ότι κάνει βόρεια & βορειοανατολικά προάστια σήμερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Δεν υπάρχει φως για σήμερα. Με τις αύρες που έχει βγάλει, ότι πετάει πηγαίνει βόρεια. Ότι κάνει βόρεια & βορειοανατολικά προάστια σήμερα.

ακριβως. κριμα γιατι ηταν δυνατη μερα που θα παει χαμενη για το λεκανοπεδιο εκτος των βορειων προαστιων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@@@@ την τρελά μου μέσα είμαι πατρα, την μόνη μέρα που έχει σοβαρές βροχές!! Εδώ, 2 3 συννεφάκια και Τ στους 27, καλοκαίρι κανονικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ζερίκιος είπε:

Το ότι το θέλει, το θέλει. Όταν μένεις στην πιο υετοφόρα ζώνη και γενικά στην πιο ενδιαφέρουσα καιρικά περιοχή της ημιορεινής Αττικής, ξέρεις ότι θα έχεις στάνταρ χιόνι κάθε χειμώνα και ξέρεις ότι δεν θα έχεις ποτέ ετήσιο <800mm, δεν έχεις καν δικαίωμα γκρίνιας ακόμα κι αν οι αστάθειες προτιμούν το λεκανοπέδιο για 20 μέρες σερί (που λέει ο λόγος). Με αγάπη πάντα George!! 😎

 

14 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Θες ξύλο τελικα εσύ!!!

Ρρ σεις εχω εξηγησει οτι ο κυριοτερος λογος που αγχωνομαι ειναι οτι ειναι απαραιτητες οι οσο δυνατον περισσοτερες βροχες εδω,περα απο την τρελα που εχουμε.Οταν χανεις μια βδομαδα ασταθειας πως νανμη φρικαρεις;Και παλι τωρα που ειδα οτι η Ιπποκρατειος εμεινε στον ασο,παλι χαλαστηκα.Ακομα και το νερο που πινουμε εχει γινει σκ@τα φετος επειδη εχουν πεσει οι γεωτρησεις.Αν εβρεχε καθε μερα απο 10-15μμ θα ηρεμουσαμε για το επομενο 20ημερο στο υεμα των πυρκαγιων Δεν ειναι μονο για το χαβαλε η γκρινια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως από πάνω μου έχει ένα τέρας. Δεν ξέρω που θα αδειάσει αλλά όπου αδειάσει θα ρίξει τα κέρατά του. Εδώ χοντρότατες σταγόνες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...